reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Czyli to, że ta druga jest cieńsza i mniej widoczna to nie ma znaczenia? Powinna być ciąża? :):)
 
reklama
prija0 nie ma zadnego znaczenia czy ona jest bardzo widoczna czy slabo to jest ewidentna ciaza:-)moja kreseczka byla taka sama jak Twoja jak robilam test:-)wiec gratuluje jeszcze raz:-)a jak odbierzesz bete to zobaczysz ze bedzie wysoka:-)
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Od kilku dni ciągle o tym myśle. Tak bardzo bym chciała maluszka. Wszyscy mnie tak przystopowują. Mówią, że to nie pewne, zwłaszcza że nie które testy były mniej widoczne (chodzi o kreseczkę). Dlatego przez to nie wiem czy się cieszyć. Myślę, że jutro też się dużo wyjaśni. Oby...Do ginekologa ide w środę. Ciekawe który by to mógł by być tydzień. Mam już mdłości. Zwłaszcza wieczorem. Bolesny piersi i widoczniejsze żyły. Nie mam normalnie ochoty na jedzenie rzeczy od których byłam wręcz uzależniona (np. słonecznik, słodycze). Jeszcze raz dziękuję.
 
Prija0 gratulacje, blada czy mocna, jeżeli wyszła we wskazanym czasie do sprawdzenia oznacza, że dołączasz do naszego grona
tunia23 widzę że 3 tygodnie po ślubie, dużo szczęścia na nowej drodze życia :)
 
Ja na poczatku swojej ciazy mialam tak samo w tych pierwszych tygodniach tylko tyle ze mnie nie mdlilo, ale doslownie jadlam tylko kesami.A z tymi kreskami to tak jak mowilam nie ma znaczenia czy jest blada czy ciemna wazne ze jest:-)a nie masz przypuszcen ktory to moze byc tydzien??Bo jezeli bedzie robil Ci usg to napewno nic nie zobaczy jezeli to sa poczatkowe tygodnie do 7 albo 8 tygodnia nic nie widac ale jezeli bedzie Cie badala to macica powinna byc rozpulchniona:-)
 
Według mnie może to być3 lub 4 tydzień. Do ginekologa nie szłabym tak szybko, gdyby nie to, że biorę leki i muszę z nim uzgodnić co dalej, gdybym była w ciąży. Muszę iść prywatnie, bo teraz to bardzo ciężko się gdziekolwiek dostać na kase chorych. Czyli w sumie w tych pierwszych tygodniach może jeszcze nic nie być widać?Sama nie wiem, bo to wkońcu troszkę kasy jest. W sumie powoli zaczynam sie cieszyc :)
 
No w takiej sytuacji to musisz isc bo tutaj chodzi o zdrowie dzidzi i Twoje wiec lec i sie nie zastanawiaj.
Ja poszlam do ginekologa to bylam w 7 tygodniu i tez mialam stresa bo pani doktor powiedziala ze moja macica nie wyglada na to zebym byla w ciazy dopiero po becie wyszlo ze jestem w ciazy a pierwsze usg mialam w 11 tygodniu:-)
 
reklama
Do góry