reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuśka, termin mojej owulacji wypada w niedzielę, pojutrze :tak:mam nadzieję, ze nic mi się nie poprzesuwa.
Działamy dziś wieczorkiem :tak:
Jak wpisywałaś mnie do staraczek to ja zamiast terminu @ podałam Ci termin owulacji i stąd nieporozumienie :-D
 
reklama
Nuuśka ja mam Bosch SMV59...też fajna :-D
A chodziłam za nią chyba ze dwa tygodnie...bo się nie znam...a nie chciałam kupić badziewia.

Gdzie ta Wiedźma !?????!! Mam nadzieję że wszystko OK ???
 
Dorcia jak się czujesz? Znowu przeoczyłam... Jak to się stało że ja nic nie wiem że dopadła Cię jakieś zatrucie? Zdrówka:sorry::unsure:
Wiedźma martwię się!Daj znać że wszystko ok.
Nuuuśka już nie mogę się doczekać na Twoje testowanie. Fajna sprawa z tą zmywarką. Ja też mam i ją uwielbiam. A kolejny sprzęt który pokochałam to od niedawna suszarka do ubrań:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej
Piranha mam 137 tabletek duphastonu:tak:czyli prawie 7 opakowań. Wczoraj dowiedziałam się, że moja znajoma załatwi mi gdybym potrzebowała. Dzisiaj odnotowałam skok o 0,3, więc owu potwierdzona, zaniepokoił mnie lekko różowy śluz no i to pieczenie:wściekła/y:.
Kochana wszyscy piszemy do Ciebie tak często, że masz już pełną skrzynkę na pw;-). Od dzisiaj biorę duphaston.

vviedźma ?????????????????????????????????????????

Dorcia, NuuuSka co tam u Was?

Ewelin dziękuję za miłe słowa
Matik nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Miłego dnia
 
:zawstydzona/y: przepraszam dziewczynki,nie miałam jak odpisać wczoraj,a wiem że czekałyście.

Już melduje! :szok: wczorajsza beta 1517 mIU/ml!!!
Byłam w pozytywnym szoku,bo 6 dni temu wynosiła zaledwie 378. :-) coś się ruszyło!! Z moich amatorskich obliczeń rosła o 60% co 48h,to w miarę prawidłowo:happy2:.
Nie chce jeszcze gęby cieszyć za bardzo,bo moja lekarka(oddzwoniła bardzo późno wczoraj) mówiła że bardzo ładny wzrost,ale najważniejsze będzie czwartkowe usg,czy pęcherzyk rośnie,no i najważniejsze czy pojawi się w nim fasoleczka:happy2:. Także załamke chowam na razie do kieszeni....i czekam cierpliwie:happy2:.

Codziennie z rana mam plamienia na papierze,a w ciągu dnia nic,duphaston mam brać do wtorku,a później jak go odstawie to nie będzie za duży 'szok' dla organizmu? :szok: no i pierońsko drogi jest ten specyfik,ale podobno działa cuda.

Nuśka :tak: mój M powtarza że zmywarka to najlepszy zakup jakiego dokonał!! Jednak po długim czasie zauważyłam że trochę niszczy naczynia:wściekła/y:ale to pewnie od detergentów. :-) gdzie Twoja temperatura dzisiaj?!!

Krystianmartin,Dorcia,Antosia,ewelin!
:happy2: dziękuje Wam za troske!
 
Ostatnia edycja:
Wiedźma Uffffff...dobre wieści z rana...wiedziałam że tak będzie !!!Cieszę się bardzo , teraz musi już być dobrze !!! Strach, nerwy i wszystko inne nie chowaj do kieszeni tylko spal-pozbądź się ich na zawsze !!! Oczywiście trzymam kciuki za czwartek &&&

Antosia no niestety zjadłam paskudny karczek i mnie prze....chało ! Ale jest już całkiem ok ! BUZIOLKI KOCHANA !!! Trzy...dla dzidzi i chłopaków PODWÓJNE !!!
Suszarka do ubrań...marzenie ! Ale niestety chyba musiałabym z nią spać bo już miejsca na nią braknie :baffled:

Krystianmartin jestem jestem....śniłaś mi się tak bardzo pozytywnie !!! Wstałam z bananem na buzi jakieś piętnaście minut temu :-D Pomogłaś m i( w tym śnie) zajść w ciążę bo już miałaś 4 dzieci - dwóch chłopców ( ślicznych jak z obrazka) i dwie dziewczynki z rudymi kucykami w wózku bliźniaczym "jeden za drugim"...tyle pamiętam ... jak mi cos jeszcze "wskoczy" to napiszę :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wiedźma beta super wzrosla! No to teraz dużo wypoczywaj z nogami lekko uniesionymi do góry.
Dorcia cieszę się że już Ci lepiej...a co to za kaczek :szok:
Buziaki przekazane dalej:-D Też całą ekipą przesyłają dla Ciebie ciociu i córci Twojej:tak::-):-D
Krystianmartin musisz wysyłać mnóstwo dobrej energii na tym forum że nawet naszym koleżankom potrafisz się przyznać :tak:
Matik co u Ciebie dzisiaj?
 
vviedźma oooooo jak ja sie ciesze !!! Wiedzialam, wiedzialam, a Ty sie martwilas :* :-) Normalnie uwierz mi ze kamien z serca, to teraz juz sie nie denerwuj i odpoczywaj bardzo Cie prosze !

Dorcia Bosh-ke ma tesciowa, i wczoraj mowi do Nas czy my nie chcemy takiej jak ona, wiec sie Ł. zapytal czy musimy miec wszystko takie jak ona bo normalnie to ja mam wrazenie, ze ona chcialaby Nasze mieszkanie umeblowywac na swoje podobienstwo :dry:
Dzis na obiad mam kopytka ! Ale nie takie od konia :-D Ł. w pracy do wieczora a dla mnie samej nie lubie gotowac ( Ola u Babci) no i poprzestalam na kopytkach na maselku :wściekła/y:

Antosia za mna dluugo chodzila zmywarka, bo raz - na prawde oszczednosc wody, dwa powiedzmy sobie szczerze - ulatwienie Nam zycia, wkladasz naczynia, wlaczasz, i wyjmujesz czyste. Nie znaczy to ze nie lubie myc naczyn, ale czasem to juz mam dosc, jak kolejna sterta laduje w zlewie a chetnych do umycia brak :dry: Co do testowanka, staram sie o Nim nie myslec, ale chyba wynika to z faktu ze staram sie nie nastawiac. Nie znaczy to, ze nie ciesze sie kiedy temperatura pnie sie w gore, bo pewnie ze tak, ale staram sie byc ostrozna we wszystkim bo porazka potem boli bardzo. Kciuki kciuki mocno !! :-)

krystianmartin no i dzis jestem ktora ? ostatnia :wściekła/y: Musze cale domostwo posprzatac, wlacznie z kotami bo mi juz zarosly :wściekła/y: pogoda ladna, choc chlodno, ale jak ja sie ciesze ze jeszcze dwa dni wolnego przede mna ! och, w koncu troche sie odpocznie. Ales poszalala z dupkiem :-) ale bardzo dobrze, lepiej miec w zapasie jakby co :*

Ktos dzis testuje ? Bo ta Nasza lista w zawieszeniu, Annette co u Ciebie ? czy termin @ dalej planowany na dzis ?
 
reklama
Hej babeczki! Nie miałam już jak wczoraj do Was zajrzeć a teraz mam dosłownie pół minuty, może potem uda mi się Was na spokojnie poczytać.

vviedźma
, cudowna wiadomość! Ale dlaczego masz przerwać Duphaston we wtorek? Gdy się go już bierze to lepiej brać aż do wykształcenia łożyska, nie jest bezpieczne odstawianie wcześniej bo to zawsze będzie dla organizmu skok progesteronu w dół i różnie może zareagować. Masz możliwość załatwienia recepty na kolejne opakowania?

krystianmartin
, faktycznie się zapchała, pousuwałam 3 strony wiadomości więc zwolniło się trochę miejsca :-) Piękny zapas Duphastonu i dobrze, że masz już jego stałe źródełko :-)

Nuuuśka
, mi też marzy się zmywarka :-) Jak tam dzisiejsza tempka?

Matik, jak u Ciebie sytuacja?
 
Do góry