reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Jeżeli na pogotowiu pani ginekolog powiedziała ci że macica jest twarda to znaczy że to na pewno nie ciąża. Macica jest miękka i pulchna po zapłodnieniu. Ciąże można stwierdzić po samym badaniu ginekologicznym. A tym bardziej w 6 tc. Ale stwierdzić lub wykluczyć jakąś chorobę to nie bardzo. Najlepiej udać się do swojego ginekologa opowiedzieć mu o tym co cię martwi i niech on zleci jakieś badania. Przynajmniej będziesz spokojna i pewna co do swojego zdrowia. Pozdrawiam
 
Ja również radze udac sie do innego gina, zroic bete dwa razy jesli wynik bedzie wyzszy niz norma za pierwszym razem :tak: warto rozwiac wszelkie wątpliwosci jesli takie masz.
A ze macica jest twarda to nie znaczy ze ciazy nie ma, moze to byc początek jej i sie po tym nie wyczuje, warto to sprawdzic.
Pozdrawiam.
 
Witam serdecznie.

Moje imię Adrian. Otóż kochałem się ze swoją wybranką w czerwcu (w ostatnich dniach tegoż miesiąca), wszystko było ok, że tak się wyrażę, w pełni bezpiecznie z zabezpieczeniami i wytryskiem poza macicą, w lipcu (pod koniec) moja kobieta miała prawidłowy okres, natomiast w sierpniu i wrześniu już nie i do tej pory nie wystąpił... Czy jest jakakolwiek szansa, że zapłodnienie mogło jakoby przeczekać występujący okres i objawić się dopiero po nim czy nie istnieje tak możliwość?
Proszę o racjonalnie wytłumaczenie owej kwestii, pozdrawiam.
 
a test ciazowy i ginekolog, usg i badanie tutaj znajdziesz odpowiedz a nie na forum

ps wytrysk jak juz to mogles miec w pochwie a nie w macicy czy tam poza nią ;-)
 
Najlepiej zrobic test ciazowy. Zdarza sie,ze kobieta ma okres przez jakis czas bedac jednoczesnie w ciazy,ale nie znaczy,ze tak jest zawsze. Niech twoja kobieta zrobi test,a dla pewnosci uda sie do ginekologa;)
 
W maju odstawiłam tabletki, później od czerwca do sierpnia miałam okres jak w zegarku. Przez ten czas z narzeczonym nie stosowaliśmy zabezpieczenia nie planujemy dziecka ale jeśli byłoby to bylibyśmy bardzo szczęśliwi:) Zawsze przed okresem miałam typowe objawy zbliżającego się okresu a tym razem nic żadnego bólu piersi, żadnych zmian nastroju. 27 września powinnam dostać okres ale go nie było, więc zrobiłam test,który wyszedł negatywnie. Cały czas nasuwają mi się pytania ? Czy test mógł wyjść negatywnie bo został zrobiony trochę za szybko? Czy możliwe jest abym była w ciąży i nie miała żadnych objawów? Czy bolący krzyż może mieć coś z wspólnego z brakiem okresu??
 
Drogi Adamie kobieta moze byc w ciazy i miec jednoczesnie"okres" tylko to nie jest okres tylko plamienie w ciazy.mase tak kobiet ma.I duza czesc myli to z okresem.Moze tez miec taki normlany okres 7 dniowy do 6 miesiaca ciązy
 
reklama
Do góry