reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Może być to też ciąża biochemiczna.
Jeżeli masz możliwość to podjedź do szpitala na ostry dyżur ginekologiczny.
Tam zrobią Ci usg i wszystko się wyjaśni.
 
reklama
Witajcie dziewczynki ;)

Jesli chodzi o mnie to miałam krwawienie przez 3 dni - było to jednak dość obfite krwawienie, z resztą moje @ są bardzo obfite i trwają zawsze 6-7 dni, temeratura nadal 37 +
Nadal mnie nurtuje pytanie, dlaczego dostałam krwawienia w dzień w którym prawdopodobnie przypadałoby zagnieżdżenie zarodka. Na 99% wiem, że nic z tego nie będzie, mimo, że bym chciała i to bardzo.... Odczekam jeszcze 2-3 dni i zrobię test. Oczywiście dam znać :)))
 

Pechłko testy raczej rzadko mylą się w tą stronę.
Jeżeli wykrył Hcg to musiało być w moczu.
Jest to gonadotropina kosmówkowa, która jest produkowana jest przez zarodek bądź komórki niektórych nowotworów.

Prawie 50% ciąże to ciąże biochemiczne.
Dochodzi do zapłodnienia ale w wyniku złego zagnieżdżenia bądź wad genetycznych zarodka dochodzi do poronienia.
Na ogól kobiety nawet o tym nie widzą i traktują krwawienie jako zwykłą miesiączkę.
Dalej namawiam Cię na wizytę u lekarza.
Lepiej sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Sabia to, że któraś mogła mieć podobne objawy nie znaczy, że u Ciebie będą oznaczały to samo.
Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać kilka dni i zrobić test.
To wszytsko wyjaśni.
A ja tym czasem trzymam kciuki oby był pozytywny
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny może któraś by mi pomogła... Nie wiem co się dzieje. Staramy się z mężem o drugą dzidzię. To było nasze pierwsze podejście. Okres miałam 12 czerwca. Test owulacyjny zrobiłam i 26, dzień po wskazaniu drugiej kreski na teście owulacyjnym, było przytulanko. Wczoraj czyli 28 po przytulaniu pokazała się brązowa wydzielina. Nie było to jakieś szaleństwo żeby mi jakieś naczynko poszło... nie wiem... Zaznaczam że u gina byłam dwa miesiące temu i wszystko było dobrze. Nie wydaje mi się aby doszło do zagnieżdżenia ponieważ to za wcześnie. Co to mogło być?
 
moze jednak naczynko, szczerze mówiąc jesli nie ma prawdopodobienstwa ze mogłaś zajść w ciąże w poprzednim cyklu to mysle że może jakieś otarcie albo naczynko. Jeśli nic sie nie dzieje to sie nie martw, jesli zafasolkowałaś to niedługo napewno sie o tym dowiesz:)
 
Ja staram się juz ponad rok i NIC za 2 tygodnie wychodzę za mąż mam nadzieję, że po ślubie zajdę w ciąże. Ale nadzieje mijają z każdym miesiącem mam 21 lat moja mama ma 39 i na za 2 tyg ma termin. Będę miala braciszka ale to nic bo 2 lata temu urodzila mi juz braciszka . Mam wrażenie jak by odbierała mi ciąże w która to ja chce zajść ehh.... Mama nigdy nie miała problemów aby zajść w ciąże wystarczyla 1 noc w mojej rodzinie nikt nie miał z tym problemów . Mój partner jest zdrowy więc niewiem dlaczego akurat ja mam takiego pecha ;( nie wyobrażam sobie życia bez maleństwa ;(
 
Kajussia, nie myśl o tym. Ciesz się bliskością i seksem. Inaczej zaczniesz to traktować jako zabieg zapłodnienia, będziecie się oboje stresować i nic z tego nie wyjdzie. Spróbuj zastosować może odpowiednią dietę. Zerknij też tutaj: Ciąża i dziecko - staramy się o dziecko / Poradnik ciąży może akurat, któraś z tych rad poskutkuje :) Czego Ci życzę! Trzymam kciuki Kochana! :)
 
reklama
Gdzieś tu, na forum, pewna dziewczyna napisała, że to się czuje :-) Jeśli nie jesteś pewna, co czujesz - sprawdź objawy ciąży! A najlepiej idź do lekarza. Będziesz mieć wtedy 100% pewność.
 
Do góry