reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś widać ?

no ja jednak nie uwierzę, że jak wyłączę myślenie to mój facet będzie miał świetne nasienie jak koleżanki wyżej. I mam prawo tak myśleć i mam prawo się nie zgadzać z tym.
Ale skoro ty się znasz na niepłodności męskiej to też powinnaś co nieco wiedzieć i sobie darować takie wpisy.
No to sobie nie wierz, nikt Ci nie każe w to wierzyć. Ale nie narzucaj innym swojego zdania, że wyłączenie myślenia nie działa.

A teksty co trzecią wypowiedź typu " wyłącz myślenie to Ci się uda" z sarkazmem są irytujące i żenujące, bo uważam, że normalna, dojrzała kobieta, która pragnie założyć rodzinę jest właśnie DOJRZAŁA i nie wyśmiewa się z innych kobiet, a cieszy się razem z Inn kobietą, której się udało zajść.
ja znam przypadek, że kobieta zaszła w ciążę jak zmieniła partnera (wiele lat nie mogła) więc polecam Ci zmienić partnera.. Spróbuj, może się uda 🥰
Baaaa. @LadyCaro nawet dostała taką radę od lekarza.
I mam to głosić? I mówić, że w to wierzę?

No w sumie mogę i teraz będę.
Polecam!!
Zmiana partnera - bardzo śmieszne, brawo 👏 🤦‍♀️

no to nie piszcie bzdur! Dziewczyna się pyta, czy ma pozytywny test, długo się stara, a tam tekst, że ja wyłączyłam myślenie i się udało - po pierwsze nikt nie pytał, a po drugie chwalisz się, żalisz? Czy o co chodzi bo nie rozumem? 🤦‍♀️
No i co Cię takiego boli w tym, że napisała, że jak wyłączyła myślenie to się udało i zaszła w ciążę? Zawiścisz jej, zazdrościsz czy co? Bo jeśli irytuje Cię każda kobieta, która zaszła w ciążę i cieszy się tym, to masz duży problem ze sobą i to forum, a raczej takie wątki nie są dla Ciebie. Nie wylewaj swojej frustracji na innych.
A dlaczego uważasz ta wypowiedz za bzdury? Czyli jak ktoś jest chory a Ty mu mimo wszystko życzysz dużo zdrowia i siły do walki to jest bzdura bo nikt nie prosił o radę? Serio? Dziwne myślenie. Ja myślę ze autorka nie ma nic złego na myśli. Bo jest sporo osób którym takie rady pomagają. To że Tobie nie , i innym osobom również to trudno, ale nie pisz że nikomu nie pomaga i nie staraj się za wszelką cenę zaprzeczyć czemus, bo się z tym nie zgadzasz. Poza tym z tego co widzie na innych wątkach niemal każdemu wpisowi towarzyszy " nieproszona rada".
Grupka dziewczyn, które są sfrustrowane tym, że innym się udaje zajść w ciążę a im nie. Trudno, na takich ludzi nie mamy wpływu i nie ważne co tutaj napiszemy i tak zostaniemy zhejowane, bo frustracja jest bardzo uciążliwa. :)
 
reklama
A wam się jeszcze to nie znudziło ??
Mr Rogers Clown GIF
 
Może i nie rozmawia, ale jak widać czyta na bieżąco 🤣
Bo to wasze spuszczanie się nad tym tematem jest bardzo zabawne 🤡🤡🤡
Akurat wątek przeczytałam dopiero niedawno cały, więc chciałam się odnieść byście mogły wejść i sobie przeczytać 🤡 a jak widać nadal wchodzicie i czytacie 😁
A to dziękuję za dostarczanie rozrywki. 😂
 
co do znajomych to moi znajomi starali się 12lat... W tamtych czasach in vitro było mało popularne więc zdecydowali się od razu na adopcje... Przeszli ciężka drogę a gdy się udało po roku od adopcji okazało się że kobieta jest w ciąży 😍 radość z adoptowanego dziecka odblokowal coś w głowie i samo poszło 🤷

U nas były aż dwie adopcję i nic się nie odblokowało 🤡
 
No to sobie nie wierz, nikt Ci nie każe w to wierzyć. Ale nie narzucaj innym swojego zdania, że wyłączenie myślenia nie działa.

A teksty co trzecią wypowiedź typu " wyłącz myślenie to Ci się uda" z sarkazmem są irytujące i żenujące, bo uważam, że normalna, dojrzała kobieta, która pragnie założyć rodzinę jest właśnie DOJRZAŁA i nie wyśmiewa się z innych kobiet, a cieszy się razem z Inn kobietą, której się udało zajść.

Zmiana partnera - bardzo śmieszne, brawo 👏 🤦‍♀️


No i co Cię takiego boli w tym, że napisała, że jak wyłączyła myślenie to się udało i zaszła w ciążę? Zawiścisz jej, zazdrościsz czy co? Bo jeśli irytuje Cię każda kobieta, która zaszła w ciążę i cieszy się tym, to masz duży problem ze sobą i to forum, a raczej takie wątki nie są dla Ciebie. Nie wylewaj swojej frustracji na innych.

Grupka dziewczyn, które są sfrustrowane tym, że innym się udaje zajść w ciążę a im nie. Trudno, na takich ludzi nie mamy wpływu i nie ważne co tutaj napiszemy i tak zostaniemy zhejowane, bo frustracja jest bardzo uciążliwa. :)

Spora część z nas ma dzieci. I o zgoro bardzo chciane, nie z odpuszczenia więc chyba troszkę nie trafiłaś 😉
 
reklama
tak się zastanawiam nad tą narracją, że "na tym forum nie można powiedzieć, że odpuściłaś i zaszłaś bo Cię zjedzą". Ty masz prawo do swojego zdania, a ja do swojego. Tak samo ja nie mogę powiedzieć, ze nie wierzę w odpuszczenie, bo zaraz zleci się masa, która powie, że odpuszczenie działa. Ja tylko sygnalizowałam, że odpuszczenie z mojej perspetywy, i z perspektywy wielu dziewczyn jest krzywdzące, bo zrzuca na mnie winę niemożności zajścia. Bo nie umiem odpuścić dostatecznie. Bo coś robię źle. Ale widzę, że nie zostało to zrozumiane.

I nie, nie zazdroszczę nikomu, że zachodzi a ja nie mogę. Tyle ile ciąż koleżanek na forum przeżyłam i się bardzo cieszyłam to wiem tylko ja.
 
Do góry