reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
piranha dzien dobry :* Dzis temperatura jak w zalaczniku - znowu w gore :-) jutro pewnie spadnie, bo moj rekord jesli chodzi o najwyzsza wartosc jaka mialam to w 12 dniu po owulacji 36,87.

oczy niebieskie czy ja nadal mam jesc morele ? :-D bo wczoraj kupilam nowa partie :happy2:

maggie dzien dobry :) i zmywarki takkk ! Sa naj w kuchni :-)

LISTOPAD 2013

Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )



W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Nuuuśka jak będzie spadek to będziesz się martwić ? :) faktycznie lepiej poczekać z testowaniem. Jutro 7 dpo , więc jeszcze nie czas, ale spadek może oznaczać tylko coś dobrego:tak:
Meggie dzień dobry;-)
 
Nuuuśka, wykres niesamowity, serio, widać, że w pierwszej fazie było dużo estrogenów a w drugiej poszalał progesteron, oj muszą być z tego dzieci :-D ...no ewentualnie jedno, takie z klejnotami rodzinnymi :-)
 
Cześć!
U mnie klasycznie leje :p
Do testowania jeszcze tydzień, a tymczasem ciągle nachodzą mnie różne rozkminki - od tego czy w ogóle załapało, po schizę czy w razie czego spełniłam właściwe czynniki... (mimowolnie analizuję statystyki z tabeli), no ale taki już urok tych oczekiwań i wiem, że każda z nas to przeżywa... ;)

Anette czerwone wino zakwasza, więc trochę chyba nie zaszkodzi
Vviedźma wspaniałe wieści, to teraz duużo spokoju!
Antosia zazdraszczam suszarki do ubrań, a przydałaby się, bo tu wszystko schnie wieki ;)


Miłego weekendu!
 
Antosia wiem wiem, ze spadek nie zawsze musi oznaczac cos zlego, ale sama wiesz jakie jest to Nasze babskie myslenie - czasami same go nie rozumiemy i nie ogarniamy :blink: Dziekuje za wiare i kciuki, i w ogole za wszystko ! :*

piranha tak sobie mysle, ze nawet jak sie uda, jestem szczesliwa z tego cyklu. Powiem Ci na prawde cykl dzieki Tobie wiem ze jest dobrze sporzytkowany w 100% od poczatku do konca Kochana. Tego wzrostu sama sie nie spodziewalam, ale ciesze sie, nie bede mowic ze nie :tak: Nie zamierzam na pewno zbyt wczesnie testowac, poczekam minimum do 13 dnia po. Bo zawsze to moje wczesniejsze testowanie nic dobrego nie przynosilo, wiec teraz wole chuchac :blink: mowisz ze to dobrze, ze progesteron jest teraz wysoki ? To dobrze , bo na na tym kompletnie sie nie znam, ale jak Ty mowisz ze dobrze to na pewno tak jest :-)
 
macy mój wynik mieści się między 3-4 tydz ciąży,czyli ciąża co najmniej tydz młodsza. Wskazuje też na to rozmiar pęcherzyka,:confused: także owulka na pewno była później niż 12dc, :blink: to na 90% wróży dziewczynke,hehe.
Mój małż się już śmiał ze mnie że tak żem obliczyła,żeśmy córe zmajstrowali:zawstydzona/y::happy2:.

Piranha :baffled: ja chyba źle moja lekarke zrozumiałam...miałam brać 4 dni 3x1,i 2 dni 2x1, ale tabletek mam więcej,to może będe kontynuować to 2x1 do wizyty czwartkowej.
:-D:-D a Nuśka to na matkę chrzestną Cie chyba weźmie,:cool2: bo ja wykres typowo ciążowy u niej widzę:-) będa z tego dzieci. Ale nic nie zapeszam!

:happy2: dziękuje wszystkim dziewczynom za miłe słowa i kciuki!

Dziś już chałpe wysprzątałam,jakoś specjalnie się nie oszczędzam,czuje się dość dobrze.
 
reklama
Witajcie :-)
vviedźma -
suuuuper, że beta tak podskoczyła, czułam że dobre wieści przyniesiesz :tak:

Nuuuśka - tempka piekna :tak: Powiedz mi co jesz ? bo mnie już pomysłów brak na obiady ? a do chleba ? bo ja wciąż pomidor, ogórek, sałata i rzodkiewka po prostu nuuuuda.

Ja za morelami się nie przepadam jadam tylko w okolicy owulacji, ale daktyle oj tak uwielbiam, choć kaloryczne są jak diabli :baffled:

Powiedzcie mi dziewczyny czy tak na ok 2-3 dni przed pozytywnym testem ciążowym miałyście już jakieś objawy ? i czy każa ciąża u was miała takie same objawy? Bo u mnie z córkami to miałam takie same objawy i już właśnie na 2-3 dni przed terminem @ miałam pełne piersi z siateczką żyłek i tkliwe sutki, a teraz kompletnie nic, piersi lekko pełniejsze i lekko bolesne po bokach - ale tak mam zwykle przed @
A zatem myśle, że lipa :no:
 
Do góry