reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wiedźma ja z pierwszym synem tak miałam że dokładnie pierwszy dzień cyklu był 1 maja a owulację wg bólu miałam 18 go i wtedy działaliśmy tylko raz. Jak się okazało, przy badaniach prenatalnych lekarz stwierdził że nie może zrobić żadnego badania bo ciąża jest za młoda i mam ponownie przyjechać za dwa tygodnie:szok:. Wtedy pomyślałam że to dziwne żeby owulacja aż tak się przesunęła i żeby było możliwe żeby plemniki mogły przetrwać tydzień...? Jak widzisz dzieci różnie rozwijają się w pierwszym trymestrze. (Dla przykładu ciąża Darii) Moja obecna ciąża też nie jest zgodna z moim wyliczeniem co do owu, bo jest starsza o 4 dni:tak:
 
Mamuśkamimi ja miałam jedyny objaw dzień przed spodziewaną @ straszne mdłości które wreszcie już się skończyły. Piersi zaczęły mnie boleć chyba tydzień po pozytywnym teście. Przesyłam ~~~~~i życzę dwóch kreseczek.:-D
 
Czesc:)
Piranha wczoraj mialam 10 dc i tak jak radzilas zrobilam test owulacyjny i wyszedl mi taki jaj nizej, co o nim myslisz? ImageUploadedByForum BabyBoom1384000396.800642.jpg
W ogole to na poczatku nie bylo drugiej kreski i wlozylam do szafki mysle sobie uuu to jeszcze daleko ta owulacja i dzisiaj rano tak mi sie pomyslalo ze moze zajrze do tego testu i patrze a tam dwie kreski.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1384000396.800642.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1384000396.800642.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
vviedźma, bierz koniecznie nadal, nawet gdy już wszystko będzie w porządku to nie odstawiaj dopóki nie zobaczysz łożyska na USG.

anias, testuj teraz codziennie, kto wie czy owulka nie zaskoczy Ciebie wcześniej :-)

Przepraszam, że tak na szybko, dowiedziałam się przed chwilą, że muszę wyjechać na 2 dni, nie będę mieć dostępu do internetu (i potem nie nadrobię :-(, zróbcie streszczenie please :-D), będę tęsknić, buziaki, mam nadzieję, że jak włączę kompa następnym razem to będą iskry lecieć od samych dobrych wieści.
 
Piranha dziekuje:) tak bede robila, mam nadzieje ze nie zaskoczy mnie O przed Twoim przyjazdem;) musze testy skonsultowac z Toba;)

Milej i bezpiecznej podrozy. Buziak:*
 
Krystianmartin pisałam szybko posta bo leciałam na zakupy i zamiast napisać że miałaś 4 dzieci napisałam "miałam" Chodziło oczywiście o Ciebie...ale te dziewczynki w tym wózku to takie identyczne jak Twój mąż ( tylko bez zarostu i z meeega rudymi włoskami)
Nic więcej z tego snu niestety nie pamiętam....ale obudziłam się taka spokojna...wyluzowana i zadowolona !!!

Antosia BUZIAKI dotarły ( pamiętasz buraki ????) Młoda dzisiaj namalowała laurkę dla chłopców i dzidziusia w beciku w różowo/fioletowym ubranku...bo mówi że ma przeczucie że to dziewczynka ! Szkoda że nie ma przeczucia kiedy wreszcie posprząta własny pokój ! Może uda mi się wysłać Ci zdjęcie rysunku :-D
A co do karczku to połasiłam się na tzw naturalne mięsko...drogie bo bez spulchniaczy,bez chemii....i przesrało nas dokumentnie ( mnie jeszcze przechawtowało )
Ale jest już ok !

Nuuuśka kupa prania rośnie...rośnie...rośnie !!! Mam to gdzieś !!! Ja nadal trzymam zaciśnięte mocno kciuki !!! Wszystko z trzema wykrzyknikami !!!

Piranha udanego weekendu...bo mam nadzieję że wyjazd będzie takie dla odpoczynku ?
Zdróweczka dla dzieciaczków,mam nadzieję że im już wszystko przeszło ?

Ja też dzisiaj wieczorem wyjeżdżam ... pociągiem na weekend. Niby neta w telefonie mam , ale nie mam pojęcia jak z telefonu na BB pisać ???
 
reklama
Do góry