reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś widać ?

co do znajomych to moi znajomi starali się 12lat... W tamtych czasach in vitro było mało popularne więc zdecydowali się od razu na adopcje... Przeszli ciężka drogę a gdy się udało po roku od adopcji okazało się że kobieta jest w ciąży 😍 radość z adoptowanego dziecka odblokowal coś w głowie i samo poszło 🤷
Znam też podobną historię koleżanki szwagierka starała się bardzo długo wręcz było powiedziane że nie mają żadnych szans. Poddali się dali sobie spokój w międzyczasie oczywiście zdecydowali się na adopcje zaadoptowali dziecko i po jakimś czasie okazało się że jest w ciąży. Mdłości, wymioty i bóle itd uważała że to atak woreczka ale moja znajoma powiedziała żeby zrobiła sobie test ciążowy bo dla niej to są objawy ciążowe. Tak się zdenerwowała że jej nagadała, a później obraziła i wyszła trzaskając drzwiami. A ostatecznie jednak okazało, się że faktycznie jest w ciąży. Lekarze też uznali że to dzięki adopcji.
 
reklama
Nie poczułam, nie schlebiaj sobie :) ale nazywanie kogoś ze jest fałszywy, dwulicowy na podstawie czego? Są dwa wyjścia - albo nie znasz definicji tego pojęcia ( bardzo możliwe :) ), albo nie masz już argumentów więc przeszłaś do obrażania 🤷 Jeszcze może być inna opcja - oceniasz innych swoją miarą. Również współczuję 🫶
Skoro znasz definicje hipokryty to połącz kropki. Wierzę w ciebie. 🙂
 
Teraz się okazuje że tu Ludze myślą że hipokryzja nie jest obrażeniem kogoś 🤦 więc wyobraź sobie jakie rzeczy sobię normalizują byle tylko wzmacniać swoją wartość. Ja naprawdę mam szczere Współczucie dla takich osób i dla mnir to Red flag że z takim myśleniem, nie można się dogadać z drugą osobą. Gdy kończa się argumenty pojawia się atak i wyśmiewanie. Taki język dyskusji co poniektórych na tym forum :)
Niezła nadinterpretacja tutaj już wjechała 🤡 nie wiem tylko jaki jest cel takiego ukrytego obrażania, bo przecież tyle krzyczycie o empatii 🤡🤡
 
Niezła nadinterpretacja tutaj już wjechała 🤡 nie wiem tylko jaki jest cel takiego ukrytego obrażania, bo przecież tyle krzyczycie o empatii 🤡🤡
Masz rację, niezła nadinterpretacja się posługujesz. Ktoś nazywa innych jawnie hipokrytami, a Ty mówisz o cichym obrażaniu? Najpierw przyjrzyj się temu które jest jawne :)
 
I kto to pisze.... Boże, jesteście takimi hipokrytkami i tego nie widzicie. Serio. Panie idealne zebrały się w kółku i wytykają innym swoje własne błędy. Żenada
to kółko tworzysz Ty i inne tutaj 🤦 bo wszędzie gdzie siejecie zamęt są tylko Wasze niki a pod postami wypowiadają się za każdym razem inne osoby które mają inne zdanie niż Wy... I to Wy wiecznie naskakujecie i prowokujecie a to ironią a to obrazkami 🤦 naprawdę musicie mieć nudne życie skoro prawie codziennie szukacie tutaj rozrywki 🤦 szkoda tylko że w tak beznadziejny sposób 🤷
 
reklama
Do góry