reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się porannie!



Wstalysmy chwile przed 7. Wieje. Dzisiaj kolęda. Jeszcze chwila i idę myć włosy, potem odkurzanie.




Emcia dalej napuchnieta :-( raczej się nie.upora, ona jest strasznie nerwowa, dużo sobie wmysyla, dopowiada. Nina tak kiepsko spu, że tylko tyle spisz? Jak dzisiejsza noc? Bez karmienia?



Madziu jak Tymek?



Robaczku proszę bardzo, ciesze się ze mogłam.pomoc :-* jak noc? Hubi spał dobrze? Sewerynek juz pewnie w szkole.


Marys i tak dobrze, że możesz liczyć na Teściowa. Zwłaszcza teraz, kiedy dojdą jazdy. Rzeczywiście Karina.późno.zasnęła.,myślisz ze jednak spala.w.dzień? Kochana, już Cię zgłosiłam do Sary, będziesz miała dostęp do zamkniętego.


Kingusia wrócisz? Co u Was?


Teri Daria pewnie.jeszcze śpi. Co dzisiaj macie w planach?



Palin jak noc? Mam nadzieje ze świętowanie imienin Ara minęło.w cudownej.atmosferze ;-)



Gosiak jak samopoczucie?




Emka, Wisienka, Wenusjanka, Marta dajcie.znać jak.juz.będziecie z.dostępem.do.zamkniętego.
 
reklama
Witam z poranną kolejną już kawką

Nie wiem o co chodzi nigdy nie miałam problemu ze snem , a teraz :crazy: zasnąć nie mogę w nocy się budzę - starość ????

Pogoda jak to ostatnio bywa nie ciekawa , Julka w szkole , S w pracy , dzisiaj dzień niestety bez pracy , więc trzeba się zabrać za ogarnięcie domu :tak:

Robaczku, Współczuję akcji z ząbkiem :-( ja mam wizytę na 24 stycznia jak to Pan dentysta powiedział będziemy " poszerzali kanały " :szok::szok: już myślę jak się wymigać z tej wizyty :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Fajnie , że kończysz stronkę :tak: Gratulację ;-):tak: Ja nie mam pomysłu na Walentynki i chyba nie będę miała :-)

Madzia , Jak nocka , jak Tymuś się czuje ?

Mikotku, Bardzo się cieszę, że babci wyniki dobre :tak: Mam nadzieję , że z nerwicą da się szybko uporać , są na to jakieś leki ? Jak dzisiaj spałyście ?

Gosiu Cholerka żeby pieska udało się wyleczyć , cały czas o Was myślę , jak się czujesz Gosiu ? jak dzieciaczki ?

Wisienka, Ale masz dużo pracy bidulko , kiedy Ty odpoczniesz ?

Marys, Ja myślę , że dobrze sobie radzisz z jazdą i nie musimy uważać :-D Mam nadzieję , że uda Ci się ustalić jazdy kiedy mąż ma 1 zmianę :tak:

Justa, Jak Filipek ?

Palin, Jak nocka ? Jak się czujecie ?


Co dzisiaj na obiad robimy kochane ? :-D:-)


Czekam jak na szpilkach bo dowiedziałam się , że firma w naszej "miejscowości "się zamknęła , ale został tam pies , duży bez budy bez niczego , tylko jakiś ochroniarz przychodzi go karmić . Załatwiam mu budę i ma dziewczyna zadzwonić czy będzie miała dla mnie taką budę --Czekam na telefon , trzymajcie proszę kciuki aby piesek miał dach na głową ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie

Mikoto a nie śpi ostatnio wstaje ok 8 ale to dobrze bo idzie wcześniej na drzemkę planów dziś konkretnych nie mamy ot codzienność To kiedy idziemy na zamknięty? Nerwica :what: pewnie jak się denerwuje ciśnienie skoczy i słabnie :confused: O której przewidujesz księdza?
Jak ja dziś mam ćwiczyć jak z łóżka wstać nie mogłam czuję każdy mięsień w nogach i brzuchu :rolleyes:

Korba już po 2 kawach o której wstałaś ? Może się czymś teraz bardzo martwisz i spać nie możesz ja tak mam jak mam problem to w nocy o tym myślę i spać nie mogę. .ja dziś robię dzieciakom zupę pomidorową i naleśniki z serem bo mam spory kawałek sera i muszę już go wykorzystać ;)

Robaczku ja się tak panicznie boję dentysty :confused:samo czytanie o tym przyprawia mnie o ciary :rolleyes: oj może nie będzie tak źle ze do 4 roku będzie się budził najbardziej szkoda ząbków są narażone na prochnice butelkowa oby udało się Go jakoś oduczyć :confused: Ty już kochana o Walentynkach myślisz ja jeszcze o tym nie myślałam ale pewnie nic specjalnego nie wymyślne :rolleyes:
 
Egoistycznie. Dwa razy przebierałam Tymka. O 3 wylądował w naszym łóżku. Kręcił się i stekal. Chyba brzuszek go bolał :( Po 4 zjadł suchego chleba i zapił wodą. Zasnął oczywiście po 6 jak pora była wstawać :-/ Do żłobka poszedł bo nie gorączkował. Napisałam oświadczenie żeby mu produktów mlecznych nie dawali. Bo wczoraj wieczorem ewidentnie mu mleczko zaszkodziło :(

Nie nadrobię Was. Ledwo co skupiam się na pracy. Przed 3 spałam na czuwaniu żeby Tymek się nie zadławił w razie kolejnej awarii.

Miłego dnia :*
 
Dzien dobry nocka nawet oki Tymis wsgal jakos 5:30 ale na szczescie zasnal i wstalismy 7; 30. Nelka w nocy bez kupki, licze ze te kropelki wreszcie pomoga.

Kochane dziekuje Wam za wsparcie za kciuki za pieska, ale ja już sie zaczynam godzic z tym wszystkim. Nie da sie mu bardziej pomoc niz robie to teraz, przynajmniej staram się ...

Marys - fajnie ze jazdy juz niedlugo. Jejku ja to chyba psychicznie bylabym wykonczona gdyby Tymek tak pozno chodzil spac. Zawsze to wieczor w ciszy ;)

Mikotku - u nas tez wieje chociej niz wczoraj i mam nadzieje na spacer ;)

Korhus - super ze pomagasz psiakowi oby sie udalo. My mamy krupniczek z wczoraj a na jutro jakis gulasz zribie bo miecho w lodowie mam

Madzia - &&&& za Tymcia oby juz sie akcje nie powtarzaly
 
Korbus juz kolejna? Tez kiedyś miałam tak. Ale zauważyłam, że odkąd nie.pije kawy, śpię. Nie kotluje się tak.w łóżku. Do kawy wróce, na pewno, ale już nie w takich ilościach. Ja mam jutro denstyste :-/ babcia dostała leki, ale jak siebie nie odpuści to na nic to się zda.:-( mocno trzymam kciuki za budę!



Teri mam nadzieje, ze juz za chwile.się przeniesiemy na zamknięty. Czekamy aż dziewczyny potwierdza dostęp. Kochana, tez się tak panicznie bałam dentysty, ale odkąd trafiłam na naszego medyka, wizyta nie jest już trauma. Właśnie nie wiem o której ks. Będzie??? Jak Mylam głowę, to myślałam.ze to krzesło sobie podstawie, tak czuję wczorajsze ćwiczenia :-)



Madzia ależ nic, oby to się już nie powtórzyło. Biedny Tymek :-( a i Ty umeczona :-( trzymaj się!



Poranny plan wykonany, owsianka zjedzona. Trzymajcie mnie! Babcia dzisiaj jedzie do lekarza na kontrolę. Dziadzius zostaje sam na dole, wiec mowie, żeby w razie czego on przyjął księdza, bo gdyby przyszedł w czasie drzemki Zosi to nie zejde. A Babcia na.to, że Zosi nic się nie stanie jak nie będzie dzisiaj spala :-( brak słów. Drzemki są bardzo ważne w rozwoju dziecka, a ona każe mi dziecko przetrzymać. Juz wczoraj co chwile biegała bo chciała jechać juz do.lekarza, Zosia wstała bardzo marudna, a dzisiaj wcale nie ma lepszego humoru.
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - Kochana nie denerwuj sie, realizuj swoj plan, ja nie wyobrazam sobie przetrzymywc Tymka, bo on na drzxemke idzie wyraznie zmeczony i spiacy, potem nie dalabym z nim rady
 
Mikotku - Kochana nie denerwuj sie, realizuj swoj plan, ja nie wyobrazam sobie przetrzymywc Tymka, bo on na drzxemke idzie wyraznie zmeczony i spiacy, potem nie dalabym z nim rady

Gosiaczku u nas to samo. Napraw ciesze się,że Zosia znów śpi w dzień, chociaż te 40-60 min. To bardzo dużo, pozwala jej się zregenerować. Poza tym łatwiej do wieczora.
 
Mikoto ach ta różnica pokoleń. Ja nie wyobrażam sobie Tymka bez drzemki. Matt spał do 4 rż
Realizuj swój plan na spokojnie :*

Gosiak pozytywnie zazdroszczę nocy :* Proszę o jakąś fotkę Nelki ;-)

Marys też się dziwię jak Ty dajesz radę tak długo z Karina. Ja celebruje sobie wieczór dla siebie. Szkoda że Matt nie chodzi spać z Tymkiem :p

Korba co z buda? Kochana kiedy wybierasz się na Śląsk do Natis? ;-) Często rozmawiacie?
 
reklama
hej kochane :)

U nas nocka dobra. Tosiu pospał od 19 do 6 a my z Julunią już od 5 na nogach bo o 7 zaczyna zajęcia. Nie wiem kto układał ten plan i dlaczego takie maluszki nie zaczynają zajęc póżniej. W każdym razie 8 godz snu to dla niej zdecydowanie za mało bo ledwo wstała :( Dzisiaj tak jak wczoraj zaprowadziła ją do szkoły moja koleżanka więc nie musiałam ciągać Tosia z samego rana. Po 13 po nią pójdziemy i oby nie padało :)

Mikotku nie rozumiem Twojej babci. Powiedziała tak jakby prawnuczka ją w ogóle nie interesowała. Brzydko z jej strony
:(

Madzia oby Tymusiowi już nic nie było. Dużo zdrówka :)

Emka współczuje takich nocek. Dawaj tutaj Ninke do Tosia na nauki spania. On od praktycznie urodzenia przesypia całe nocki i szczerze to nie wiem co to niewyspanie. Puk puk odpukać:)

Korba trzymam mocno kciuki &&&&& Do dentysty marsz i się nie wymigiwać !!!!!!!!!!!! I mówi ta która jeszcze do gina po porodzie nie zaszła :(

Toniu śpi już 50 min więc kończe zupkę, wstawie pranie i kurze pościeram. Jak wstanie odkurzymy, zjemy coś, pobawimy i polecimy po Julunie ale najpierw herbatka :tak:
 
Do góry