reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

no tak, zawsze po przebudzeniu pierwsza moja mysla jest: "papieros", a jakas godzine temu po tym jak raz sie zaciagnelam, zemdlilo mnie.
[URL="https://www.babyboom.pl/forum/members/karolap5-85387.html"]karolap5 i [/URL]mitaginka, dzieki ze odpisalyscie, pewnie macie racje z tym testem krwi, jutro polece do przychodni i sie dopytam. a co do normalnego testu, to jakos boje sie go robic, w zeszlym miesiacu zrobilam i tego samego dnia dostalam @ i teraz tez sie zastanawiam czy nie panikuje.
jeszcze raz dzieki ze odpisalyscie :)
 
reklama
Witajcie, jestem nowa.

Mam 26 lat i jestem szczęśliwą mamą 4 letniego synka.
O Kubę starałam się przez rok i jak się już pod dałam to zaszłam w ciążę.
Moje pierwsze objawy w ciąży odczuwalne przed dostaniem okresu, to ból pod pachami oraz ból piersi, ale bardziej były wrażliwe niż na @. Potem miałam nudności i nie mogłam jeść mięsa. I jakoś zleciało.

Teraz z mężem się nie staraliśmy ale pękła Nam gumka i podejrzewam, że mogę być w drugiej ciąży ;) Fajnie by było, bo od dawna chciałam mieć 2 dziecko. Pobolewa mnie podbrzusze i jestem strasznie senna. No i na razie czekam na rozwój wydarzeń ;)

Za Was też trzymam kciuki aby i Wam się udało !!!

Pozdrawiam Anegela
 
mam małe doświadczenie dlatego pytam czy można przytulając się z chłopakiem i będąc w ubraniu zajść w ciążę ja miałam dzinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku było to ok 6 tyg temu miałam ok 3,5 tyg temu okres ale był krótki ok 3 dni po tym jak przytulałam się z chłopakiem ale ostatnio boje się bo mi brzuch trochę urósł wydaje mi się że z dnia na dzień mam większy ale nie wiem czy to nie są moje urojenia tylko bo się stresuje, kolejny okres mam mieć jutro wg poprzedniego miesiąca lub nawet dziś wg innych miesięcy ale nic na to nie wsakzuje to już trzeci dzień jak mam przerwe w zazywaniu tabletek zazywam yasmin ale czasami nie brałam ich o tej samej porze
 
mam małe doświadczenie dlatego pytam czy można przytulając się z chłopakiem i będąc w ubraniu zajść w ciążę ja miałam dzinsy na sobie on też ale nie wiem czy nie miał wytrysku było to ok 6 tyg temu miałam ok 3,5 tyg temu okres ale był krótki ok 3 dni po tym jak przytulałam się z chłopakiem ale ostatnio boje się bo mi brzuch trochę urósł wydaje mi się że z dnia na dzień mam większy ale nie wiem czy to nie są moje urojenia tylko bo się stresuje, kolejny okres mam mieć jutro wg poprzedniego miesiąca lub nawet dziś wg innych miesięcy ale nic na to nie wsakzuje to już trzeci dzień jak mam przerwe w zazywaniu tabletek zazywam yasmin ale czasami nie brałam ich o tej samej porze
Ehhh to jakas kiepska prowokacja... Nie nie mozesz byc w ciazy...
A jesli Twoj post miałby byc prawdą to zacznij od nauki teorii zanim przejdziesz do praktyki...
 
asiulabe,mam wrażenie że Twój post to prowokacja!!!Ale skoro padło pytanie to odpowiem.W ciążę zachodzi w wyniku penetracji pochwy przez penisa,potem następuje wytrysk i jeśli kobieta ma dni płodne,to zachodzi w ciążę.Zatem napewno nie jesteś w ciąży,skoro oboje byliście ubrani!!!A miesiączka może się spóźniać nie tylko z powodu ciąży,ale właśnie stresu,przeziębienia i innych zmian hormonalnych w ciele kobiety.Moja droga najlepiej na ten temat porozmawiaj ze swoją mamą i ginekologiem!!!
 
asiulabe- tak, zaszłaś w ciążę, pozamaciczną... na jeansach więc ich nie pierz!

Albo to naprawdę prowokacja, albo poziom edukacji seksualnej w szkołach/ rodzinach sięga poniżej zera
 
reklama
Do góry