reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
ja malam wozek Tako i przezyl 3 dzieci ,wiec placicie chyba za firme i napis na wozku :-)
też mi się tak wydaje, dlatego szukam w miarę taniego wózka...teraz mam jedo bartatine i jestem mega zadowolona, ten wózek na pewno jeszcze długo i nie jednemu dziecku posłuży....z tym że spacerówka jak to w wózkach 2w1 jest wielka i ciężko się ją przewozi i tylko dlatego szukam czegoś mniejszego do samochodu.
 
reklama
też mi się tak wydaje, dlatego szukam w miarę taniego wózka...teraz mam jedo bartatine i jestem mega zadowolona, ten wózek na pewno jeszcze długo i nie jednemu dziecku posłuży....z tym że spacerówka jak to w wózkach 2w1 jest wielka i ciężko się ją przewozi i tylko dlatego szukam czegoś mniejszego do samochodu.


kiedyś też tak uwazałam, w ogóle mi się te wózki nie podobałay chciałam kupić tańszy ale jak poszłam do sklepu - to się w nim zakochałam
nie kupowałam nowych wózków bo chciałam póżniej zainwestować w nową dobrą spacerówke, zawsze uważałam zę maclareny są przereklamowane ale zakochałam się w nim w sklepie, jeżdziłam po sklepie kilkoma wózkami i ten był dl amnie najwygodniejszy i dla małej równiez, dużo miejsca - jest szerszy niż inne spacerówki ma większe kółeczka i regulowane rączki dla innych będzie to wadą bo dużo miejsca zajmuje w bagazniku
nie twierdze ze można kupic równie dobry wózek za tańsze pieniądze ale ja już miałam dość mojej wielkiej spacerówki gdzie dziecko spało z nózkami podniesionymi
teraz uwielkbiam ten wozek choc na sniegu nie daje rady :(
 
Do góry