reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej.
Troche lepiej wiec mam nadzieje ze przeszlo i to byl tylko chwilowy spadek formy.

Polisia czekamy na wiesci &&&&
Viedzma co u Ciebie???
Oczy niebieskie wlasnie wybraliscie imie?
Daria jesli chodzi o mnie to Logan ale dziewczyny maja racje, wazne jest polaczenie z nazwiskiem. Dla mnie zestawienie typu: Vanessa Ptak jest conajmniej tragiczne :-D
Nuska no skok to taki raczej skoczek, ale ja bym jeszcze nie spisywala tego cyklu na straty, pamietaj pozytywne nastawienie to polowa sukcesu &&&&&&
Kiraa glupio spytam ale czy napewno mierzysz zawsze identycznie wkladajac termometr w dokladnie tym samym miejscu? Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie ale jesli to moze w nowym cyklu sprobujesz mierzyc w innym miejscu?

Za wszystkie staraczki i testowaczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam.

Milego dnia!
 
reklama
Kiraa pamiętaj kobieta ma tyle lat na ile się czuje, ja tak około 33 hehe:tak:

Vviedźma czekamy na dobre wieści.

Dorcia co u Ciebie?

Piranha jesli chodzi o przedszkole...dzieci śmieją się z Martina, ze jest malutki, Dowiedziałam się od innej mamy, ze z jej córki bo ma brzuszek... Spytałam pani czy miały z dziećmi zajęcia na temat tolerancji bo to jest dziwne że 5 latki juz wytykają takie rzeczy( oczywiście zasługa rodziców). Jutro idą na przedstawienie"brzydkie kaczątko"podpowiedziałam, ze to dobry moment na omówienie tego zagadnienia. Podpowiedziałam, że mogą dzieci przynieść jabłka. Chociaż każdy przyniesie jabłko to każde jabłko będzie inne, jedno zielone, drugie czerwone, z plamką, ... ale to nie oznacza, że jest niedobre jest po prostu inne.... Jak widać problemy w przedszkolu, szkole są i będą.
W Danii w szkole jest dzień miłości.. dzień w którym mówi i robi się same dobre rzeczy:-D
A co do mojej owu to raczej nie będzie szans na zaciążenie w tym cyklu.
Elmo cieszę się, ze już lepiej:-D
 
Ostatnia edycja:
kiraa mysle. ze nic tak do konca nie jest niemozliwe kochana. Choc czesto trudne do wykonania :-( u mnie nie wiem, czy mozemy jeszcze liczyc na skok, dzis drugi dzien po teoretycznej owulacji wiec nawet gdyby to wczoraj na pewno wyzsza nie byla, wiec jakos nie wierze w to, ze cos sie zmieni :zawstydzona/y:

elmo dobrze, ze Ci juz lepiej :tak: wiesz co ja podejrzewam, ze z racji tego ze ta owulacja tak sie opoznila, nie pekl pecherzyk, bo to az niemozliwe zeby temperatura byla tak niska, nawet jak dla mnie :-( no trudno, jutro dowiemy sie dokladnie co i jak, ale nastawiam sie juz psychicznie na grudzien.

krystianmartin moze to na szczescie sie zbilo ? :sorry: normalnie pech zebys wiedziala, ale Ł. dzwonil, ze mierzyl sobie w pracy i wszystko w porzadku wiec ja sadze ze to u mnie po prostu feler jak zwykle.
 
Hej dziewuszki :-)
no ja jeszcze muszę poczekać z tymi testami bo mam 20ml dużo a tylko 1 10ml ale nie wiem czy już mogę , może jutro zrobię tą 10ml jak nie wyjdzie to będę czekać. Tempka jest ładna, i bez ściemniania mam odruchy od niedzieli wymiotne, piersi też od niedzieli pieką , bolą, i zaczęłam być płaczliwa Np. Pani podeszła do pieska a ja się rozryczałam itp. Dzieci się że mnie śmiały.
kurka dziewczy sądzę że coś się dzieje tylko żeby się udało
 
Hej hej,
Już po badaniach, szybko poszło. Przy okazji wstąpiłam go ginekolożki na NFZ, ponieważ dostałam zaproszenie na cytologię w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy. I tak miałam wykonać to badanie, to kolejne z cyklu badań ciążowych, więc zaproszenie pojawiło się w samą porę. Chciałam się umówić, a od razu zostałam przyjęta i zrobiono mi badanie bez kolejki. Nie przepadam za tą ginekolog, to jest taka "hardkorowa ginekolożka", wygląda i zachowuje się rodem jak z angielskiego pensjonatu dla młodych dziewcząt, wąskie usta, zero uśmiechu, nienaruszalna fryzura "hełm", chodzę do niej jak już naprawdę muszę. Nigdy w życiu nie zaprowadziłabym do niej córki, brrr.
Elmo/Dziewczyny no pamiętasz pisałam ci zaraz po starankach, że "robimy" Bartusia. Narazie jest Bartek, odejmij B i masz imię mojego M. Ale szukam cały czas imienia, z literą "r". Może Igorek? Dajcie jakieś propozycje.
 
Nuśka, nie spisuj niczego na straty. Powtarzam zawsze, że z pokręconych wykresów wychodzą II.
Kiraa, ja mam 32 lata i wiem, że cykle bezowulacyjne się zdarzają i będą się zdarzały coraz częściej. Taka nieuchronna kolej losu. Jak długo bierzesz wit.b? Moje też są zebate, jak nie biorę wit.
Krystianmartin, dzieci są teraz okrutne. Nie wiem, czyja to wina, ale chyba za naszych czasów było inaczej. Nawet wczoraj z mężem rozmawiałam, że chyba się starzeję. Wszędzie golizna, świecenie cyckami, podteksty erotyczne. Dla mnie straszne, a nie jestem starą dewotką! I do tego dzieci muszą mieć wszystko co najlepsze, najdroższe, bo inaczej zostają z tyłu. :-(
Elmo, zostaje Michałek? Czy jakieś inne pomysły macie?
Ewelin, a jak u Was z imieniem? Jak nogi?
Oczy niebieskie, i zrobiła Tobie cytologię? Moja ginka uważa, że się nie robi kobietom w ciąży. Może Piotrek? :-) Ostrzegam, to są hardcorowe chłopaki.
Matik, wygląda to obłędnie! Ja chyba bym się na 10 dzisiaj skusiła. Obstawiam, że bladzioch by wyszedł. :tak: Mocno trzymam kciuki. Zasługujesz na to. Wspomagasz się jakąś luteiną czy czymś?
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry wszystkim :)

no ja nie mam polskieo nazwiska tzn panienskie jak najbardziej polskie ale po mezu nie :) w pl jest tylko 196 osob o tym nazwisku a pochodzi ono z niemiec i szwajcarii :) ja np nie chce imienia polskiego bardzo mi sie nie podobaja basia barbara;/ czy bartek bartlomiej itp;p ja lubie imie wymowa taka sama bez zadnych zdrobnien i pewnie by byl nathaniel ale mowic bysmy mowili natan i nam z mezem sie juz to nie podoba ze pisze sie inczej i mowi :) no i w niemczech nie moze byc zadne sz oni nawet Nadia daria ani mariusz mowia tylko colin poprawnie :-D pewnie cos do porodu wybiore ale jak narazie wygrywa Logan jak uslyszalam w telewizji to imie co ten chlopiec byl chory to tak mi po glowie chodzi ;/
a moze znacie jakies ladne zagraniczne? chetnie wyslucham ?:)

Matik ale nas trzymasz w niecierpliwosci;p ja bym chyba nie wytrzymala;p
 
Podziękuję jak się uda :sorry:
nie, nie biorę progesteronu , mam w stawce ale jak na razie tempka jest ładna i chyba zaczyna się równać więc wydaje mi się że nie ma po co się faszerować

daria nie czuję że muszę , jakoś tak hm może jutro ale szczere powiem że jak nie wyjdzie to będę się denerwować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vviedźma - czekam aż napiszesz co Ci ginekolog powiedział... odezwij się! Na drugim forum którym jestem dziewczyna miała bardzo podbną sytuyację do Twojej - ginekolog już jej powiedział, że ciąża obumarła - tydzień później znowu poszła a tam bijące serduszko - czego i Tobie z całego serca życzę!
 
Do góry