reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

hahaha ale sie uchichrałam....
kolo jak ci sie dziecka nie che to sie nie bierze za sex, helllllo zawsze jest prawdopodobienstwo pekniecia gumy i d... zimna teraz!!!!

gratuluje twojej lasce takiego faceta.... uhhhh....


ja też,dziewczyna chyba zachowywała sie jak lalka,on jej octem a ona nic...? "przemłem..."hehe
ale pomysł z mizerią super :happy2:
Pytasz o tabl.wczesnoporonne to Ci napisały,a Ty czy są inne...każde działąja tak samo...a tak poza tym-dojrzałe podejście do sprawy...?gumki zawsze mogą pęknąć,nie wiedziałeś,takie to zabezpieczenie jak ...
Chociaż kuzynka mojej koleżanki brała tabl.do 72 godz i cóż ma dziecko,bo nie pomogło :-)
jestemaniolkiem mogło się rozlać przecież hehe
ciekawe czy jak ktoś znajdzie rade by spirytusem 90% przemyć to czy to zrobi? hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyna a może ten koleś jajca sobie robi?Bo takich głupot to ja jeszcze nie słyszałam:-DCo to za dziewczyna,że dała octem się potraktować?Gówniara jakaś czy co?No i że mu przy tym zębów nogą nie wybiła...:dry:Zresztą jego dopytywanie o tabletki jest trochę dziwne...
 
Ktoś chyba sobie jaja robi:baffled:
No ale jeśli to prawda,to mam nadzieje że dziewczyna nie zaszła w ciąże..... szkoda dziecka które by miało mieć takiego ojca.....
Gratuluje głupoty i myśli sie głową,a nie pisiorem. Gumka może zawsze pęknąć
Sam sobie przemyj octem:baffled:
 
to ona powinna się martwić co nie :-)

mógł wlać pół litra octu jej do pochwy hehe ale by była jazda :-D



ejjj jak podczas seksu analnego przy peknieciu gumy w srodku bez wytrysku sperma moze sie znalesc w pochwie :szok::szok::szok::szok::szok:....

dziurka pomiędzy końcowym odcinkiem jelita grubego a pochwy ? hehe albo wcześniej użyto kreta :p



sorki nie mogłam się powstrzymać hehe
 
dziurka pomiędzy końcowym odcinkiem jelita grubego a pochwy ? hehe albo wcześniej użyto kreta :p
posikalam sie :-D:-D:-D:-D:-D:-D
na bank uzyl kreta przed by gowno z dupska dokladnie usunac :-D:-D:-D:-D

sorrrrry ale ja tez nie wytrzymalam :-D:-D:-D:-D!!!
wybaczcie

P.S. to na bank byly jej soki a on ze sperma i jebs spirytus.... :tak:

loree chociaz posmiac sie mamy z czego ---> taki mily akcent na poczatek dnia!!!!:-D:-D:-D
 
Czesc... nie bede owijal w bawełne... mam taki problem dzis uprawialem
z dziewczyna sex analny.
Z gumką ze srodkiem plemnikobójczym. lecz ona nam pekla nie doszedlem
. nie mialem orgazmu ale
jednak cos sie wydostalo i bylo w okolicach warg sromowych. powiedzcie
mi prosze jakie jest prawdopodobienstwo ze
ona zajdzie w ciaze... czytalem na necie gdzies ze ocet zabija plemniki .
wiec przemylem octem jej te okolice i na wszelki wypadek w pochwie.
prosze powiedzcie mi czy moze ona zajsc w ciąze... a wlasnie chcialbym
jeszcze dopisac ze ona ma jakos teraz dni plodne... prosze pomozcie mi...
drogie małolaty sp... do szkoły a nie pisać idiotyczne posty na forum. Doprawdy żart głupi, mało śmieszny w dodatku, i jakoś ciężko mi uwierzyć żeby ktoś sie nabrał na twoje głupawe prowokacje. Idź na forum dla dzieci grać w kółko i krzyżyk dzidziusiu ;)
 
reklama
Do góry