reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vviedźma - tak miała niski przyrost bety dokładnie 50% w ciągu dwóch dni... chyba w 7 tygodniu zobaczyła serduszko w 8 okazało się, że zarodek urósł dokładnie o tydzień :tak: nie ma nic gorszego niż siedzenie i czytanie - ja już przestałam się wczytywać w internet siedzę i cierpliwie czekam na wizytę u lekarza... mam nadzieję, że na Ciebie też czeka taka miła niespodzianka w postaci bijącego serduszka :tak:
 
reklama
Cześć Dziewczynki! :-D

Matik, podziwiam Twoją cierpliwość, jeśli uznasz to za słuszne to poczekaj z testem na koniec tygodnia, tak jak radziła Piranha, ale wiesz jak to ze zmiennymi nastrojami w ciąży - nie zdziwię się jak się jutro skusisz ;-)W każdym razie mocno zaciskam kciuki za II &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Oczy niebieskie, no mi się podoba Wiktor i Piotruś, jakby teraz był synek to właśnie Piotruś, ale chętnie odstąpię :-D Mi też się męskie z "r" podobają - choć ani ja ani M nie potrafimy tej głoski dobrze wymówić :-p

Polisia, szybko nam tu relację zdawaj z wizyty!!! Trzymam kciukasy za brak dyndających elementów u dzidzi!!! :-D

Daria, Logan ładnie, ja to na zagranicznych się nie znam niestety... a w ogóle to śniłyście mi się dziś, tzn. nie pamiętam dokładnie które z Was - że byłyśmy w jakiejś szkole czy coś, w każdym razie w ciąży, no i pamiętam, że Daria urodziła ;-) A potem mi się śniło, że położna opiekowała się moim dzidziusiem i był taki malusieńki i nie chciała powiedzieć jaka to płeć, a potem już powiedziała, że dziewczynka ;-) To znak, że wizyta zbliża się wielkimi krokami, a ja dostaję świra :-p

Elmo, biedaczko, niech sobie te wymioty pójdą precz a sio!!

Nuśka
, a nie robisz już testów owu? Ja się nie znam do końca, nie wiem czy może jeszcze być owu z tego??? Juto na usg się wyjaśni, może jeszcze zadziałacie dzisiaj?

Byłam wczoraj z Wiktorkiem u dentysty, oczywiście okazało się że żadnej dziury nie ma, dentysta pochwalił, że ząbki zdrowiutkie. Mówił, że od przeziębienia mogą boleć, wczoraj wieczorem jak mały jadł kolację to znów mówił, że boli ale argument, że przecież pan dentysta nic nie widział podziałał i gryzł drugą stroną ;-)

Vviedźma, jeśli możesz - idź prywatnie, to jeszcze dwa tygodnie... i nie czytaj internetu, ja wiem, ze łatwo powiedzieć, ale spróbuj, niepotrzebnie pogarszasz sobie samopoczucie... Trzymaj się, ściskam mocno!!
 
Ostatnia edycja:
Myszka281 my teraz mamy usg, różne badania, a kiedyś ludzie
obserwowali przyrodę, swoje ciała i na tej podstawie wyciągali wnioski, które sprawdzały się na większości, nie na wszystkich. Oczywiście tez nie należy traktować przesądów na 100%, ale ja uważam, że skądś się one wzięły i możne coś w tym jest. Może potraktujmy je jako ciekawostki etnograficzne, bogactwo kulturowe minionych pokoleń. ;-)[FONT=Tahoma, sans-serif] [/FONT]
 
Vwiedzma pewnie nowy rok bedzie lepszy :) a co do bety ja nigdy nie robilam ale 2 ciaze mialam mlodsze a teraz np jak chodzilam na poczatku to powinien byc 10 tydzien a wedlug usg byl6 pozniej mialam wizyte za 4 tygodnie a wedlu usg byl niecaly 9 tydzien wiec moze troszeczke wolniej dzieciatko rosnie jak u mnie :) a teraz jest wieksze niz wedlug pierwszych obliczen usg ;p
 
araki ponoc jak marzymy o np jakiejs plci to podswiadomie nam sie sni mi sie z colinem snila corka a okazl sie syn i jedna pani mi wytlumaczyla ze ciagle snilam o corkach bo bardzo tego pragnelam ;p ale jednym sie sny sprawdzaja u mnie sa zawsze na odwrót :) teraz mi sie nie snia ;p ja chyba zostane przy Loganie albo Bryanie bo pasuja do mojego nazwiska jeszcze Mike mi sie spodobal :-Dboze do konca ciazy to oszaleje;p
 
Marchewka baaaaardzo bym chciała taką niespodzianke mieć. Za tydzień właśnie będzie początek 7 tyg wg.OM. Nie wiem czy jest po prostu sens płacić teraz 150zl za wizyte gdzie indziej,kiedy nie mam żadnych bóli,ani plamień. Pozostaje mi czekanie na planową wizyte. I cień nadziei...

Chociaż nic nie czuje...śluz zaniknął,piersi wiotkie,żadnych innych przypadłości ciążowych które już powinny mi dokuczać.
:dry: wiem że czytanie netu nic dobrego nie wnosi,ale dowiedziałam się chociaż o czymś takim jak puste jajo płodowe. I że nie trzeba od razu się na łyżeczkowanie decydować,ale można poczekać na samoistne poronienie.
 
a mam jeszcze do was pytanie ktore rodzily pare dzieci;p bo zadzwonilam dzis do poloznej sie zarejestrowac i ona sie mnie zapytala jak rodzilam dzieci po czy przed mowie ze pierwsze po drugie pare dni przed oby dwa porody mialam wywolane bo slabo sie rozkrecalo tzn rozkrecilo sie a pozniej stanelo ;p i ona mowi to teraz pewnie 3 pomiedzy . jak u was bylo? bo ja mam nib ten 19 luty ale ciagle wedlu usg i np teraz ciaza jest wieksza pasuje na 25 tydzien i takie to denerwujace ze ciagle nic praktycznie nie wiem ;p
 
reklama
Daria, to może po prostu Adam. :-)
Nuska, bo to cisza przed burzą.
Matik, Ty dziwnie spokojna jesteś. ;-) Trzymam kciuki Kochana i nie napuszczam. Zrobisz, jak będzie gotowa.
 
Do góry