reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Taaaak, wyniszcz w dodatku dziewczynę hormonalnie :tak: co jak co, ale ona teraz po tym wszystkim (zwłaszcza po occie) się 10 x zastanowi czy (__)___) dać ;)
 
a sa jakies inne jeszcze?
ja sie nie orientuje poniewaz nie interesowalo mnie to nigdy jakos szczegolnie! uwazam ze skoro sie nie uwazalo to trzeba poniesc tego konsekwencje a gadanie ze nie wiedzialem ze gumka peknie mnie rozsmiesza poniewaz polegac na samej gumce to GLUPOTA!! pozatym jestem swiezo upieczona mama i temat zabijania dzieci tych ktore moga powstac i tych powstalych jest dla mnie bardzo drazniacy i nie akceptuje ludzi podejmujacych taka decyzje!!!

jak chcesz wiecej informacji polecam wybrac sie do lekarza a nie na forum!!!
 
Czesc... nie bede owijal w bawełne... mam taki problem dzis uprawialem
z dziewczyna sex analny.
Z gumką ze srodkiem plemnikobójczym. lecz ona nam pekla nie doszedlem
. nie mialem orgazmu ale
jednak cos sie wydostalo i bylo w okolicach warg sromowych. powiedzcie
mi prosze jakie jest prawdopodobienstwo ze
ona zajdzie w ciaze... czytalem na necie gdzies ze ocet zabija plemniki .
wiec przemylem octem jej te okolice i na wszelki wypadek w pochwie.
prosze powiedzcie mi czy moze ona zajsc w ciąze... a wlasnie chcialbym
jeszcze dopisac ze ona ma jakos teraz dni plodne... prosze pomozcie mi...

Powiem tylko jedno...octem to sam się przemyj :wściekła/y: a nie lasce w pochwie wlewać...dziwne,że ona się dała:no: Prawdopodobieństwo jest zawsze ale jedyne co mogę poradzić to teraz czekać. Niestety ale prezerwatywy czasem pękają są jeszcze inne metody antykoncepcyjne bardziej bezpieczne ale o tym myśli się przed a nie po fakcie:szok:
 
hehe dobre ja Na Twoim miejscu jak bym była mężczyzną to bym jajka moczyła w occie wtedy by w ogóle nie było plemników:)I do tego na sniadanie, obiad kolacje wypijała po 1 litrze:))Jestem w szoku, że tacy ludzie chodzą po świecie;)
 
hahaha ale sie uchichrałam....
kolo jak ci sie dziecka nie che to sie nie bierze za sex, helllllo zawsze jest prawdopodobienstwo pekniecia gumy i d... zimna teraz!!!!

gratuluje twojej lasce takiego faceta.... uhhhh....
 
reklama
Do góry