reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Daria

mi w sumie zadne, ale jak bym mialam wybierac to wazne polaczenie z nazwiskiem, bo np Miguel Kowalski brzmi strasznie:baffled::baffled:
 
Daria, szczerze mówiąc, mi też żadne. Ja lubię klasyczne imiona, ale ze względu na to, że mieszkamy poza Polską muszą być one "międzynarodowe". Jednak - Twoje dziecko, Twoja sprawa. Niezależnie, co wybierzesz, będzie pięknie, bo Twoje.
Maran, będzie dobrze. Paprotkom się pewnie coś popieprzyło. Wilgotność jest duża w UK, więc pewnie teraz jesienią jest im gorzej. ;-) Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje. Człowiek żyje na tym świecie tyle i taki niedoświadczony. :-)
Kiraa, zerknęłam na Twój wykres. Bierzesz już witaminę b? Masz taki skaczący ten wykres w fazie lutealnej.
 
Piranha nie wiem jak Ci dziekowac za te wszystkie informacje:* ciekawe czy mucosolwan mozna podawac w tabletkach? Bo poczestowalam M syropem i po pierwsze to musi popijac zaraz czyms bo jest okropne w smaku wedlug niego a po drugie to krzyczy na mnie ze ile ja mu tego syropu daje i to jeszcze na kaszel jak on kaszlu nie ma ;) i wez chlopu wytlumacz zeby zajarzyl o co biega w tym wszystkim :)


Piranha jeszcze kochana mam pytanie. Wspomnialas cos ze plemniki za dlugo nie moga byc w "kwasnej pochwie" czyli dobrze rozumiem ze trzeba podniesc jej Ph? To plemniory dluzej wytrzymaja? Czy cos pokrecilam.....
 
hej dziewczynki :*

Czy ktos dzis testuje ???

kiraa Ty na dzis masz termin @ , trzymam mocno &&& zeby sie rozmyslila :tak:

piranha u mnie Kochana mimo naszych szczerych checi i duzych staran chyba niestety cykl bezowulacyjny, albo cos z termometrem.Dalam go Ł. do pracy, wymieni baterie, ale jakos mimo wszystko nie widzi mi sie zeby to byla jego wina. Wiem, ze cykle bezowulacyjne sie zdarzaja, i ze mozna miec 2 w ciagu roku ( przynajmniej tak mi kiedys mowila gin..) ale jakos mnie to zdolowalo. Taki piekny poczatek, wychuchany srodek a koniec kompletna klapa :-(dobrze, ze jutro mam usg, przynajmniej dowiemy sie co sie podzialo :zawstydzona/y:

daria zdecydowanie Logan :-) Miguel i Manuel jakos do mnie nie przemawiaja wcale ;-)

vviedźma co u Ciebie kochana ????bylas u tego lekarza ?

Milego dnia dziewczynki :*


LISTOPAD 2013

Kiraa - termin @ 05.11 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
matik2012 - termin @ 09/10.11 ( 6 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
mamuśkamimi - termin @ 12.11 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )

Myfanwy - termin @17.11 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.11 ( 19 miesiąc starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Nuska..
tak dzis mam termin @, i czekam na czarownice:baffled:. Przy prog 12,9 w 7 dpo ciaza chyba na 100 niemozliwa, plus tempka do duszy plus nie czuje nic :9.... Wiec nie robie sobie nadziei :angry:
trzymam kciuki za kopniaka dla tempki.... My tez z piranha myslalysmy ze ten moj cykl bedzie bezowu.... Dlatego min poszlam na krew w 7 dpo. Mnie zalamywalby u mnie fakt, ze ze wzgl na wiek konczy mi sie owu ...:szok:
 
hej
Nuuuśka to jakaś zemsta albo bunt termometrów:angry: ja dzisiaj sięgając po telefon zbiłam swój. Tempkę zmierzyłam zwykłym. Zamówiłam nowy...
No cóż a u mnie brak oznak zbliżającej owu, więc pewnie będzie później.
Matika Ty testujesz?
Kiraa właśnie... dzisiaj termin,może jakieś dobre wiadomości?;-) Nie przesadzaj, jaki wiek. Ja mam 38 lat i wiem, że umnie często niby jest cykl bezowulacyjny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kristianmartin
dzieki ze pytasz :-), tzn ja ten cykl juz dawno potraktowalam jako probny.... Czyli cwiczebny , czyli 4/5 dni to za duzy odstep, a moze tak mialo byc.... Bo to juz odstep chlopczykowy.... A wtedy tego jeszcze nie wiedzialam
zawsze mam @ jak w zegarku, to ze nie dostalam dzis, swiadczy wedlug mnie ze po lekach wydluzyla mi sie fl, tzn w koncu robi sie normalna, test z przed chwili pokazuje i kreske.
kristianmartin no dobra juz nie swiruje z tym moim wiekiem :baffled:
 
Do góry