reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie...jak ja lubię piąteczki !!!

Nuuśka mam prośbę...przepisz mnie w tabelce...bo kurcze sama taka jestem z ta piętnastką na końcu...wpisz może jesień 2014 ...oki ???

Mamawczesniaka
kochana my tu urządzimy jakiś taniec...jakieś cusik żeby Mały się przekręcił !!! A jeśli faktycznie mu tak dobrze to lepiej żeby cesarkę zrobili niż miałabyś rodzić pośladkowo.

Lilly możemy razem robić dzidziusie...nie ma sprawy !!! Ale jak napisałam za 4 miechy Ty będziesz mi słać fluidki !!! I tego się trzymajmy , ok !?
Wiesz czego się boję...że onkolog mi powie "rok bez staranek" i będę rozbita między ginkowym 3 miesiące a jego rokiem. Tego się boję !!!
Nie ukrywam że chciałabym mieć jak najszybciej zielone światełko...kamienia w nerce nie mam - a nawet jak mam to go "rozbiję" ... czuję się ogólnie bardzo dobrze. A że jestem pewna że od razu nie zajdę ( pewnie znowu zajmie mi to kilka ładnych miesięcy - choć ginek powiedział że mi "pomoże" ) to chciałabym mieć od połowy roku zielone światełko. I na spokojnie pojechać na wakacje...relax...take it easy !!!
No nie ??? Plan dobry ... tylko czy beta będzie chciała ze mną współpracować !!!????????
Lekarz powiedział wprost...to że mi ta beta tak ładnie spada ( zazwyczaj utrzymuje się na poziomie kilku tysięcy do 3 miesięcy po poronieniu ) to zasługa lekarza który mnie "czyścił". Po prostu wyskrobał ( przepraszam za słowo ale tak to się nazywa) wszystko...całego pier****nego zaśniada !!!!!!! I niech już do mnie franca nie wraca !!!
Kolejna beta w poniedziałek ( lekarz powiedział że mogę sobie robiź kiedy mi się podoba...ale muszę mieć tą jedna betke tak jak mówi schemat....a pomiędzy mogę robić nawet codziennie )

Piranha mam kochana pytanko...czy skoro mam endo malutkie i brak pęcherzyka dominującego i ten płyn w zatoce Douglasa czy spokojnie mogę sobie pozwolić na przytulanki bez zabezpieczenia ? Czy lepiej nie ryzykować ?


Dziewczynki sąda uliczna ... a raczej forumowa :-D
Co sądzicie o żelach i kremach plemnikobójczych jako metodzie antykoncepcji !!???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia liczę na Was i ten taniec :laugh2: Oczywiście proponowali mi obracanie albo porod posladkowy ale sie nie zgodzilam! Juz wole ta cesarke. Generalnie plan jest taki, ze 4go mam mieć cesarke i zdjecie szwu. Jeśli mały sie obroci to tylko szew zdejma i będę mogła rodzic naturalnie. Rany to juz tylko 3 tygodnie!!!
 
Piranhu zerknełabys na moj wykres? Do tej pory ovufriend nie wyznaczył mi owulacji, myslalam ze nastapila w 18dc bo byl lekki bol prawego janika, ale dopiero w 19dc czułam wyrazny bol owulacyjny i silny bol lewego jajnika,dzis 22dc a ja dalej nie mam potwierdzonej owulacji.
 
Dziewczyny od dzisiaj każda z Nas raz dziennie "odtańcuje" taniec na obrócenie się synusia Mamywcześniaka ... bez obijania się ...bez "nie mam czasu"
Każda bez wyjątku tańczy !!!
Kroki poniżej !!!
Dziecko tanczy przy muzyce - YouTube

Proszę nagrać swój taniec i zrobimy niezły filmik !!!
Maluszku główka w dół !!!

P.S. Proszę zwrócić uwagę na miejsce wykonania tańca....musi być takie samo !!!

Marchew dobrze że piszesz...wypróbuję ten sposób antykoncepcyjny jak już będę mieć zielone światełko !!! Hahahaha

Elmo , Ewelin co u Was świeżo upieczone mamuśki ???
 
Ostatnia edycja:
Witam z ranka :-) niestety u mnie juz bez slonca :no:

Piranha jak tam corcia chorobsko przechodzi?
Dzwonilam do laboratoruim i prolaktyne mam 15,17 ( 4,79-22,20) Piranha to chyba jestem raczej na dobrej drodze:zawstydzona/y: podkresle ze rano nie bralam tabletki na zbicie prolaktyny tylko po badaniu wzielam :tak: i cos mi tempka idzie znowu w gore:wściekła/y: moze byc ze dostane okres bez poprzedzajacej owulacji????:eek: w tym tygodniu mialam bardzo podobnz sluz do tego plodnego o ktorym pisalas ale nie byl przezroczysty i testy owu nie byly pozytywne:no:

Matik a te lakier hybrydowe mozna tez samemu robic w domku czy tylko u kosmetyczki? Fajna sprawa jak ma się na 3 tyg spokoj.Jak na razie nie mam czasu na malowanie pazurkow co dwa dni i to by było super rozwiązanie.:tak:
Mamawczesniaka ja jeszcze trzymam kciuki żeby synus się jeszcze obrocil:tak:
Niusia tak ja siusiaczkowa:-D:-D:-D, muszelke mam już w domciu:-D ach i staranka czerwiec/lipiec moglabys zapisac:zawstydzona/y:
Lista rosnie a na koniec roku będziemy się kulac do stolu wigilijnego:laugh2:

Dorcia z twoim super lekarzem i z Piranha na pewno ci się szybko uda. A beta zobaczysz już niedlugo 00000 tyle tutaj kciukow za ciebie jest trzymanych ze innej opcji nie ma;-)
A co do kremow plemnikobójczych hmm pierwsze slysze:zawstydzona/y:
HAHAHAHAHA dobry ten taniec :laugh2: ale obawiam sie ze takiego zarzutu biodrami to ja we krwi nie mam :laugh2::laugh2:


Milego dzionka wam zycze
 
Ostatnia edycja:
Vivienka zarzut jak zarzut, ja miałam problem z wejściem na stół :-D:-D:-D
Odtańcowałaś ???

Piranha chyba cosik przeoczyłam !!! Kaja chora ??????

Która teraz tańcuje !!??
 
Hejka!


mamawcześniaka, jejku, szok jak to zleciało, mały ma jeszcze szanse się obrócić za co mocno trzymam kciuki

Nuuuśka, no w końcu jakiś spadek :-), jutro już serducho a pojutrze 1x1 Estrofem, leci szybko ten czas, co nie? :-)

Dorcia, ja bym nie ryzykowała, organizm różne psikusy czasem płata, oczywiście nie jest możliwa druga owulacja ale nie ma 100% pewności, że już była, płyn w zatoce może się pojawić z różnych innych powodów, np. po pęknięciu torbieli. Żelom też bym nie zaufała. A nie chcesz spróbować z tabletkami anty z niską dawką hormonów? Jajniki po takim odpoczynku pracują lepiej, stąd tabletki zalecane są np. przed in vitro :-)

Airfix, tempki wyraźnie rosną choć, według mnie warunek owulacji został dziś spełniony bo tempka wskoczyła na poziom o 0,2 wyższy (36,90) od najwyższej z 6 tempek przed owulką (36,70), nie wiem jaki algorytm ma OF ale pewnie czeka czy kolejne tempki będą też na wyższym poziomie (jednorazowy skok nie oznacza owulacji, musi być też wyższe kilka kolejnych tempek). Na razie dobrze to wygląda :tak: a ja trzymam kciuki by kolejne tempki wskoczyły na jeszcze wyższy poziom.

Nie śmiejcie się ale dopiero dziś zauważyłam, że znów można dziękować za posty :-D, smutno mi gdy pomyślę ile postów z ciepłymi słowami pozostawiłam bez podziękowań ale zrobiłam to w myślach :-)
 
Dzień dobry kochane!! Korzystajmy z piątkowego słonka, jutro podobno juz jesiennie ma być

Matik
a jak ta marka, dobra jakościowo? pytam bo ciekawa jestem, ja kocham hybrydy, ale cały czas nakładam shellac i jakoś nie zdradzałam tej marki na inną :) tylko że cenowo jest przynajmniej w Polsce dość drogo...
odkąd pierwszy raz nałożyłam hybrydę traktuję zwykły lakier jako zlo, trwałość nieporównywalna, no i jak zasnę ze świeżym lakierem wiadomo, rano wzorek z poduszki odbity na pazurkach :)


Nusia, a nawet jakby mnie się dopisało to i 16 oczekujących będzie ;))


Dorciu, ok, to trzymajmy się na razie Twojej wersji, chociaż ja po cichu wierzę i trzymam mocno kciuki, żebyśmy razem zaczynały w czerwcu-lipcu. No i raz dwa zachodziły!! a jesli onkolog powie więcej czasu bez staranek zapytaj go o powód, kurcze, wiesz, czasami lekarze tak mówią bo taki jest standard i nie zastanawiają się nad odstępstwami od reguły, że czyjś organizm zupełnie inaczej działa, że leczy się raz dwa. po prostu regułka z książki i tyle. Poza tym zakładam, że onkolog powie beta zerowa=staranka!! kurcze, zobacz to na jak dobrego specjalistę też musiałaś trafić na zabieg. kurcze, szczęście w tak złej i nieszczęśliwej sytuacji.
aaa, jeszcze w temacie kremów plemnikobójczych. ja bym tylko im w życiu nei zaufała. chociaż sama stosowałam jedynie albo tabletki albo prezerwatywy. koleżanka na studiach stosowała jakieś kremy ale w połączeniu z gumką na wszelki wypadek gdyby pękła


vivienka, można w domu robić hybrydy, ale potrzebna jest do nich między innymi lampa uv, taka jak do żeli


Dorcia, na podłodze odtańczę, szkoda mi połamać stołu!!


u mnie na 12 z hakiem ginka.
 
reklama
Dorcia wariatko!! Daruje Wam ten taniec - mam duzo znajomych z Brazyli, poprosze zeby go odtanczyli. Zeby Wam sie krzywda na tym stole nie stala. :rofl2:
 
Do góry