reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria zaraz cię huknę! :-)
Gracjan zdecydowanie odpada.
macy jak najbardziej robi się cytologię w ciąży, nawet dwa razy.
Vviedzma napisz cokolwiek...nie stresuj ciążówki.
 
reklama
matik ajjjj z tego musi cos byc, musi !! niech choc tobie sie uda ! :-) jutro bedziesz testowac mam rozumiec ?

macy ale sama widzisz ze to poknocone od poczatku do konca :angry: wyglada nornalnie jakby w sen zimowy zapadla ta moja temperatura kurka wodna ! Ale ja wiem, ustawienie do pionu pomaga ! :*

oczy niebieskie ja tez musze sie wreszcie wybrac na cytologie, bo wiecznie w kolko wszyscy mowili ze jeszcze aktualne,jeszcze aktualne a tu juz ponad rok minal, a takich rzeczy staram sie pilnowac :|
 
A to napisała pewna dziewczyna, której udało się po 8 cyklach

TAK 8 TYLKO ZE Z GOERY DORADZE PANIOM IZ NIE WARTO LICZYC NA TZW NASZE KALKULATORKI MALRZENSKIE A DLA PAN KTORE SIE STARAJA WARTO ZAKUPIC CLEAR BLUE TEST OWULACYJNY I ZACZAC GO STOSOWAC OD 10 DNIA CYKLU , MNIE WYKAZAL 12 I 13 DNIA DNI PLODNE PRZED I PO JAJECZKO ZOSTALO OBKRAZONE PLEMNIKAMI ...TAKZE JESTEM NAJSZCZESLIWSZA KOBIETA NA ZIEMI !!!!!!!NIGDY SIE NIE WZRUSZYLAM , NIC MNIE NIE PORUSZY , ALE JAK ZOBACZYLAM TEN WYNIK CIAZA 2 TYDZIEN TO WYBUCHLAM PLACZEM ZE SZCZESCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BEDE MAMA CUDOWNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BEDE KOCHAC MOJE DZIECKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BEDE JEGO NAUCZYCIELKA ZYCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cud i znowu sie poplakaLAM !



no i ja też się popłakałam
 
Cześć dziewczynki, dziękuje że o mnie pamiętacie!

Nic nie pisze,bo nic nie załatwiłam. Wczoraj cały dzień moja ginekolożka miała wyłączony tel,dziś się dodzwoniłam i jakaś babka mówi że jest na urlopie. Pierwszy dzień kiedy przyjmuje,to 14,kiedy mam umówioną wizyte. Z dnia na dzień nikt mnie nie przyjmie jeśli nie ma pilnej potrzeby typu:krwawienia,silny ból brzucha itp.
A u mnie nic.....kompletna pustka w środku,zero jakichkolwiek objawów.
Od 3 dni czytam tylko o pustych jajach,poronieniach i niskich betach. :sad: nie rokuje to optymistycznie.
Jeszcze pomyśle czy by na siłe nie wcisnąć się gdzieś prywatnie,ale czy to coś da...jedynie czekanie mi pozostaje.

Wiecie że upominałam się o powrót do pracy. Zbywano mnie brakiem miejsca. Przycisnęłam menagerke,i okazuje się że stanowiska dla mnie nie znajdą,i od 1 grudnia czeka mnie wypowiedzenie.
Nie najlepiej się kończy dla mnie ten rok:sad:

Matik :-) będe wyglądać II kresek u Ciebie!

Nuśka
skąd wiesz że wczoraj nie było pierońskiego skoku,a dziś tylko lekki spadek? :-) Obserwuj siebie i bądź dobrej myśli!!

Marchewka ale ta dziewczyna też miała niski przyrost bety?? A wiesz może w którym tygodniu pokazało się u niej serduszko?
Oczy niebieski,Elmo, Krystian martin dzięki za pamięć i dobre myśli! Na pewno dam znać jak będe wiedzieć na czym stoje.
Polisia :tak:trzymam kciuki za piękną sikulke dzisiaj!
 
reklama
Witam :-)
Trzymam kciuki za Wasze II kreseczki i wizytki u lekarza :tak:
U mnie nic nowego cały czas zabiegana zastanawiam się jak to będzie z 3 dzieci :eek: nie mogę się doczekać do wizytki u mnie jeszcze nikt nie wie o ciąży planuje powiedzieć po wizycie mamie i może szwagierce i na tym koniec chociaż pewnie się rozejdzie samo zresztą będzie już widać bo już mam brzuszek a co będzie na koniec miesiąca :rofl2:
Zrobiłam sobie znowu test z sody i tak samo nie pieni się a ph moczu 6 może nawet nie cale ;-) ciekawe czy to się sprawdza ha ha te zabobony :laugh2: chciała bym mieć już fotki oby ładnie ginka uchwyciła nuba :tak:
 
Do góry