reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka.. ja też za nic nie wiem jak tą szyjkę badać :-) Lilly78 o tym juz gdzies czytałam z ta " miękkością" , ale teraz uwaga moje głupie pytanie - Gdzie i jak ja mam tą miękkość sprawdzić? hahah :-D

Vivienka no przeczytałam Twój post o bolach głowy i szczęce - chyba widzę nadzieję dla mnie ;) A w domu się śmieją ze mnie jak mówię że naprawdę mnie szczęka boli :(

mamakaja jak ja nie lubię badań robić na czczo ;) i jeszcze sama się nakręcam w kolejce że JEŚĆ mi się chce heh Trzymam kciuki za dobre wyniczki ;) Ostatnie TSH super ;) ja jeszcze walcze o takie
 
reklama
Lilly czekam na jutrzejszą wizytkę i zobaczę co mi doktorek powie !!! Według starej "rozpiski" powinnam zrobić za miesiąc czyli 17 kwietnia,później 17 maj i 17 czerwiec itd.

Nuuśka nie żartuj...bidulko...trzymam kciuki żeby choróbsko poszło do ...wrednej sąsiadki ?!!!
Miałam ochotkę napisać na staraczkach parę słów...ale chyba nie za ciekawie tam z tym trolkiem ?
Dopiszę się do Was jak będę mieć zielone światełko !!!

Zmykam spać ...długa droga jutro przede mną !!!

Spokojnej nocki dla Was wszystkich !!!
 
Vivienka, śliczna córeczka i mamusia :tak:Ja tam widzę podobieństwo między wami.

Airfix, musisz całego palucha włożyć do środka, najlepiej wskazującego i poruszać nim w różne strony w miarę możliwości :tak:, rób to codziennie po @ a w okolicach owulacji nawet kilka razy dziennie, z czasem zobaczysz różnice w miękkości i otwartości.
 
Annette dziekuje Ci bardzo za tak dosadną odpowiedź...miekkosc moze jakos rozkminie, ale jeszcze jakieś otwartości? ja wymiękam, jestem tylko blondynką...:-D Vivienka Ty też czytaj, jak nam to kolezanka wytłumaczyła pieknie , normalnie płacze ze smiechu jak sobie to wyobraziłam - boziu ja i takie rzeczy, gorzej jak mi sie spodoba-.. mi dziś bije coś haha ide spać lepiej bo wyjdzie zaraz na jaw moja zboczona natura :-D Dobranoc kobietki ;)
 
Lasenjce
ale naplodzilyscie, oby to sie przekladalo wprost proporcjonalnie do liczby ciaz :-):-)

vivi
sliczne jestescie!! Ja tez taka ksiezniczke poprosze :-D

zakreciu
szok ze taka klinika na nfz... Jak sampoczucie?

krystian
to juz ostateczna definitywna decyzja? Jesli tak to ja przejmuje paleczke w sztafecie, na ktorej widnieje napis NAJSTARSZA :crazy:

airfix
ja tez wymiekam przy badaniu szyjki.... Tez nie bardzo umiem :nerd:

ja dopiero z pracy wrocilam ... Ufff, maly spi, strzelilismy sobie po 1 piwku z M, i leze juz w pieleszach, nadrabiam Was ile dam rade

od niedzieli wyjezdzam na tydzien morze z emem, bedziemy odpoczywac w DWOJKE :))))))))) prosze mi kciuki zaciskac !!!;)
 
Ostatnia edycja:
Nusia to u Was w porownaniu do nas to badanie nasienia mozna powiedziec taniocha..

W ogole to chcialam cos napisac..bo juz rokladam rece... :(
W zwiazku z tym posiewem mojego M gdzie wyszlo ze ma dwie bakterie...byl dzisiaj u urologa, dal mu antybiotyki na miesiac czasu (nie jedne antybiotyk tylko 3, kazdy brany po kolei, jeden na tydzien) Tak sie zlozylo ze i ja poszlam do ginekologa ( u niej bylam pierwszy raz) No i tu sie zaczyna.....:/
Nie zrobila mi posiewu i dala antybiotyk Cipronex i do tego lek dopochwowy Natamycyna. ( mozna powiedziec ze dala mi to w ciemno, bo niewiadomo czy ja mam ta bakterie w sobie) Wziela mnie na fotel i stwiedzila po zagladnieciu ze nie zrobi mi cytologi bo moja wydzielina jej sie nie podoba, pozniej zrobila USG i powiedziala ze macica ok, nie ma miesniakow i jajniki tez ok. Przepisala jescze zel cos na G...
I powiedziala tak/; zeby wyleczyc ta bakterie, pozniej wziac od 2 do 6 dc lek CLO (bez monitoringu oczywiscie, czy to normalne? :/) i od 14 do 25 dc przepisala mi luteine dopochwowo..... Czy to tez normalne???? Boshe ja juz zwatpilam w tych lekarzy, czemu znalezienie normalnego lekarza z powolaniem jest takie ciezkie?? Piraniu Ta luteina od 14 dc to w ogole ma sens? czy to mi nie narobi balaganu?
Pozniej stwierdzila ze w zwiazku z tym ze mialam robiane lyzeczkowanie po pustym jaju i jesli nie uda sie po tych jej lekach zajsc w ciaze to bedzie trzeba zrobic laparoskopie (droznosc jajowodow) nie wiem czy to to samo? I to mialoby sie odbyc pod znieczuleniem i 3 dni w szpitalu.
Pytam sie jej co bedzie jak sie okaze ze jajowody sa niedrozne, to powiedziala ze tego sie nie udraznia i wtedy to zostaje tylko invitro.......Jestem zalamana. Nie wiem co robic...Pozniej jej sie spytalam czy mi nie trzeba zrobic posiewu to ona na to ze przed droznoscia i tak trzeba bedzie to zrobic a skoro mam antybiogram na jakie antybiotyki te bakterie sa wrazliwe to mozna u mnie ten lek zastosowac i pozniej zrobic posiew..
W ogole nie wiem jaki ustalic sobie plan dzialania....nie wiem... jestem w kropce. Czy nie lepiej by bylo najpierw zrobic droznosc czy tam ta laparoskopie? bo po co mam brac jakies leki jak nie wiem czy jajowody sa drozne.... Moj M tez zanim wyleczy ta bakterie, pozniej trzeba odczekac 3 miesiace na nowe nasienie... to bedzie z 4 miesiace, to moze w ciazgu tych 4 miesiecy zrobie to jajowody. Czy to jest dobre myslenie. Jak Wy to widzicie???
Przepraszam za taki balagan w moim opisie.
 
Ostatnia edycja:
Ilaczek, super ze umiesz wyłapać owu :) zazdarszam, tego ładnego piku tez:)
Gorgusia, to już 19 tydz? ale czas leci, jeszcze trochę a będziesz miała Synka przy sobie:))
Nusia fajnie ze jesteś zadowolona z lekarza i ogólnie wizyty. Jednak jak ma się kogoś fachowego przy sobie to jest zupełnie inaczej. Człowiek od razu jakiś taki odważniejszy, spokojniejszy i dobrej myśli:)
mamkaja, kciuki za wyniki! Na pewno będą ok., a TSH jakie ładne
Kiraa, życzę miłego, romantycznego i owocnego wyjazdu:D
Anias2, współczuję lekarki. Moja niestety tez jest podobna. Jak do niej poszłam i powiedziałam, ze chcemy zaplanować dzidziusia to się na mnie dziwnie popatrzyłą z mina " a czego ty ode mnie chcesz kobieto". Ja jej o swoich długich cyklach - a ona, że jak mam owu to nic nie szkodzi, ze długie. Żebym jak coś to przyszła to mi luteinę wypisze, żeby wspomóc ciąże ;|. Nie ma bata, w okolicach maja pójdę prywatnie.... Moja siostra cioteczna miała niedrożny jajowa i w ciążę zaszła, wiec to nie wyrok. Zależy czy są całkowicie niedrożne i czy oba. Myślę, ze zajęcie sie jajowodami w okresie kiedy będziesz czekać na nowe plemniczki jest dobrym roziwazaniem. Przynajmniej nie bezie to czas stracony, a wiele rzeczy może się powyjaśniać w tym czasie. Potem tylko będziecie mogli zabrać się do pracy :)))

Wszystkim zasmarkanym i pociągającym życzę dużo zdrówka:)
Miłego dzionka!
 
witam :-)

Dorcia do swojego gina ide 3.04 a na prenatalne dzisiaj bede sie umawiać chciałabym 9-10 kwiecień

Mamakaja czuje sie sie w miare dobrze Jedynie rano zdarza sie ze jest mi slabo Czasami zemdli i kilka dni mialam niemoc :-)

Kiraa to super ze wyjezdzacie :-) gdzie tym razem? Zycze milego, owocnego przede wszystkim wyjazdu :-*

Nuuska wstawaj kochana :-*

Anias kurcze ale ginka :-( na pewno nasza Piranha wypowie sie na temat tych tabletek ktore ta ginka wymyslila Znalezienie dobrego gina graniczy z cudem Ale kochana wazne ze wiesz co bylo przyczyną a xa pare miesięcy uda sie za pierwszym razem

Dla wszystkich zasmarkanych i przeziebionych duzo zdrówka :-)

Milego dnia
 
Milego dzionka dziewczynki

piranju kochana

jak zalecasz brac progesteron, bo ja mysle o dupku 3x1, oczywiscie po owu, jesli ta bedzie miala miejsce :cool2: i jeszcze luteine dopochw..... Czy to za malo u mnie???
 
reklama
Do góry