reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka tyś to przecież nastolatka !!! Ależ jesteście śliczne dziewczyny !!! Naprawdę jak z obrazka !!!

Mamakaja a czy Twój M to czasem nie lew ???

Elmo buziaki dla Elmusiątek !!! :-D

Oczy niebieskie czekamy na Ciebie !!!

Mamuśkamimi...mój podopieczny daje popalić ...ale są i dni kiedy jest idealnie grzeczny !!! Buziak dla Was !!!

Piranha j
ak się macie rybeńki moje ???

Gorgusia przepraszam ale chyba powinnam się obrazić !!! Dlaczego ja ...wirtualna chrzestna matka dowiaduję się jako ostatnia o wizycie ...he ??? Maleństwo ma już 20 cm ....duuuży chłopczyk !!!
Kiedy połówkowe ??? 4.04 ???
Cosik mnie ostatnio zaniedbujesz...żadnych smsków mi nie piszesz:-(

Nuuśka Ty wiesz ???!!!

Zakręcona jednak cuda się zdarzają ... mnie kilka razy pozytywnie zaskoczyła nasza służba zdrowia !!! Masz już umówione usg ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku dziewczyny, jaki senny dzień, gdybym nie musiała dziś pracować i wstać o 7 rano, to spałabym caly dzień. jeszcze cały ranek padało. A moja @ jak przez dwa dni myślałam że anemii się nabawię z braku krwi, tak dziś praktycznie nic. wiecie co, wróciłam do domu, wzięłam prysznic, zjadłam coś i siedzę w piżamie (!!!) przed kompem.


Maggie dziękuję :** juz dobrze, coraz lepiej, chwilowo @ ale tak jak wyżej napisałam dziwna jakaś, teraz odliczam dwa kolejne cykle i zaczynam walkę o dzidziusia :)


kifsi, właśnei tak sobie tłumaczę, a Twoja @ już przylazła?


gorgusia, super, ze wszystko u Ciebie ok, a malec już nie taki malutki :)


vivienka aleś Ty śliczna!! i jaka młoda!! a córeczka przesłodka!! a co do sprawdzania szyjki, to gdzieś kiedyś wyczytałam że twarda jest w dotyku jak czubek nosa, a miękka jak usta i u mnie mniej więcej to się sprawdza, jak w dotyku jest coś pomiędzy to wpisuję średnią :)


małe liski, no do mnie przed @ i przez pierwszy dzien to bez kija nie ma co podchodzić, jak normalnie jestem choleryczką, tak wtedy to jest tysiąc razy bardziej :) ale dziś już tylko senna przez pogodę byłam. To cykl zaczynamy prawie że równiutko kochana :)


Dorcia kochana, a kiedy robisz kolejną, już zerową betę?
 
Airfix zapraszam do Nas :-):-)!! jak to nie masz gdzie sie przespac nooo co Ty gadasz ???!!! :-):-)
Co do wizytki, powiem Ci, ze on tak pozno kazal Nam przyjechac, ale on na dyzurze jest caly wtorek az do srody rana, w Rudzie Slaskiej ma dyzury tylko raz w tygodniu, ale mowil ze rano maja operacje, obchody, wypisy i ciezko byloby znalezc chwile, wieczorkiem jest wiekszy spokoj i dlatego tak prosil zebysmy byli.
Ale na prawde lekarz z zupelnie innym podejsciem, mowi wiele rzeczy, szybko skladnie i tyle. Jest chyba z tych lekarzy ktorzy sie nie rozczulaja niepotrzebnie nad pacjentka, tylko od razu dosadnie mowi Ci co i jak, jak widzi pewne rzeczy, co by zrobil a czego Nie i to mi sie podoba - bo zdecydowany lekarz to juz polowa sukcesu nie ??? :happy:

Dorcia no pewnie ze wiem !!!! a Ty wiesz co ????? Ja tez chora !!! :no:zasmarkana, gardlo boli, Ł. zarazil mnie tym swoim chorobskiem i normalnie jakis kosmos..:cool: zmutowane dziadostwo czy co ?

mamakaja kurcze kochana sama wiesz ze dobry lekarz to juz polowa sukcesu, przede wszystkim masz ten spokoj psychiczny, ze wiesz ze masz na kim polegac, ze masz obrany plan dzialania, diagnozowania, a nie kurcze niepewna kazdego dnia i lekarza...jak Ty sie czujesz lepiej pisz :-)

anias u Nas kochana koszt podstawowego badania nasienia to 60zł, posiew 30zł a morfologia plemnikow szczerze powiem ze nie wiem bo nie robilismy ostatnio no ale na pewno cos kolo 50zł sadze :cool:

vivienka ja kiedys bylam blondynka, przez ponad rok, wczesniej czarna, ale 2 lata temu wrocilam do swoich naturlanych, brazowych i tak juz zostalo :happy:

piranha no wlasnie, bo zastanawia mnie to, ze endo w 9dc po wzieciu 3tabletek bylo juz tak ladne, 6.3mm to na prawde duzo jak na mnie w tych dniach, choc ostatnio miesiac temu w 10dc bylo 9mm, ale wtedy bralam wiecej Estrofemu, nie wiem sama jak to wyjasnic. I te moje zluszczanie sie endo bez plamien...jak to wytlumaczyc racjonalnie..bo chyba sie nie da. Szkoda ze nie mozna zakupic sobie domowego usg - od razu bym kupila :-D:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Vivienka śliczne jesteście obydwie :-)a córeczka pewnie do taty podobna :-)
Lilly cieszę się kochana że u Ciebie lepiej i mocno trzymam kciuki
Idę sie grzać pod koc bo dalej jestem chora już drugi tydzień ...
 
Lilly kochana dobry pomysł miałaś, też zaraz idę się wykąpać i w piżamę wskakuję, a co!!!!!!!!!!
Nuuśka czuje się w miarę dobrze, dużo marudze i .....stale głodna jestem, ciekawe ile będzie na plusie jak pójdę tego 3 kwietnia. Mogłabym coś przybrać nie ukrywam, ale brzusio już się rysuje, nawet wczoraj jak byłam na zakupach ekspedientka zauważyła, że w ciąży jestem hihi:tak:
Maggie kurkaa długo Cię trzyma to choróbsko, dużo zdrówka dla Was;-)
 
Mamakaja uważaj na siebie i odpoczywaj kochana, na pewno pięknie w ciąży wyglądasz :-)
a wiecie co moja sąsiadka w 35 tc zrobiła test obciążenia glukozą i wyszlo jej ze ma cukrzyce, a wcześniej jej lekarka na nfz nie zrobiła jej tych badań, dopiero jak poszła prywatnie lekarz jej to zlecił, jest w szpitalu bo muszą wyrownac jej ten cukier
Nuuśka a ile się u Was czeka na wizyte z NFZ u gina?
 
Ostatnia edycja:
Nuuusia taki lekarz to skarb! To juz duża połowa sukcesu :)))Ja tu sie jeszcze porozglądam za lekarzami bo ostatnio cos dziewczyny chwala u nas ordynatora z Proszowic ( tyle ze to normalny ginek , nie zajmuje sie leczeniem niepłodności )

Piranhu jak dzieciaczki? Zdrówko wraca?

ajlul i co z tą wysypką? Mój dzis obsypany, aż sie bałam, a tu się czekolady , Prince Polo ojadł
 
reklama
Nuuśka jutro planuję iść na badanie tsh, morfologii, coś tam jeszcze mam hehe, ale jest właśnie jedno ale! Ja już o 5 meeega głodna jestem, aż mi żołądek skręca więc jak do 8 wytrzymam do badania ?? tego się obawiam:zawstydzona/y:
Ostatnio tsh miałam 1,45:laugh2:
 
Do góry