reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Dziumdzia właśnie nad tym który pokazywałaś się zastanawiam. Jest w całkiem niezłym stanie. W sklepie dzisiaj byłam 1400:-( Zawsze to 500 mniej by było;-)

Rzeczywiście szkoda że nie wracacie do Polski busami:-D:-D
 
reklama
Dziumdzia właśnie nad tym który pokazywałaś się zastanawiam. Jest w całkiem niezłym stanie. W sklepie dzisiaj byłam 1400:-( Zawsze to 500 mniej by było;-)

Rzeczywiście szkoda że nie wracacie do Polski busami:-D:-D

ja bym go wziela - jeśli Tobie te rączki nie przeszkadzają
ale to strasznie drogo przeliczajac na funty to ja za 900zł mam nowy!!!
jakie to niesprawiedliwe moze masz kogos w rodzinie w uk zeby Ci kupił i wysłał?
Maclaren Techno XLR Stroller - Coffee Brown/Powder Pink : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
my mamy taki ale gdyby niue m bym wziela brązowy z różowym
Maclaren Techno XLR-Black/Champagne : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
Niestety nie mam nikogo:(
A ten sklep co pokazałaś nie ma sprzedaży wysyłkowej? Kurcze może jakoś tak by to kupić...
 
Niestety nie mam nikogo:(
A ten sklep co pokazałaś nie ma sprzedaży wysyłkowej? Kurcze może jakoś tak by to kupić...
zdec - jest wysyłkowa sprzedaz - ale wątpie żeby chcieli wysyłać do Polski bo w Polsce też są te sklepy, moze oszukaj u siebie tych sklepów i zadzwon moze cos uda sie załatwić bo różnice w cenie ogromne!!!
w sklepach internetowy w pl sa od ok 1200
Maclaren Wózek spacerowy TECHNO XLR Coffee / Powder Pink | Maclaren | Wózki dziecięce | More4kids

o tu fajna promocja - tylko niewiem jak ten kolorek
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Maclaren TECHNO XLR + FOLIA, OSŁONKA/ ŚPIWOREK w zestawie - oryginalny z ANGLI 2011
 
Tak na tych bobowózkach widziałam, ale w sumie wychodzi podobnie jak w sklepie 1300. No trudno:)

Chyba że ty byś chciała coś zarobić?:) Bo mówiłas że u was używane są tanie:)
 
Tak na tych bobowózkach widziałam, ale w sumie wychodzi podobnie jak w sklepie 1300. No trudno:)

Chyba że ty byś chciała coś zarobić?:) Bo mówiłas że u was używane są tanie:)

trzebe tutaj trafic na uzywany a jak są to za ok 50 funtow - ale to te starsze xlr
ja mieszkam w małym miescie - moze ine dziewczyny z uk by Ci upolowały :)
jak ja bede coś widziała to dam znac
 
Jednak ten 2010 jest lepszy i to rozkładanie wygodniejsze i te rączki jakieś ładniejsze;)
Poczekam może jeszcze u nas coś będzie na aukcjach, na razie ta jedna bodajże co podałas wpadła mi w oko, ale coś mi się wydaje że ten sprzedawca tym cały czas handluje, bo ma kilka takich wózków.
 
Tak na tych bobowózkach widziałam, ale w sumie wychodzi podobnie jak w sklepie 1300. No trudno:)

Chyba że ty byś chciała coś zarobić?:) Bo mówiłas że u was używane są tanie:)
zdeca gdzie ten wózek jest bo nie doczytałam moj brat jest w holanidii to spokojnie moze kupic!!i wysłac poczta!!
 
reklama
zdeca gdzie ten wózek jest bo nie doczytałam moj brat jest w holanidii to spokojnie moze kupic!!i wysłac poczta!!

Podobno to w Anglii są jakieś tanie:( A jaki serwis sprzedażowy jest w Holandii?

Edit) już znalazłam... ceny takie same jak u nas:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry