reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

u mnie pałąk w komplecie był

robiłam próbę i jakoś szelki mi się nie podobają. Dziewczyny, które mają jumpera, jak regulowałyście te szelki boczne ? - bo one jakieś koszmarnie długie są. Chyba je jakoś zwiążę albo zszyję pod spodem spacerówki ...:dry:
 
reklama
Zdec- u mnie pałąk jest w standarcie, ale na razie go zdjęłam. Jak bym dokupiła. Dwulatek potrafi się z szelek wyswobodzić...
 
A ja wam powiem, że jestem niesamowicie nie zadowolona ze spaceróki w Jedo Fyn:(
Masakra.... O ile gondola była super to teraz jest tragedia.
Pomiędzy budą a siedziskiem małej hula wiatr:( Mam niby taki pasek do założenia ale się popsuł zamek i się "rozjeżdża":( Do tego to siedzisko jakieś do niczego, szelki tragedia... o la boga.... już patrzę żeby kupić Macarena, szkoda że muszę jeszcze chociaż do wypłaty poczekać:(
 
Dziewczyny, a która ma Quinny Buzz i co może o nim powiedzieć? :-)

edit: Zdec, fotelik jest super i naprawdę polecam, Hania zachwycona w nim

ja miałam quinny buzz używaliśmy głównie z fotelikim, miałam ta starsza wersję (nie kubełkowe siedzenie) i nie byłam zadowolona, jak kładłam małą do spania to nózki jakby miała wyżej tzn. mała nie leżała całkiem na płasko teraz mamy maclarena a jeśli chcesz "duża" spacerówkę to polecam maxi cosi mura - wczoraj kupiliśmu używaną za ok 200zł na wyjazd do Polski - bo boję się ze w samolocie mi połamia i zakochałam się w tym wózku
wszystkie koła pompowane rozkłada się całkiem na płasko - mięciutkie siedzenie - najlepszy z wuzków jakie miałam (choć maclarena też uwielbiem - jednak jest różnica w jeżdzie na pompowanych kołach
pozdr)
 
Dziumdzia za 200zł mura:szok: U nas najtaniej to pewnie z tysiąc nawet używana. Miałam ją kupioną na pierwsze dziecko, była świetna z wyglądu.
No ale już mówiłaś że miałaś niezłą okazję na maclarena. Ja się zastanawiam nad kupnem używanego, ale chciałabym ten ze srebrnymi rączkami. W necie ponad 1300:(, przejdę się dzisiaj do sklepu zobaczy co tam mi powiedzą.
 
Dziumdzia za 200zł mura:szok: U nas najtaniej to pewnie z tysiąc nawet używana. Miałam ją kupioną na pierwsze dziecko, była świetna z wyglądu.
No ale już mówiłaś że miałaś niezłą okazję na maclarena. Ja się zastanawiam nad kupnem używanego, ale chciałabym ten ze srebrnymi rączkami. W necie ponad 1300:(, przejdę się dzisiaj do sklepu zobaczy co tam mi powiedzą.

okazja się trafiła, mąż się cieszył, że jednego się pozbyliśmy - quinny a tu drugi czołg :tak:
ja maclarena kupiłam za 200 funtów tylko mam tego czarnego, bo mojemu sie ten brązowy z różowym nie podobała, a koleżanku kupiła używanego maclarena za 40 funi tylko to ten starszy typ xlr ten co nie ma srbrnych rączek i się różnią tylko sposobem kładzenia dziecka - ten nowszy ma troszke lepszy mechanizm, kładzie się jedną ręką a w tych starszych z boku oparcia po dwóch stronach takie listewki - niewiem jak to wytłumaczyć :wściekła/y:
teraz bym tez kupiła uzywanego - w nich się nic nie psuje - maja dożywotnią gwarancje, na allegro wiedziałam te nowsze za 600zł - w bardzo dobrym stanie ;-)
 
Dziumdzia za 200zł mura:szok: U nas najtaniej to pewnie z tysiąc nawet używana. Miałam ją kupioną na pierwsze dziecko, była świetna z wyglądu.
No ale już mówiłaś że miałaś niezłą okazję na maclarena. Ja się zastanawiam nad kupnem używanego, ale chciałabym ten ze srebrnymi rączkami. W necie ponad 1300:(, przejdę się dzisiaj do sklepu zobaczy co tam mi powiedzą.

zdecta jest super Maclaren XLR Model 2010- W Swietnym Stanie!TANIO! (1417335684) - Aukcje internetowe Allegro tylke że droga :( ale nie ma zapadniętego siedziska widać że nie była długo uzywana, tylko rączki zniszczone może w sklepach internetowych zobaczysz może za 999zł dostaniesz to wtedy warto nową, kurcze ja dostaje tylke na dziecko tutaj - no ale coś za coś teskni się za Pl :(:sorry2:
 
Boze jak patrze na ceny uzywanych wozkow Maclarenow w Polsce to jestem w szoku!! Tutaj uzywany w super stanie to wydatek ok 50€ a i tak jest tak ogromny wybor bo wszyscy chca miec najnowsze modele i po roku od razu wymieniaja..Jakbym miala busa to pewnie bym wszystkie czerwcowki zaopatrzyla w spacerowke na lato :-D

Kasiulka ja mialam Quinny ale nie Buzz i bylam zadowolona tylko z gondoli. Moja kolezanka ma Buzza i juz go sprzedaje, fakt ze dziecko "lezy" z podgietymi nogami bardzo jej nie odpowiada i bardzo waska podporka na nogi, dziecko zeby na niej swobodnie opierac stopy musi bardzo mocno zaciskac nozki..Ona miala ta najnowsza wersje ja nie wiem o jakiej ty mowisz
12175983403.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
koriander - ja miałam ta starsza wersję ale tam też mała spała z podgiętymi nóżkami dlatego odrazu kupiliśmy spaceróke
a co do cen używanych to się z Tobą zgodzę

Klementinka - ja mam techno xlr i jeżdzimy w nim od grudnia
 
Do góry