reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Hej . Mam pytanie . Niedawno kochalam sie ze swoim chlopakiem to bylo jakies 2 tygodnie temu allbo 3 .... 3 - 4 dni po okresie . Moj cykl zawsze trwal 29 dni a teraz trwa 26 . I w ten dzien chyba mialam dni plodne . Przypadkowo wtarlam sperme o pochwe , byla jeszcze swieza . Od tamtego czasu bola mnie piersi z boku jak dotkne i ciagle chce mi sie spac , jestem zmeczona i mam duza chec na jedzenia . Robilam test ale wyszedl negatywnie . Dzisiaj dostalam lekkiego krwawienia a okres powinnam miec 26 wrzesnia . Czy moglam zajsc w ciaze ? czy to moze byc plamienie ?
 
Zbób sobie test z krwi (beta hcg). Wykaże nawet b. wczesna ciąże której, testy ciążowe nie pokazują i bedzie wszystko jasne... A to krwawienie to może okres tydzień wcześniej. Przecież często tak się zdarza... Ja bym zrobiła betę i jeśli bedzie pozytywna to poszła do gin a jak negatywna poczekała na okres...
 
ja radziłabym to co koleżanka wyżej, jak przez internet możemy Ci powiedzieć czy jesteś w ciąży??????Idź do przychodni, powiedz że chcesz zrobic beta HCG (płatne jest to oczywiście). A druga rada trochę wyedukować siebie i chłopaka co do antykoncepcji i ogólnie sexualności a później sex zaczynać, no chyba że bardzo chcecie mieć dziecko.
 
jak masz nieregularne okresy to najwidoczniej ten tez taki jest poprostu szybszy. No i zalecenia kolezanki wyzej - antykoncepcja ,a potem w droge droga Pani :-)
 
od tygodnia mam mdłości, najpierw myślałam, że jestem chora ale przeszła mi przez myśl ciąża. 18.09.11 w niedziele miałam dostać miesiączkę, dostałam we wtorek 20.09.11 jednak była bardzo słaba i krew miała jasny odcień, w środę nic się nie poprawiło nadal miewałam mdłości, doszedł do tego ból podbrzusza i kłucie w jajnikach nadal słabo krwawiłam, jednak w środę w pracy dostałam bardzo obfitego krwawienia, było tak obfite, że ze strachu pojechałam na pogotowie. na konsultacji Pani ginekolog powiedziała, że macica jest twarda a krwawienie nie jest krwotokiem a obfitym krwawieniem miesiączkowym, jednak ta odpowiedz mi nie wystarczy ponieważ sądzę, że po samym badaniu bez usg i pobrania krwi nie można wykluczyć ciąży lub innych chorób. Mdłości występują nadal, podbrzusze nadal boli występuje także ucisk na drogi moczowe! proszę o radę!
 
reklama
Hmm możliwe, że jak Ci badali krew to zrobili jednocześnie test ciążowy. Nie wierzysz lekarzowi na pogotowiu to idź do swojego ginekologa- on rozwieje Twoję wątpliwości. Mnie też strasznie na poczatku bolał jajnik. Myślałam, że to jakaś torbiel albo coś a tu niespodzianka.
 
Do góry