reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciąży?

Szczescie

Niestety i ja spotkałam się z nie przyjemnościami na tej stronie, doskonale rozumiem Twoje oburzenie. Również liczyłam na rozmowe, wsparcie, dobrom rade ze strony uczestników forum, a zostałam potraktowana jak gówniara nie mająca pojęcia o życiu.
Spotkasz tu wiele ludzi o ciepłym sercu, ale jak sama widzisz, zdarzają się i takie przypadki, gdzie ludzie są bardzo nie przyjemni, jak np. post marul kipi ironią, i po co to? Można było napisać tą wiadomość w zupełnie inny sposób, gdzie została by odebrana jako dobra rada, a nie jako wrecz "obraza" drugiej osoby. Zapewne zostane skrytykowana za tą wiadomość, wisi Mi to i Ty też się nie przejmuj :-)
i najlepiej skonsultować się z lekarzem, test powinien wykryć ciąże po planowanej miesiączce, dwie próby i wynik negatywny, albo zachodzą w Twoim organizmie jakieś zmiany, co wstrzymuje miesiączke albo zostaniesz mamusią :-) Daj znać :-)
Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczyny! Tu nie chodzilo o krytyke kogokolwieg tylko trudno stwierdzic ciaze na odleglosc. A watkow czy jestem w ciazy jest na forum kilkanascie.
Przepraszam jesli kogos urazilam bo nie taka byla moja intencja
 
Osoby początkujące na forum, często początkowo nie potrafią ogarnąć jego zasad i w jaki sposób funkcjonuję. Wiem sama po sobie, troszkę wiecej wyrozumiałości dla nowicjuszy, wystarczyło tylko pokierować na jakieś główne forum dotyczące tego tematu :-)
Trzeba sobie pomagać, po to chyba zostało stworzone BB :-)
Pozdrawiam.
 
Jak tylko będę coś wiedziała to na pewno dam znać.
A luteine brałam, ponieważ miałam nieregularne cykle. I do tej pory było wszystko idealnie, 28 dni.
No nic,poczekamy zobaczymy :)
 
ja tez nie rozumiem zlosliwosci niektorych jesli denerwuja was takie posty to nie czytajcie i nie odpisujcie dziewczyna chciala uslyszec pare slow wsparcia a tu od razu taka krytyka kazda z nas nie mal zadaje to pytanie i chcialaby uslyszec cos milego cos co podniesie na duchu ..

Szczescie testy czasem sie myla idz do lekarza albo zrob bete nie musisz byc w ciazy bo moze znow sie cykle wydluzyly a moze jestes a testy nie wykazaly wiec najlepszy lekarz ale powiem Ci ze my od zawsze stosujemy przerywanca i jak widac dla nas to jest wlasnie najlepsza metoda antykoncepcji na moje nieszczescie bo ciagle mam nadzieje ale niestety wiec roznie to z tym moze byc:p daj znac jak sie sprawy maja:)
 
Szok jak niektórzy forumowicze potrafią krytykować, dziewczyna chciała się poradzić a tu większość krytykuje.

Kasiu możesz być ale nie musisz. Testy fakt mylą się, najlepiej będzie jeśli udasz się do ginekologa, on powie Ci czy jesteś w ciąży czy też nie. pozdrawiam
 
Zadomowieni uzytkownicy nie maja obowiazku na takie posty odpowiadac wiec nie rozumiem irytacji i protekcjonalnego tonu. Ktos pyta więc mozna odpowiedzieć .
Testy czasem zawodzą więc gwarancji nigdy nie ma. Moze to byc wynik stresu, nerwów, może zaburzeń hormonalnych? Tu tylko lekarz może odpowiedziec na 100% wiec zycze powodzenia.
 
okres spóźnia mi sie już 9 dzień. powiekszyly mi sie piersi, od trzech dni mierze temperature pochwy i wynosi ona ok 37,7. dodam jeszcze, że jakoś ponad tydzień po ostatnie miesiączce zauważyłam na majtkach 2 dosyc spore plamy krwi. z chlopakiem kochamy sie niemal codziennie, używamy prezerwatyw i żadna nas nie zawiodla tj. nie pękła, czy nie zsunęła się. jednak zrobiłam przedwczoraj test i wyszedł negatywnie. czy dają one 100% pewności, czy moge być w ciąży?
 
reklama
Hej.. dla pewności możesz odczekać jeszcze kilka dni i powtórzyć test :-) Wydaje mi się jednak, że skoro się zabezpieczacie to nie powinnaś być w ciąży. Fakt, że spóźnia Ci się okres jeszcze o niczym nie świadczy.. :tak: Sama miałam tak kilka razy, raz wręcz praktycznie ze wszystkimi objawami ciążowymi gdzie okres spóźniał mi się już prawie miesiąc.. zrobiłam 4 testy, każdy był negatywny, ginekolog także potwierdził, że nie jestem w ciąży. Czasami po prostu zmieniamy tryb życia, może miałaś ostatnio jakieś bardziej stresujące sytuacje? Otoczenie ma duży wpływ na nasz organizm, wszelkie wycieczki, zmiany klimatu, zmiana diety i wcześniej wspomniany stres mogą sprawić, iż okres będzie się spóźniał bądź też wystąpi przedplanowo :-)
 
Do góry