reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny [emoji3]
Dawno mnie tu nie było. Widzę dużo nowych mam i staraczek, fajnie że wątek żyje [emoji3].

Imama doczytalam, że będzie syn [emoji3] czy dobrze pamiętam iż liczylas na córkę? [emoji8]

Miciurka, fajnie że nadal jesteś? Czy jest ktoś ze starej ligi, Maziajka, Millo, Katja itp

Moja królewna ma skończone pół roku. Jak ten czas szybko leci. Dopiero co były starania [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Imama wpadlam zobaczyc jak po Twoim usg no i widze, ze jednak 3 chlopiec... Gratuluje zdrowego synka i wiem doskonale jak sie czujesz bo zrobilas wszystko co w Twojej mocy... Beda chlopaki sie razem dogadywac beda miec wspolne zabawki i zainteresowania... No niestety nie zawsze marzenie o innej plci nam sie spelni, ale najwazniejsze, ze kochamy tego ludzika niezaleznie od plci [emoji173]

Pozdrawiam i kciuki trzymam za wszystkich...
Mciurka nie moge znalezc ty h moich wynikow badan, chyba juz ich nie mam niestety... :(
 
Biedronka, super ze już na prostej. Ooo widzę, ze wkrótce testowanko ;) fajnie, znowu emocje.
Ja dopiero 2dc, zastanawiam się jeszcze co z tym clo bo u męża ma się wyjaśnić do jutra kiedy będzie wracał z delegacji.
Miciurka, Imama nie pokazała nam zdjęcia jajeczek wiec jej nie wierzymy, prawda? [emoji854]
Aneczek, witaj. Na Twoim przykładzie widać ze płeć w dużym stopniu to przypadek. Ty masz dzieci wg teorii baby compa-w ovu dziewczynka, a odstęp chłopak !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Miciur-ka tak mam mega regularne cykle i owu w 13 dniu (czasem 1 dzień w jedna lub w drugą). Wspomagam się do tego testami owu które w miarę nauczyłam się interpretowac.

@Biedronka0506 oo beda emocje już niedługo :D trzymam kciuki, kiedy planujesz testować jeśli w ogóle planujesz?

W ogóle na podstawie długich obserwacji w aplikacjach na telefon zauważyłam że u mnie cykl z prawego jajnika jest troche dłuższy (25-26) a z lewego krótszy (24-25)

U mnie 10 dc. Czas na test owu.
 
Arya- hej ! Co słychać :)? Opowiadaj jak tam malutka :)!
Dawno Cię nie było

Kochana katji nie widziałam ale Maziajka ma już swoją córkę w ramionach a Millo zaraz będzie miała także już tak nie mają po co tu wchodzić jak spełniły marzenie [emoji23] ;)


Maran-szkoda ! Buu , No trudno , ja w tym miesiącu się skuszę na hormony , Ale chciałam porównać,

Biedronka - to w ekspresowym tempie się wyleczyłas! :) kciuki za ten cykl

Gosica-ka póki jajek nie ujrze to nie wierzę [emoji23]

Aneczek- witaj, No widzisz jaka loteria też znam dużo dziewczyn i jazda z owulacji ma córkę,

Gorligor- ja właśnie też ciągle widzę na fb że mają parki znajomi , bez kombinacji a jak sobie pomyślę ile ja się nakombinowalam w obu ciazach to szok i tak syn mi wyszedł haha,

BBAnna-ale Ci dobrze masz krotkie cykle i tak ja mam 30 -35!a przypomnij - masz synka a starasz się o córkę tak ? Dobrze pamiętam? - (napisze do Ciebie priv dziś jak mi dzieci dadzą :D
Kurczę ciekawe z tym jajnikiem że wspominasz muszę zwrócić uwagę z krorego będzie owu u mnie w tym cyklu ..)

Normalnie pamięć mam taka jakbym już w ciąży była haha [emoji23] ale nie jestem [emoji14]
Dziś robię pierwszy test ovu, mam dziś 14 dc,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, jak tam staranka? Bo u mnie klapa na całego .
Może któraś pamięta jak mówiłam przed weekendem,że owulacja się zbliża a śluzu nie widac ...mało tego nawet owulacji nie widac ( na testach:szok:) dzisiaj 17 dzien cyklu i zaczęłam krwawić ,nie jakos intensywnie no ale jest. Robiłam test ciążowy -nic,owulacyjny -nic.Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Pierwszy raz cos takiego mam ,martwię się. Czy to możliwe ,ze to krwawienie z pękniętego pęcherzyka? Ale czemu test owu nic nie pokazuje:-( :(?
Pozdrawiam was wszystkie
 
Do góry