reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka moje wysokie temp, pewnie spowodowane były tym, że miałam ciążę biochemiczną. Bo testy wyszły pozytywne o czym
wiedziała Piranha. Teraz miałam owu, bo i testy i tempka i śluz. Dzisiaj po 11 miałam 37. Aj sama nie wiem co o tym mysleć. Na innym wykresie zaznaczyło mi owu 6 listopada. Jeżeli jutro temp wzrośnie to się potwierdzi. W piuątek jadę do lekarz, bo juz jestem umówiona
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka, termin @ mam 23.11.

Piranho, stosuję dietę dziewczynkową od 5.5 tyg, muszę powiedzieć, że działa na mnie wyjątkowo mocno. Skóra mi się wysuszyła, mam wysuszone śluzówki, a płodnego śluzu zero, właściwie żadnego śluzu nie mam a zawsze miałam tony w okolicach owulacji. Chyba to zasługa wapna w diecie bo w suplementach go nie biorę. Obawiam się, że ten cykl mogę spisać na straty przez kompletny brak śluzu :-(
Jak było u Ciebie i innych dziewczyn stosujących dietę dziewczynkową? Jakie miałyście skutki uboczne diety?
I tak mnie dopadło dzisiaj, ze w ciążę wcale nie zajdę, a o dziewczynce to sobie mogę pomarzyć :-(
 
Ostatnia edycja:
I mnie jakoś dręczy temat diety dziewczynkowej... zastawiają mnie nie tyle co skutki kwasicy na cerę, ogólne samopoczucie itd, co wpływ na podziały komórkowe... jakoś się przestraszyłam, czy aby taka dieta nie może przyczynić się do jakiś chorób u dziecka, wad itd.
Ja już kompletnie bzikuje, jeszcze tyle czasu do starań a ja już po nocach nie spie, śni mi się te forum i Wy Dziewczyny ;P
A co będzie w okolicach lipca:baffled:
 
Witam Was wieczornie :)

Cichutko dzis tu u Nas, ale w koncu weekend :) Kupilam dzis buty na zime, wiec jestem zadowolona :-)

krystianmartin wiem ze nie myslalas pod katem ciazy, bo pamietam ze pisalas, ze teraz z racji tego ze M. byl nieobecny ciezko byloby sie wstrzelic, ale fakt, ze po raz kolejny zdarzyl sie tak silny bol na pewno jest zastanawiajacy i powinnas Kochana zglosic to lekarzowi.

zakrecona, mamuśkamimi trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawila :happy:


LISTOPAD 2013

zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )
Annette - termin @ 23.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Krystianmartin, Matik, Nuska i wszystkie starające kciuki trzymam za II kreseczki.
Wiedzma bedzie dobrze zobaczysz, betka urosnie i zobaczysz pieknie bijace serduszko.
Antosia gratulacje coreczki.
Polisia tobie gratuluje zdrowiotkiego synka.

Ja podczytuje ale narazie sie nie wcinam tylko sie ucze.:tak: Zreszta przezywam te wasze temperatury, owulki jakby to moj cykl był.:-)
A tak pozatym uziemiona z Mlodym w domku bo ma świnke :confused2::no:
 
Ania_g ja jeszcze nie znam płci :-D Ale fajnie coś takiego przeczytać :-D W czwartek może już poznam i na pewno dam zać :tak:
Krystian może faktyczne owulka jest zawsze w innym dniu...? Może warto częściej działać ?
Matik tulę mocno:-(wredna @ niech zapomni o Tobie wreszcie!
Nuuuśka mnie też zakupy poprawiają nastrój :-D A zwłaszcza jak kupię coś dla siebie dla odmiany :-D
Dorcia jak podróż ?
 
reklama
Hejka! Już jestem :-)

Nuuuśka, o jaaaa, jakie tempki cudne! :-)

anias
, co to testów to jeśli poobserwujemy swój organizm przez kilka miesięcy to są one naprawdę przydatne. Nuuuśka miała wtedy bardzo wyraźną kreskę (ton jaśniejszą od kontrolnej) ale u niej taki test nie oznacza piku LH, pikiem jest dopiero moment gdy kreska testowa jest u niej równie mocna albo nawet mocniejsza od kontrolnej, po takim teście miała w obecnym cyklu owulkę po mniej więcej 36h więc wszystko się zgadza. Wszystko zależy od czułości testu oraz tego do jakiego poziomu nasz organizm wyrzuca LH, u niektórych dziewczyn np. w czasie piku kreska testowa jest odrobinę jaśniejsza od kontrolnej, można to opanować dopiero po wielomiesięcznej obserwacji. Ja np. wiedziałam jaki test oznaczał, że jutrzejszy będzie pozytywny. U mnie przez wiele cykli w czasie piku kreska testowa była ton jaśniejsza od kontrolnej, dopiero po suplementowaniu B-100 kreski w czasie piku były takie same lub testowa nawet ciemniejsza (B100 prawdopodobnie w sposób pośredni podniosło LH, które to miałam dość niskie, witamina B6 obniża prolaktynę a nadmiar prolaktyny hamuje uwalnianie GnRH, z kolei neurohormon ten stymuluje wydzielanie gonadotropin LH i FSH z płata przedniego przysadki mózgowej).

Kiraa
, całą książkę przeczytałaś? WOW!!!

Marchew, super wieści! Czekam na zdjęcie, może jednak się uda :-)

krystianmartin
, zagadkowy ten wykres, przez te wysokie początkowe tempki warunek owulki nie jest spełniony (sprawdzane jest czy jedna z 3 tempek po zakładanej owulce jest wyższa o 0,2 od najwyższej z 6 tempek przed skokiem ...no a te Twoje 6 tempek jest bardzo wysokie a najwyższa to aż 36,9, dobrze, że będziesz mieć USG i wszystko się wyjaśni - czy doszło do owulacji czy też nie.

Annette
, faktycznie dieta bardzo Ci służy ale przy staraniach o dziewczynkę właśnie o to chodzi by nie było EWCM ;-) Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych poza właśnie zaniknięciem EWCM ...też zaczął mnie wtedy dopadać strach, że w ciążę przez to nie zajdę ;-)
 
Do góry