reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Araki...dziękuję...muszę kupić bo nie mam ...ja chyba zrobiłam błąd że "przykleiłam" tą skórę...ona jest teraz cała biała ! Ale jakbym jej nie przykleiła to byłaby wieeeelka rana !
Ty masz nauczke żeby nie biegać ze szczoteczką do zębów w buzi...a ja...żeby nie grzebać paluchami bez sensu !

Mamakaja...hahaha ta choineczka to malunia jest...nie interesuje kociastego...on woli większe okazy :-)
 
reklama
Dorcia dziękuję !!!! bomba dotarła !!!!! Jesteś mega mega wielka i kochana !!! po prostu szok, owieczkę już mój Wikuś zaospiony przytula :-)
Mamakaja jakbym Cię znała :-) a nie znamy się skądś ???
 
Nuuuśka, szkoda że ten koenzym Koenzym Q10 - 200mg 240 kapsułek z USA CO-Q10 (3802270971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wychodzi tak drogo (co prawda jak się przeliczy na ilość tabletek to jest na pewno taniej jak w większości innych preparatów), to konkretna dawka i starczyłaby na 4 miesiące i dla Ciebie i dla M :-), czytałam, że koenzym jest bardzo polecany przy cienkim endo. Acard bierz po 1 tabletce jak tylko skończy się krwawienie. Dziś gdy odbierałam Krzysia to akurat obiad był podany, inne dzieci takie pełne energii, rozkrzyczane, rozbiegane, rozgadane a Krzysiu sobie po cichutku obiad wcinał. Wiem, że z zajęć dodatkowych mają podobno jakąś gimnastykę, dziś chyba kolorowali rysunki bo w szafce Krzysia była włożona pokolorowana choinka, jestem zdziwiona jak ładnie pokolorowana bo Krzyś do tej pory nie umiał kolorować ;-), no chyba że go nie doceniałam w tej kwestii :-D albo włożyli mi rysunek innego dziecka :-D

maggie, dobrze, że już jest lepiej, niestety niektóre urazy pozostają w sercu do końca życia. Dużo zdrówka dla synka!

Dorcia, podobno rano Krzyś płakał za mną, gdy go odbierałam to był już wesoły ale on jakoś nie odnajduje się w towarzystwie rozbieganych, rozkrzyczanych dzieci, może trzeba czasu. Jak dziś samopoczucie? Wiesz jaki jest najlepszy odkażający sposób który przyspesza w ogromnym stopniu zagojenie się rany? Kurkuma! Ja od jakiegoś czasu posypuję wszystkie rany kurkumą i nie ma nic lepszego, goi sie momentalnie bez ropiejących stanów zapalnych, polecam :-)

mamakaja, co za wredne TSH, dziwne że tak podskoczyło po zwiększeniu dawki, ciekawe co powie lekarz.
 
Dorcia okularki z MH ?? haha uchowaj Boze ! :wściekła/y:to by juz bylo za wiele, nie nie ! chce jej kupic takie jak sama mam - w plastikowej oprawie, fajne, dobrane do ksztaltu twarzy i oczu. Teraz ma druciane ale bardzo ladne, jasno rozowe, ale niestety za male juz na jej twarz.
Co do kota - dzis je idziemy kapac !! a co ! Wcziraj stwierdzilam, ze nie moze byc tak, ze w domu wszystko czyste, wymyte i wyprane a szanowny puszencjal smierdzacy ! Do tego fryzura na lewka ! :D

piranha a wiesz ze mam dwa opakowanie Estrofemu ? :p bo mi gin wypisala na 100% nie wiedziec czemu wiec poszlam do rodzinnej po przepisanie recepty na znizke i mam jedna recepte w zapasie - ta na 100% ale wtedy kosztuje 13zł wiec da sie przebolec.
Czyli w tym cyklu tylko ziolka kochana, a jak planujemy Estofem ? od ktorego dc ?
Co do Krzysia - dzieci maja talent !! i to na pewno jego wlasna praca :D jak mi Ola zaczela znosic rysunki tak dzis mamy prawie dwa pudla i nic nie mozna wyrzucic bo jak to wczoraj uslyszalam - ona chce miec wspomnienia :-):-D

maggie dobrze ze jestes kochana ! ale jak teraz atomosfera ? w ogole rozmawialas z M. o tej sytuacji ?? tesciowa w ogole raczyla przeprosic, czy jakkolwiek sie zachowac ???? Boze, nie znam jej ale nie lubie !!
 
To znowu ja wszystko ok, dostałam tylko receptę na witaminki bo jakieś tam wyniki na granicy normy.

No i pierw posłuchałam serduszka a potem......
....oznajmiła ze zobaczymy dzidzie no iii buuu moje planowanie NIE POWIODŁO SIĘ wiedziałam od początku ze mi to nie pisane tylko czuje się jak naiwna smarkula:no::-( ze w ogóle myślałam ze takie rzeczy można sobie zaplanować :wściekła/y:
Jestem zawiedziona ze swojej naiwności ehhhhhhhhhhhhh
No a tak poza tym to fajnie bo synek z braciszkiem pewnie będą mieli fajny kontakt bo to tylko 2,5 roku różnicy będzie bo teraz ze starszym to nie za bardzo się bawią a mały tak chce się z kimś bawić a starszy co innego ma w głowie no i mam kompletna wyprawkę ;-)

No wiec teraz czeka mnie wysłuchiwanie współczuć itp ze szkoda ze to znowu chłopiec itd.
Mi jest tylko przykro ze nie będę mieć już nigdy córki bo to nasze ostatnie dziecko bynajmniej planowane ;-) no trudno ale nic nie tracę bo i tak mam tylko chłopców a nie mam córki wiec tylko zyskam kolejnego synka :-)
Nie chce mi się nawet analizować dlaczego co i jak jestem już tym wszystkim zmęczona. Według mnie bardzo dużo zrobiłam no trudno tak miało być :-)
No wiec ja się żegnam i życzę Wszystkim spełnienia marzeń :tak: ja dostaje synów pod choinkę może Wy dostaniecie córki ;-)
 
Myszka kochana GRATULACJE...zdrowego chłopczyka !!! Będzie dokładnie tak jak piszesz...chłopcy będą mieć idealny kontakt !!!
Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko sobie zaplanować....nudnej ciąży kochana !!! Rośnijcie zdrowo !!!
Ehe,ehe...jak już mam składać zamówienie na prezencik pod choinkę to ja poproszę dla mnie i dla Nuuśki ... dwa jajeczka i siusiaka razy dwa !!!

Piranha mnie się wydaje że Krzyś może być zmęczony tym hałasem....on jest za mądry na głupie zabawy,bieganie bez sensu
Mnie się wydaje że dobrym rozwiązaniem byłoby przedszkole gdzie jedna Pani ma kilkoro dzieci....ale czy w Polsce to możliwe...nie mam pojęcia...chyba że jakieś prywatne !!!
Kurkuma ...taka ze sklepu spożywczego ? I tak ją "siup" bezpośrednio na ranę ???

Nuuśka poproszę o przepis na kąpanie futrzaka !!! Nigdy nie kąpałam mojego kota !!! Ale jaja....brudas z niego !!!
Czy ja dobrze słyszałam że Ty już posprzątane w mieszkaniu masz ??? Wpadnij kochana do mnie....nie mam mocy !!!
Jak pomyślę o Wigilii to ...to już mnie nogi bolą !!!
 
hehe dorcia my nasze koty kapiemy raz w miesiacu/gora raz na dwa miesiace. :-) Ale u Nas od malego byly kapane wiec moze teraz to juz kwestia przyzywczajenia ? :-p nie twierdze ze to lubia, choc sama kapiel sadze jest dla Nich przyjemna ale boja sie suszarki !! :wściekła/y:
W mieszkanku...uch, jeszcze troche roboty ! Dzis musimy posprzatac jeszcze przedpokoj, i zostaje kuchnia z lazienka - czyli najwieksza moja zmora :angry: A na koniec pranie dywanu i ogarniecie podlog. Uch !!

myszka gratuluje Ci bardzo !!! :-) niech synus zdrowo rosnie i jak napisala Dorcia - my tez poprosimy !
 
reklama
Nuuuśka, tak patrzę i Twój estradiol w 3 dc wynosił 37 pg/ml (norma dla FF od 21) a mój 49 pg/ml, to Twoje endo na pewno by urosło gdyby podnieść jakoś poziom estradiolu. Swoją drogą masz przewagę progesteronową - duży progesteron (ponad normę) a niski estradiol co sprzyja poczęciu córeczki, jakby to zmienić, hmmmm. W każdym razie musimy chyba ostro dowalic dawką Estrofemu (to są tabletki 1 czy 2 mg?), czytałam, że dziewczyny z cienkim endo biorą 2x2 albo nawet 2x3, ile masz w sumie tabletek? :-) Może próbuj dodatkowo wcinać fitoestrogeny, np. w produktach sojowych? Ja jako 3-latka potrafiłam godzinami malować, mam zeskanowany jeden z moich rysunków, zrobiłam go gdy miałam kilkanaście lat, koleżanka prosiła by coś jej namalować a ja byłam wtedy (zresztą jestem nadal) wielką miłośniczką zwierząt :-)

Zobacz załącznik 599781

myszka, czyli znów teoria nubowa się sprawdziła, nuba to miał Twój synuś bardzo chłopięcego jakby chciał wykrzyczeć - patrzcie, jestem chłopcem, nie dałem się :-D Zobaczysz, że będziesz przeszczęśliwa mając 2 synów z tak małą różnicą wieku, Krzyś siostrze nie pozwala się pobawić wieloma zabawkami bo tłumaczy, że to dla chłopców a nie dziewczynek ;-) Jeśli ktokolwiek wyrazi Ci współczucie to współczuć należy tylko i wyłącznie jemu. Dlaczego się żegnasz? Chcemy cieszyć się wraz z Tobą newsami z kolejnych USG, zdjęciami małego człowieczka, wieściami o jego narodzinach, chcemy wiedzieć co u Ciebie, nie opuszczaj nas. Piszesz o analizowaniu, może za mała ilość wapnia (czasem w diecie nie jesteśmy w stanie zbyt dużo go dostarczyć, stąd polecany jest dodatkowo cytrynian wapnia), może wstrzelenie się prosto w samą pełnię z owulacją (19.09.2013, kiedy komórka jajowa naładuje się ujemnie to może przyciągnąć dodatnio naładowany plemnik Y nawet jeśli w jajowodzie plemniki Y stanowią tylko 5% wśród "iksów"), może niesprzyjający poziom hormonów u M a może po prostu przeznaczenie, może po prostu dobry los wiedział co będzie najlepsze dla Twojej rodziny i podarował Ci coś najpiękniejszego. Pogłaszcz brzuszek ode mnie i daj potem znać jakie imię wybraliście :-)

Dorcia, dzięki kochana, takie przedszkole faktycznie byłoby fantastyczną sprawą dla Krzysia, może gdy się poprawi nasza sytuacja materialna to uda się coś takiego zorganizować. Co do kurkumy to tak, zwykła, spożywcza przyprawa :tak:, posypujesz i tyle, lepsze od wielu antybiotykowych maści. Kurkuma dla wielu z nas jest tylko żółtą przyprawą :-) i wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że posiada ona silne właściwości antynowotworowe, blokujące przerzuty, a także przeciwwirusowe, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, przetestowałam i nie ma nic lepszego, rany goją się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :-) Po posypaniu przez chwilę może szczypać.
 
Do góry