reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

maran urodzinki ??? :D oj to kochana wszystkiego naj naj naj !!! :-):***

matik hahah co zrobilas ? zasnelas z termometrem ? :-D:-D haha ale nie no, ja sie smieje, a mnie samej to by sie kiedys przydarzylo, rano kiedy mierze o 4.30 jestem najczesciej pol przytomna i skonczyc sie moze roznie :wściekła/y: oki, czyli wpisujemy 11 cykl . A co do dwoch kresek, niestety kochana nikt nie zobaczyl, stanelysmy w miejscu :zawstydzona/y:

Dorcia oj ale cudne wiadomosci !!! Ciesze sie strasznie ze masz tak dobrego lekarza, to juz polowa sukcesu, super ze dal Ci skierowanie na tyle badan, prywatnie zaplacilabys majatek a tak to wszystko bedziesz miec od razu :tak: ja tylko toxo mialam robione, przeciwcial nie robilam :zawstydzona/y:w sumie nikt nie kazal..

anias jestes kochana !!! juz mialam pisac, gdzie zniknelas !! a no u mnie wredna malpa przyszla niestety ale juz na wykonczeniu :-D a Ty pamietaj - glowka do gory i pozytywne nastawienie ! nie masz myslec, ze sie nie uda bo uda sie na pewno :blink: :* z jaka data wpisac Ci kwietniowa niechciana @ ?

vivienka gdusia juz wpisuje :*

liluś Slonce ja na balkon kupuje surfinie wiszace, wsadzam je w srodek doniczki, po bokach dwie sadzonki pelargonii nakrapianych, a miedzy nie wsadzalam w zeszlym roku komarzyce :happy2:w sumie mialam 4 takie donice na gorze, na dole w trzech doniczkach wrzosy, w tym roku chce kupic trzy tuje na balkon, zeby wlasnie myslac przyszlosciowo sasiedzi nie widzieli za wiele, bo w koncu na pewno beda rosly :-p co do gory mysle ze bedzie opcja podobna jak w zeszlym roku :-)
My na bokach na balkonie mamy zamontowane drewniane kratki pomalowane na zielono + z przodu siatka dla kotow zakladana od wiosny do jesieni. Wszystko razem wyglada na prawde ladnie obiecuje zrobic zdjeciucha jak juz bedzie tak daleko :-)


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 15



KWIECIEŃ 2014 :

Annette - termin @ 02.04 ( 5 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 03.04 ( 11 cykl starań )
Kiraa - termin @ 05.04 ( 6 cykl starań )
anias2 - termin @ 06.04 ( 6 cykl starań)
Nuuuśka - termin @ 11.04 ( 11 cykl starań )
krystianmartin - termin @ .04 ( 24 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( kwiecień 2014 )
ilaczek ( kwiecień 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )
milla ( maj 2014 )
Justi_ ( maj/czerwiec 2014 )

roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
Vivienka ( lipiec/sierpień 2014 )
kate.. (lato 2014 )
Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Katriina ( lato 2014 )
gdusia_ ( lipiec/sierpień 2014 )
Dorcia ( styczeń 2015 )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matik....miętowy kolorek mnie się podoba...spokojnie mógłby zagościć na moich pazurkach !!!
U mnie dzisiaj czerwień !!!

Zakręcona ...WOW prawie dwa centymetry szczęścia !!! Suuuuuuuuuuper !!!
A jakie zdjątko czadowe...meeega !!!

Piranha jak tylko będzie zielone światełko od razu biegnę na badania !!! Dasz mi listę i upuszczę sobie tyle krwi ile trzeba będzie !!!
Jak na razie nadal czekamy na "0"

Lilly kochana Ty moja ....ja myślę że jak ja zacznę staranka to Ty już z brzusiem będziesz biegać !!! Nie musze iść do onkologa ... idę bo chcę ... gdyby beta nie spadała to wtedy musowo onkolog...ale u mnie jak na razie leci !!! Terminy do onkologa w tym przypadku 5 dni...ale mi nie pasowało więc czekam 8 dni....sama byłam w szoku że tak szybko. Dla porównania wizyta u gina 4 miesiące,urolog od 2 do 7 miesięcy...SZOK !!!
Z tej całej radości łyknęłam sobie drineczka !!! Wzięłam dwa łyki i .....nie nadaję się nawet do picia drinków !!!

Bada to czas spróbować kolor RED !!!???
 
bada matika ja z pazdziernika:-)
ja ostatnio malije na czerwono i niebiesko ale bardzo podoba mi sie kolor z palety 07
zakręcona moje gratulacje takie maleństwo a ile już szczęścia potrafi dac:-):-):-)
 
Zakrecona, super, gratuluje udanej wizyty. Kochana możesz mi powiedziec ile cykli sie staraliscie? bo mi umknelo..

Nussiaa wpisz mi 06.04.

Matik ja jesli chodzi o paznokcie to maluje roznie. A z tych kolorow ktor pokazalas podobaja mi sie wszystkie! fajne takie pastelki:)

a tak w ogole jutro rano jedziemy z M na badanie nasienia...
 
Dorcia fajnie ze natrafilas na lekarza z humorkiem, Az się chce isc do lekarza bo wiesz ze ci humoru nie popsuje:-D
Zakrecona ale cudo!!!Piekna fotka przedstawiajaca nowe Zycie ach…. Rozkleilam się:zawstydzona/y:
Maran w DE tez robia tylko 3 badania USG ale ja mialam ostatnio szczescie bo miglam prawie za każdym razem moja Corcie podglądać bo lekarz wiedział ze strasznie panikuje po pierwszym poronieniu i sam powiedział ze stres jest gorszy dla dziecka niż takie krotkie USG. A jak by nie patrzec ta kase co się placilo by prywatnie zawsze można wydac na sliczne ciuszki
Elle w każdym bądź razie trzymam kciuki za staranka i na pewno będziesz mogla już za niecaly roczek Tulic swoja kochana córeczkę
Niusia a było by możliwe zaznaczyc mnie na chlopczykowo?:zawstydzona/y:
 
reklama
Maggie jak się czujesz ???

AniaS trzymam kciuki za silną armię !!! Chłopaczki dajcie czadu ...tylko mi nie wyskakiwać z probówki !!!

Gorgusia i jak ... Malutki mnie posłuchał ???
 
Do góry