reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
prija- hej :) jak bylam w poprzedniej ciazy i staralismy sie o malego to mi tez ta druga kreseczka na poczatku wyszla malo widoczna :). Zrobe bete i daj znac jaki wynik, ale wedlug mnie to jest ciaza, wiec gratuluje, a ja wlasnie w brzuszku nosze drugiego synka :-). Gratulacje jeszcze raz
tunia- Tobie tez grauluje, widze 20 tydzien, super :-)
trzymam za was kciuki dziewczyny :-D
 
Prija, gratuluje. To wyglada na ciaze, z tym ze poki co lekarz nic madrego Ci nie powie bo to bardzo wczesna ciaza. Jesli na tescie jest choc "cien cienia" drugiej kreski to znaczy ze jest lokator. 5 dni po terminie miesiaczki zwykle ta kreska jest juz wyrazna, ale jak chcesz zobaczyc wyrazna, tlusta kreche, to strzel sobie testa za 2-3 dni i z pierwszego porannego siku - stezenie hcg w porannym moczu jest wieksze. Wynik bety z krwi powinien rozwiac watpliwosci, natomiast lekarza warto zaatakowac ok. 6 tygodnia, wowczas na USG bedzie widoczny ladny pecherzyk. W 7 tygodniu zacznie byc widoczne bijace serduszko dzieciatka.
 
Równiez trzymam kciuki za was:-)
Ja z trzecim brzdącem bylam u Gina w 5tc (zrobil mi usg) :-) i bylo widac pecherzyk, kolo 2tyg pozniej kazal przyjsc by sprawdzic czy serduszko bije ;-) :tak:
Czekam na winuk bety :tak: &&&&&&&&& ;-)
 
Witam. Odebrałam dziś wynik. Wynosi 60,4 mU/. Który by to mógłby być tydzień? Według mojego zakresu:
5-50 1 tydz, 50-500 1-2tydz, 100-... 2-3 tydz. Dziwne te zakresy. Ide jutro do ginekologa, ale 100procent nic mi nie powie. Ale musze isc na konsultacje. Musialam miec bardzo opozniona owulacje. Dziwne. Troche mnie to zaskoczylo.
 
Teraz tak mysle, że to nie może być dopiero 1-2tydz., wedlug norm z mojego wyniku. Patrzylam w necie tez na normy i tam pokazuje ze to jest 3-4tydz. Normy bHCG i HCG Zreszta rozmawialismy z mezem i musialabym zajsc w ciaze 4,5 dni przed okresem. Rozumiem, ze owulacja moze sie spoznic, ale zeby az tak.
 
reklama
Prija, z owulacja czasem bywa dziwnie. Z bliznietami na bank zaszlam w ciaze na 2 dni przed terminem miesiaczki. Lekarka tlumaczyla ze pewnie bym tej miesiaczki w terminie i tak nie miala, ale tego juz nie sprawdzimy. Bliznieta jak malowanie wyszly.;-) Tak wiec wszelkie "kalendarzykowe" metody jak dla mnie o kant d... mozna potluc.:-D
Zrobilabym kontrolnie betke zeby zobaczyc jak przyrasta i chyba mozesz zaczac sie cieszyc malym lokatorem. Dbaj o siebie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry