reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Mam pytanie. Może któraś z Was bedzie mogła mi pomóc. 2.12 "przytulałam się" z narzeczonym. 12.12 zrobiłam betaHCG i nic nie wyszło :/. Mozliwe jest, że pośpieszyłam się z tym badaniem??
 
reklama
No to teraz zagadka.

Przy pierwszej ciąży: od początku brak @, żadnych plamień, ładniejsza cera, w ogóle nie przetłuszczające się włosy, lepszy apetyt, humorki...

Czy przy ewentualnej drugiej ciąży może być wszystko na odwrót? tzn. okres w miarę normalny (może ciut słabszy), ciągle przetłuszczone włosy, brak apetytu, brak specjalnych humorków... do tego delikatne mdłości (ale to może przez brak apetytu i niejedzenia przez cały dzień), przemęczenie w ciągu dnia, bezsenność w nocy...

(chyba, że na to wszystko wpływa po prostu stres, którego ostatnio u mnie jest dosyć sporo...)

bo właśnie tak się zastanawiam, czy nie wpadliśmy z moją drugą połówką... jeśli tak, to byłby to jakoś 4 tydzień...
co o tym myślicie?
wiem, że najlepiej iść i zrobić test, ale się boję :D pewnie i tak go zrobię wkrótce, ale chcę najpierw poznać czyjąś opinię na ten temat...
tylko proszę, bez obrażania, bo jak widzę, to w tym temacie różnie bywało:)

Pozdrawiam :)
 
Prija0, moja siostra prawie dwa lata temu poroniła i miała zabieg, to lekarz kazał im poczekać z pół roku żeby wszystko się unormowało. A teraz ma śliczną 10 miesięczną córeczkę :)
 
Mam pytanie. Od kilku miesięcyw w tak zwane dni niepładne uprawiam sex z partnerem nie używając zabezpieczeń. Od jakiegoś czasu może od tygodnia mam 24godzinną ochote na sex , mogłabym non stop sie kochać z nim . Do tego dochodzi to ze pewnymi momętami szczególnie rano mam zawroty głowy, dużą ochote na papierosy i wrażliwe na dotyk piersi . Ostatni okres miałam 20-24 grudnia. Czy jest możliwe że jestem w ciąży ?
 
No to teraz zagadka.

Przy pierwszej ciąży: od początku brak @, żadnych plamień, ładniejsza cera, w ogóle nie przetłuszczające się włosy, lepszy apetyt, humorki...

Czy przy ewentualnej drugiej ciąży może być wszystko na odwrót? tzn. okres w miarę normalny (może ciut słabszy), ciągle przetłuszczone włosy, brak apetytu, brak specjalnych humorków... do tego delikatne mdłości (ale to może przez brak apetytu i niejedzenia przez cały dzień), przemęczenie w ciągu dnia, bezsenność w nocy...

(chyba, że na to wszystko wpływa po prostu stres, którego ostatnio u mnie jest dosyć sporo...)

bo właśnie tak się zastanawiam, czy nie wpadliśmy z moją drugą połówką... jeśli tak, to byłby to jakoś 4 tydzień...
co o tym myślicie?
wiem, że najlepiej iść i zrobić test, ale się boję :D pewnie i tak go zrobię wkrótce, ale chcę najpierw poznać czyjąś opinię na ten temat...
tylko proszę, bez obrażania, bo jak widzę, to w tym temacie różnie bywało:)

Pozdrawiam :)

Polecam mój sposób na sprawdzenie. Przeczytaj wszystkie możliwe objawy ciąży i jak będzisz mieć więcej jak połowę z nich to zdecydowanie idz po test :) Ja tez myslałam , że to stres ale zbyt dużo objawów przypominałao ciążę, więc nie zwlekałam ze sprawdzeniem.
 
Ami.paskudo, ja bym po prostu zrobila test. Tak, kazda ciaza moze byc inna i dawac inne objawy, ale w poczatkowym okresie nie oczekuj humorkow i sensacji zoladkowych bo to ciut wczesnie. Calkiem spora czesc objawow przychodzi pozniej. Najprosciej wyczekac do terminu @, jesli sie spozni zrobic sikanca i wiesz na czym stoisz.
 
No to teraz zagadka.

Przy pierwszej ciąży: od początku brak @, żadnych plamień, ładniejsza cera, w ogóle nie przetłuszczające się włosy, lepszy apetyt, humorki...

Czy przy ewentualnej drugiej ciąży może być wszystko na odwrót? tzn. okres w miarę normalny (może ciut słabszy), ciągle przetłuszczone włosy, brak apetytu, brak specjalnych humorków... do tego delikatne mdłości (ale to może przez brak apetytu i niejedzenia przez cały dzień), przemęczenie w ciągu dnia, bezsenność w nocy...

(chyba, że na to wszystko wpływa po prostu stres, którego ostatnio u mnie jest dosyć sporo...)

bo właśnie tak się zastanawiam, czy nie wpadliśmy z moją drugą połówką... jeśli tak, to byłby to jakoś 4 tydzień...
co o tym myślicie?
wiem, że najlepiej iść i zrobić test, ale się boję :D pewnie i tak go zrobię wkrótce, ale chcę najpierw poznać czyjąś opinię na ten temat...
tylko proszę, bez obrażania, bo jak widzę, to w tym temacie różnie bywało:)

Pozdrawiam :)

powiem tak nikt z nas wrózką czarodziejką nie jest. wybierz sobie odpowiedz ktora bardziej Ci pasuje.

a) tak jestes w ciąży
b) nie jestes w ciaży.

Sorry jestes dorosłą kobieta maszeruj po test i juz
 
reklama
Więc tak, jak większośc piszących tutaj kobiet zacznę od objawów.. Ostatni stosunek odbył się mniej więcej 2 tygodnie temu.
- okres powinnam dostac około 23 a już jest 7 ( mówię około bo mój okres nie jest regularny mimo że mam 21 lat, jednak tyle spóźnienia trochę mnie martwi)
- ciągle czuję jakbym miała wzdęty brzuch, jednak espumisan sobie z tym nie radzi
- od jakoś 6 dni mam okropne bóle brzucha, uczucie jakie zwykle było chwilę przed okresem-tyle że okresu nie ma, ból w sumie w ciągu całego dnia, jednak w nocy najsilniejszy, skurcze itd.
- 2 razy z rana zdarzyło mi się zwymiotowac...chociaz wiem ze na wymioty tak czy siak było by za wczesnie
- zwykle zasypiam koło 24-1, ostatnio koło 22 juz czuje zmęczenie.
- a no i oczywiscie dostalam jeszcze zapalenie pochwy

Jedyne co tu nie pasuje to to, że dziś robiłam test, wyszedł negatywny...
nie wiem co myslec, a wizyta dopiero za 2 tygodnie.
 
Do góry