reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam poniedziałkowo

LUBIĘ WOLNE PONIEDZIAŁKI !:tak:

Antosiu
...objechaliśmy spokojnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Czekam na Twoje info jak będziemy mogły poplotkować :-D

Nuuśka ale się za Tobą stęskniłam !!! Kurcze nie umiałam włączyć w telefonie BB...mogłam czytać,ale pisać już nie !

Piranha
jak Książę i Księżniczka się dzisiaj czują ???

MIŁEGO DZIONECZKA BABECZKI
 
reklama
Dorcia, dzięki kochana, że pytasz, niby problemy jelitowe już za nami ale coś dziwny kaszel u obojga się pojawił, oby to nie było nic groźnego. A Ty dobrze się już czujesz? Ja też lubię takie poniedziałki ...choć nie miałabym nic przeciwko takim wtorkom, środom, czwartkom i piątkom :-D Jutro chyba 3 dzień Krzysia w przedszkolu a ja już się stresuję ;-)
 
Piranha biorę progesteron ale zastanawiam sie czy w ogóle jest sens. Wczoraj miałam ból podbrzusza taki jak w lipcu, trwał 30 minut i był bardzo silny, nie bogłam chodzić. pamiętam, że wtedy na koniec wyszły mi pozytywne 2 testy, ale na tych duńskich pisało, żeby nie brać pod uwagę wyniku po 5 minutach. A kreski były po ok 10. Potem @. gdy zignorujemy temp z I fazy to owu wyznacza na 13 dzień. Sama nie wiem co o tym myśleć. był śluz, pozytywny test, skok temp,... a potem zaczarowane wszystko
 
:-) hej,hej!

ania_g
:-) a propos bety to wczoraj miałam powtórke po 48h jak zalecała lekarka.
I wiecie ile wyniosła??!! :-) 2694 !!! Wzrost o 75% w ciągu dwóch dni. Bardzo się ciesze:happy:,i z niecierpliwością czekam na czwartek.

Antosia :eek: ja już na wszystkie sposoby przeliczam te parametry:-D ale nijak mi to nie pasuje,do cyklu ani owulki. :eek: i dalej 'gupia' jestem kiedy do zapłodnienia doszło. :-) a Ty to ewenement jesteś,bo ciąża wg usg przeważnie jest młodsza niż wg OM,a u Ciebie na odwrót:-D. :happy: a kiedy córe robiliście,na ile przed owulką? Stosowałaś odstęp?

Marchew
ka :happy: faaajnie... Ja właśnie czekam na takie niusy z serduszkiem. A co to za badania robiłaś? :eek: ja też powinnam? Na co te przeciwciała?

Matik :sad: znowu to samo...przykro się robi człowiekowi. Trzymaj się!

Nuśka
:-) gdzie tempka?! :-p ociągasz się ostatnio:laugh2:. :rofl2: czekam na spadek implantacyjny.
A jak u mnie się fasolka pojawi,to zacisne poślady i razem się na ławeczce lipcówek zmieścimy:tak::laugh2:

Krystianmartin ​sama jestem ciekawa co po wizycie się okaże... Faktycznie tak jednoznacznie owulki nie widać.
 
Piranho, dziękuję, pocieszyłaś mnie trochę :tak:
Myślałam, że tylko mnie dieta pozbawiła śluzu :-D
Skoro tak nie jest, to działam dalej, może tylko dietę trochę złagodzę przynajmniej po owulacji bo już nie wyrabiam.
Co do mojej owulacji w tym miesiącu to wydaje mi się, że była w nocy z 9 na 10 listopada (śluz i wysokość i miękkość szyjki), ale temperatura tego nie potwierdziła. Piranho, jak będziesz miała chwilkę to zerknij proszę na mój wykres: Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
BRY ! :-)
Nie lubie poniedzialkow, ale jak sa wolne - da sie przebolec ! :-D

piranha dzien dobry :D wrocilas ! o jak sie ciesze ! Ostatnie moje dwie temperatury moga byc troche zaburzone, zwlaszcza dzisiejsza, bo zle spalam i krotko, ale jako ze nie spadla dramatycznie nanioslam :-)Tak to jest jak chlop z kolegami sie umowi, a ja mam spac ! Ale jak ja mam spac, jak ja sie martwie i spac nie umiem :wściekła/y::wściekła/y:Jak udal sie wyjazd ??

Dorcia Ty sie stesknilas ???? A co ja mam powiedziec ! Caly weekend sama praktycznie w domu, wczoraj dziecię wrocilo od Babci, wiec wieczor spedzilysmy na ogladaniu bajek ( nie ma o jak do 22 ogladac w kolko My Little Pony:-D), a chlop u kolegi debatowal %%. Przez to, ja niewyspana, i chlopa dzis zabije !
Wrocilas juz ??

vviedźma bo ja ostatnio mam zawiasy, wstaje rano - wlaczam laptopa a potem zapominam ze go wlaczylam i robie milion innych rzeczy, a do Niego zasiadam na koncu :-Da dzis jeszcze noc taka sobie nie bardzo wiec z nanoszeniem tej mojej magicznej sie nie spieszylam :wściekła/y: A fasolka, jak to JAK SIE U CIEBIE POJAWI jak ona juz jest przepraszam bardzo ?? Moj dlugi nos znowu wyczuwa czarnowidzctwo ! Kobietom w ciazy sie wybacza, ale ja Cie odwiedze jak nie przestaniesz ! :angry: Piekna betka Kochana , az milo popatrzec, fasolcia ruszyla pelna para ! :D a moze i nawet dwie ???? :D

Antosia no tak wlasnie, dobrze powiedziane - jak kupisz sobie cos dla odmiany ! U mnie taka uroczystosc zdarza sie raz na pare miesiecy wiec tym bardziej sie ciesze. Buciki mialy byc czarne ale sa karmelowe, na lekkim obcasiku, mam nadzieje, ze sie nie rozpadna jak poprzednie :sorry: Za miesiac czeka mnie jeszcze zakup kurtki, albo plaszczyka :D
http://goodlookin.pl/ oni maja fajne rzeczy, w miare przystepnych cenach, no i oczywiscie nie musze mowic, ze podobaja mi sie prawie wszystkie ! o_O

gdusia pewnie, juz nanosze :happy:

matik jak sytuacja u Ciebie kochana ?

LISTOPAD 2013

zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )
Annette - termin @ 23.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Vviedźma - jaka super wiadomość! teraz czekam na Twoją wizyte u gina! tak :) jaka super wiadomość... a te badania to na przeciwciała antykardiolipinie... troche ich mam i sprawdzamy czy przyrastają... mogą stanowić zagrożenie dla płodu bo mogą robić się zakrzepy i płód przestaje być odżywiany... przez co biorę Acard.
 
Nuuuśka fajny sklep :tak:A byłaś w M1 w Czeladzi? Tam jest TK Maxx tylko nie pamiętam kiedy mają tą wielką wyprzedaż. Tam jest duży wybór :-D a rzeczy są bardzo oryginalne. Ostatnio kupiłam tam kurtkę na okres przejściowy, a w tamtym roku udało mi się kupić spodnie za niecałe 8 zł :-D

Wiedźma zobacz mój wykres. Sama nie wiem czy odstęp był zachowany jeżeli owu była te cztery dni wcześniej :-D
http://ovufriend.pl/graph/600f30a0771c2c45b3f99c147b9b03fb
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antosia ja tam chyba jeszcze nigdy nie bylam :-D U Nas w Katowicach w Centrum jest Outlet,nie bylam przekonana do tych sklepow dopoki 3 miesiace temu nie kupilam tam spodni- markowe, za niecale 70zł a w oryginalnym sklepie ten sam model kosztuje ponad 200zł :eek: Za to moja tesciowa to chyba w poprzednim wcieleniu miala wasny ciucholand bo ja jak wypuscisz do miasta to kazdy jeden musi obczaic we wsze strony, Ole pod pache i chodza po ciuszki :laugh2: Choc nie powiem, ostatnio przyniosla Oli spodnie z Wrangler-a za az 9zł :wściekła/y:
 
Do góry