reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Czytałam ogólnie cały ten temat. I tam niektóre kobiety pisały, że ok tydzień po zapłodnieniu miały bóle brzucha, bo wtedy zarodek się zagnieździł. A teraz są w którymś tam tygodniu ciąży. Więc jest możliwość, że to jest to?
 
Ja tydzień po zapłodnieniu miałam ból kujący w okolicy pępka, i ból jak na owulację cały czas. Z tym że ten w okolicy pępka był bardzo odczuwalny i niepokojący. I dokładnie 7 dni po zapłodnieniu gigantyczne bóle głowy.

A wiem bo codziennie zapisywałam samopoczucie i inne dolegliwości.
 
A ja nie miałam żadnych objawów, dopiero spóźniająca się 2 tygodni @ była powodem do niepokoju, i rzeczywiście okazało się że jestem w ciąży, gdy zrobiłam test byłam w 4 tc, w 5 byłam już u lekarza, jakiekolwiek inne objawy wyszły dopiero jakoś po 7 tc i były to nudności i może raz wymiotowałam, nic poza tym.
 
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj pojawiło się u mnie krwawienie, to nie może być okres, bo to zbyt wcześniej. Dopiero 20 dzień. Pojawiło się tylko wczoraj, teraz już nie ma. Od czego to może być?
Bo trochę się przestraszyłam.. :(
 
Może to być krwawienie implatacyjne, może właśnie fasoleczka się zagnieżdżała w Twojej macicy, niektóre kobiety tak mają
 
reklama
karolcia28 staraj sie o tym az tyle nie myslec bo twoj stres ma baaardzo zly wplyw na twoj organizm. Jesli jestes w ciazy to sie na pewno o tym dowiesz juz niedlugo, w tej chwili i tak nikt nie bedzie pewien czy to TO. A jesli nie jestes w ciazy to @ moze ci sie przez stres spoznic. No, chyba ze to ekscytacja bo czekasz na dzidzie :-) ale spokojnie kochana, mozesz byc w ciazy ale nie musisz. Ja mialam plamienia w niedlugo po zaplodnieniu, tez myslalam ze moze wczesniej @ czy cos ale nie... Wyszlo na jaw dopiero kiedy zrobilam test w dzien spodziewanej miesiaczki. Wypij meliske, zrelaksuj sie i poczekaj jeszcze troszke.
 
Do góry