reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Boniu jak ja lubię czytać takie słodkie idiotyzmy :-D Proponuję zajrzeć do podręcznika biologii :-D Ja rozumiem że poziom edukacji przez Giertycha spadł ale bez przesady :-D
 
W moim odczuciu to także prowokacja, choć znam przypadki dziewczyn, które faktycznie nie wiedziały skąd się biorą dzieci, ale to nie wina tych młodych kobiet, tylko ich rodziców. Odpowiadając na pytanie, mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, ze przez jeansy nie da się zajsc w ciążę:)
 
hehe a jak uprawia sie sex przez spodnie?:D moze to jakas malolata i naprawde nie wie skad biora sie dzieci...
 
reklama
hehe Cornellka,może autorka głównego postu ma patent na jeansowy seks???A czy jest małolatą,być może,tylko skąd zna nazwę pigułek antykoncepcyjnych i jak je używać.No chyba,że podejrzała mamę lub starszą siostrę i teraz dla szpanu plecie co jej ślina na język przyniesie.

Pomyślnego rozwiązania!!!
 
Do góry