reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej dziewczyny , sorki że nie pisałam ale dziś trochę byłam zajęta
wpisałam w kalendarzu że mam lekkie krwawienie ale to było tylko tyci tyci po porannym przytulaniu i w zasadzie tyle sprawdzam cały czas ale nie ma jeszcze co oczywiście świadczy tylko o tym że owu nie była 11dc ;) i tyle
dziś tempka spadła 36,81 wczoraj na wieczór wzięłam progesteron bo pomyślałam ze jak coś to pomoże a jak nie to przecież przyspieszy @ prawda?
Dzięki za pamięć
test 20ml nic nie pokazał :(

Nuśka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby się udało
 
A Nusia doczytalam teraz ze jeszcze pytalas kiedy mialam Zazwyczaj owulacje. Szczerze to nie wiem ale wydaje mi sie ze po 14 dc a cykle mam zazwyczaj 31-32 dniowe.
 
Matik - przykro mi, że małpa przylazła...Vviedźma - cały czas trzymam kciuki za Twoją fasolkę...cały czas Was dziewczyny czytam - ale jakoś nie mam weny na pisanie... Byłam czoraj u ginekologa. Serduszko bije :D Nadal muszę wcinać Acard na rozrzedzanie krwi... Co prawda wyszło mi mało przeciwciał ale jednak wyszły - sprawdzamy teraz czy nie przyrastają...
 
chciałam Wam mojego maluszka pokazać w 3d ale nie wiem co się dzieje z tym bb ostatnio... edytcji nie mogę zrobić ani z telegonu ani z komputera... może teraz?
 
hej dziewczynki :*

matik super wiadomosc, ze wszystko w porzadku :tak: to najwazniejsze !

anias jezeli cykle masz 31/32 dniowe, to owulacja wypadalaby na 17-18 dc :happy: musisz wiec w granicach tych dni najbardziej skupic sie na testach choc kazdy cykl jest inny i owulacja moze pojawic sie wczesniej, wiec obserwuj sie bacznie teraz. Trzymam &&&&&&

matik ale moze jest jeszcze szansa skoro @ nadal nie ma ? jak dzis tempka ?


LISTOPAD 2013

zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )
Annette - termin @ ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Hej!

Kiraa ja dochodzę do wniosku, że kuracja Lactovaginalem może pomóc w utrzymaniu niskiego ph na dłużej (a przynajmniej na mnie hurtowa ilość tak podziałała...). Zaś co do Shettlesa to mam mieszane uczucia i w tym cyklu za aprobatą Piranii odważyłam się nie robić odstępu ;)
Mar-chew super, wszystkiego dobrego!
Milla21 bo oprócz ph powinno się jeszcze brać pod uwagę zawartość minerałów

Miłej niedzieli!
 
Hej
Wiecie co... ostatnio w lipcu miałam okropny ból podbrzusza 4 dpo. Taki,m że nie mogłam chodzić, ani leżeć, ani siedzieć. Bolało około 30 minu. I dzisiaj złapało mnie znowu też 30 minut. Masakra. W tamtym lipcowym cyklu, wyszły mi dodtanie testy ale po paru minutach, dokładnie 10 i nie brałam ich pod uwagę, a 2 dni później dostałam @. Teraz mogę się domysleć że mogła to być ciąża biochemiczna. Czy teraz ten ból to ..., spadek temperatury, nie wiem:-(.
Marchew gratulki
 
reklama
krystianmartin a mowilas o tym komus ? lekarzowi ?? Przeciez kochana nawet jesli testy wychodza dodatne po 10 minutach to za takie powinno sie je uznawac, ile razy slyszalam o tym, ze dopiero po wyschnieciu moczu na tescie pokazywaly sie krechy, cienie, czy cos widoczne dopiero pod swiatlo, a okazywalo sie fasolcia. Tak sie patrze na Twoj wykres i startujesz z bardzo wysokiej temperatury, nie wiem czy to dobrze, nie znam sie, ale wydaje mi sie, ze w I fazie cyklu powinna byc nizsza niz u Ciebie,bo tak na dobra sprawe nie wiadomo czy byla u Ciebie owulacja w tym cyklu :zawstydzona/y: teoretycznie uznaje sie ze do 3dnia po musi byc wzrost powyzej 6 ostatnich temperatur, ale tu pewnie najlepiej wypowiedzialaby sie piranha , ja wnioskuje tylko to, czego sie nauczylam i dowiedzialam bedac na BB :-(
 
Do góry