reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Hej dziewczyny!
wątek dosyć długi, a więc wybaczcie jeśli powtarzam czyjeś pytanie..

okres spóźnia mi się już 4 dzień. mniej więcej, bo mój okres był tylko w miarę regularny (czasem dzień lub 2 wcześniej/pózniej). pobolewa mnie podbrzusze jak przed okresem, ale bardzo bardzo delikatnie. zrobiłam test, dwa dni temu i dzisiaj i oba wyszły negatywne. za ile dni powinnam zrobić kolejny?

no i proszę powiedzcie, czy można ufać tym testom czy nie? słyszałam już tyle opinii... producenci nas kłamią w żywe oczy z tymi 99% ?

trochę sie denerwuję tym wszystkim.
dzięki za odp!
 
aha, a kochaliśmy się z moim chłopakiem w dni niepłodne, stosunek przerywany za każdym razem.
ah, no i to był pierwszy raz
 
Ostatnia edycja:
Z testami bywa różnie. Ja robiłam dwa, różnej firmy. Na pierwszym wyszła ledwo widoczna druga kreseczka (a może to były moje pragnienia?!?!) Na drugi dzień inny test wyszedł negatywny. W kolejnym dniu poszłam do gina, usg nic nie wykazało, dostałam skierowanie na betę. I tam wyszło, że to 5 tydzień :D
Dlatego uważam, że jeżeli chcesz mieć pewność to lepiej od razu wybrać się na badanie krwi. Naewt prywatnie, mnie to kosztowało 17 zł (tyle co test). A przynajmniej jest to pewne. Wyniki po 30 minutach. Można robić w każdym laboratorium.
 
aha, a kochaliśmy się z moim chłopakiem w dni niepłodne, stosunek przerywany za każdym razem.

Ale stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem ;) czy wiesz, że zanim dojdzie do wytrysku, to przed wydziela się płyn w którym są także plemniki.
Zrób test za kilka dni, poczekaj do poniedziałku.

Klaudzia to co ile Ty masz okres? bo ja też miałam ostatni 26 lipca, dzisiaj mam 44dc
 
Ale stosunek przerywany nie jest żadnym zabezpieczeniem ;) czy wiesz, że zanim dojdzie do wytrysku, to przed wydziela się płyn w którym są także plemniki.
Zrób test za kilka dni, poczekaj do poniedziałku.

Klaudzia to co ile Ty masz okres? bo ja też miałam ostatni 26 lipca, dzisiaj mam 44dc

tak, tak wiem o tym :) po prostu chciałam dokładnie opisać sytuację
 
reklama
Do góry