reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Robaczku ja bez telefonu jak bez ręki ;) A na Twój tel to nie wiem czy czekam rok czy dwa :p
Ja właśnie oglądam Auta 2 z Mattem :-)
Miło czytać że tak dobrze między Tobą a S :-D

Teri i już znam Twój sekret-Daria chodzi spać jak Tymcio już 2 godziny chrapie ;-)

Mikoto u nas tak wiało że mi potargało folię na przednią szybę :( Ja też trzymam ramieniem telefon jak już rozmawiam.. ale teraz nie ma kiedy-w pracy nie, zanim chłopcy pójdą spać, to też ciężko.. teskno mi do macierzyńskich czasów..
 
reklama
Robaczku haha witaj w klubie uzależnionych :p
Madzia hihi to Tymus o 19 już śpi? To co się dziwić że tak wcześnie wstaję jak jest M to do 21 na fory jak jesteśmy same to 20 i ją gonie do spania
 
Robaczku i ja też nieśmiała.. wstydzę się-co miałabym powiedzieć.. i jak by to wyglądało? Jak pierwszy raz pojechałam w ciąży do Natis ok południa to po 20 byłam w domu.. i te calodniowe spacery z Smile..ale stresa miałam nieziemskiego! Tęsknię za tymi czasami.. :(

Teri ja mam wieczór dla siebie a Ty poranek.. ale mimo wszystko 6 rano to dla mnid środek nocy :-/
 
Witam w Nowym Roku i życzę samych radosnych dni

Mąż w domu to mam dwójkę dzieci do ogarnięcia, normalnie chyba chce już do pracy. Dziś dostałam prezent od m – smartfona. Sylwester miło spędzony, Filip zasnął przed 22.00 i spał spokojnie, bawiliśmy się do 2.00 i nawet synek dał nam pospać do 8.00. Wieje u nas niemiłosiernie, wczoraj się cieszyłam, ze śnieg znika i spokojnie pójdziemy na spacer, a ten wiatr normanie głowy urywa.

ankaka. Filip je herbatniki, czasami lizaka jak od kogoś dostanie ale nie zjada całego i Kinder czekoladkę, Lubisia, w sumie od niedawno zaczyna jeść bo przedtem wszystko kruszył lub wypluwał

Minnie1 u nas też ciężkie zasypianie, a jeśli chodzi o towarzystwo w kibelku to Filip zawsze przybiega jak widzi, że tam weszłam, otworzy sobie drzwi i zamknie od środka, stoi i patrzy na mnie, Ja jeszcze nie mam kafli w kuchni więc Filip narabia też ze szklankami i słoikami

Paulunia8713 zdrówka, może Julce tyle jedzenia wystarczy. Jeden zje więcej a drugi mniej. Filip nie je śniadania lub tylko jogurt a obiad zje i ostatnio na kolacje zje kaszkę, więc i tak jest sukces i się bardzo cieszę.

mikoto
ja dziś zrobiłam przegląd w ciuszkach bo już się komoda nie zamykała. Chore dziecko i babcia z nim przyszła – brak słów. Zdradź przepis na pierś z kurczaka, a 'la KF

Palindromea zakładałam już palczaste i z jednym palcem rękawiczki i jest to samo, być może dlatego, że w sumie rękawiczki miał ubierane tylko 5 razy, może się jeszcze przyzwyczai. Co do balu to jednak pójdziemy. Sukienki raczej nie będę kupować bo wchodzę w stare a myślałam, że nie da razy. Buty kupiłam na wyprzedaży za 9,99zł, mam nadzieję, ze tą impreze wytrzymają ale i tak wezmę drugie w razie czego.

RobaczekII
mam nadzieję, ze uda nam się jeszcze nie raz spotkać zanim się wyprowadzicie. Moje postanowienie noworoczne to systematyczność i więcej optymizmu. Jaka to aplikacja na telefon, może też skorzystam? Nie daj się przeziębieniu, walcz. U nas z kolację lepiej, robię kaszkę ale ze śniadankiem są walki, najwyżej zje jogurt. Też jestem dnem w wymyślaniu

_Marys_ dzisiaj Filip nie chciał spać, ja zanosiłam go do łózeczka a on przybiegał z uśmiechem zaraz do salonu, nie chciałam popuścić tylko go zanosić aż sam odpuści i zaśnie, ale m się wtrącił i zostawić go na bajce, w nagrodzie dziś on usypia syna, właśnie mija 30 min i synek dalej nie śpi

Wenusjanka ja podaje witamine D cały czas, u nas w przychodni mówia aby lepiej podawać bo dużo dzieci nawet do 3 lat mają niedobory tej witaminy. XXI wiek i wszy, jejku skąd to się bierze? Wszystkiego najlepszego dla dorosłego już synka

madzia128
super Sylwester spędziliście, ale to chyba nie była Wasza taka pierwsza wyprawa skoro umiesz zjeżdżać

Kingusia91 myślałam, ze szybciej się diagnozuje azs
 
hej kochane :)

Cały dzień zbierałam się żeby napisać ale przez tą chorobę z Tosia się taka mamidupcia zrobiła, że nie ma kiedy lapka włączyć. Od rana pranie, sprzątanie co by do 11 wyszykować moich na basen i zająć się tylko i wyłącznie Tosiem. Szkoda, że nie mogliśmy jechać razem ale już Juluni obiecałam, że następnym razem sobie odbijemy. W każdym razie wróciła zadowolona, szczęśliwa i naopowiadać się nie mogła co robiła. Gaduła moja kochana :-D

Mikotku a dziękuje, że pytasz. Nocka dobra 19-6. Najgorzej to mu zasnąć przez ten katar. Potam już spokojnie przesypia całą nockę :)

Dziękuje kochane, za wszystkie miłe słowa nt. zdrówka Tosia. Gdyby nie ten katar byłoby dobrze ale niestety jest i to wodnisty :(

Maryś tego Twojego to tylko powiesić. Skoro taki mądry to niech sam z córcią siedzi a Tobie da w końcu się wyspać i odpocząć. U nas z Julą tak było. Zasypiała na drzemkę o 14, 15 a potem do 1 potrafiła siedzieć. Z Tosiem było podobnie ale gdy Jula poszła do zerówki i zajęcia zaczynały się o 7 musieliśmy wstawać już o 5.30 co by na spokojnie się wyszykować, śniadanie zjeść i dojść. Także i drzemki Tosia są poranne co by Jule zdążyć odebrać. Takim to sposobem przed 19 już mam ich w łóżkach śpiących :)

Madzia i ja mam to samo. Nie lubie rozmawiać przez tel a od kiedy jest Tosiu wręcz nie cierpie. On za wszelką cenę chce dopaść halo i koniec. Chociaż mam nielimitowane w play to nie wykorzystuje bo nie ma kiedy

Robaczku widzę nie tracisz czasu bb, kąpiel i mąż ;-)

Justa super, że zdecydowaliście się iść. Pamiętaj o zdjęciach :) U nas Tosiu jak jest zdrowy je całkiem sporo ale i teraz tak żle nie jest. Co do Juli to o ile coś jest mięciutkie to je całkiem sporo. Za to kanapki, tosty jej ukochane idą już gorzej. A to wszystko za sprawą mleczaków, które ostatnio wypadają i się mocno ruszają. Teraz nie ma dwóch górnych jedynek i męczy się biedulka.

"Aniołeczki" moje śpią więc czas na kąpiel, herbatkę i do łóżka :)
 
Ostatnia edycja:
Robaczku - hahahahha ja tez pamietam ze zapraszalam :tak:chyba dobrze nie ?? :-p

Marys - mozlie, ze ida zabki bo dzis zrobil kupke i od razu odparzyla pupke. A lozeczka nie kupowalismy ma ze szczebelkami tylko, ze 2 sa wyjete :-p

Madzia- mam podobnie wole rozmwiac w 4 oczy ( badz 6,8 ile tam mozna), a dzwonic nie lube. A E caly czas aby do kogos dzwonila i sobie pogadala i dziwiw sie czemu z Wami przez skype nie rozmaiwma...a ja wole osobiscie ... i jak piszesz niesmiala jestem a tak osobiscie to jakos rozmowa pojdzie ;-)

Mikotku - Nelka dzis maruda, najlepiej na raczkach by bylo choc chwilami i to nie pasowalao. Z zasnieciem tez jakies wielkie klopoty miala, ale dojadla troche i mam nadzieje, ze padla na dobre ... bardziej mi do selera niz szypiorka :-p

Ja tu z kolei odwyklam od tel...dzis caly dzien w sypialni pod poduszka spedzil i ciasz kompletna...nooo aleee kiedys bedzie nam dane pogadac :-D

Dobra lece jakas kolacje robic :tak:
 
Madzia no właśnie ja też nie śmiała jak rozmawiam z kimś pierwszy raz bardzo się denerwuje :what: no U nas inaczej się nie da Daria nie ma swojego pokoju śpi z nami a ja nie wyobrażam sobie mieć ciszy nocnej już o 19 :confused:
Jak dziecko ma swój pokój to zamykasz i śpi to ja i tak staram się do 20 ze wszystkim wyrobić żeby już było w miarę cicho jak już zaś nie ja wieczór i tak mam długi bo zwykle i tak siedzę do 23 :confused:
Jakoś nie umiem wcześnie zasypać :rolleyes:
Justa super prezent to teraz instaluj bb na tel i bądź z nami na bieżąco :)super ze idziecie na bal czeka my na fotki i U nas wiatr hula
 
Ostatnia edycja:
Madzia a no, teraz z S sie uklada. Nauczyliśmy sie znosic rozlaki a jak jest w domu to tez jest jak po staremu a nawet lepiej :-) zawstydzilam tym czasem obiecanym na tel... nie raz mialam taki zamiar... no ale nr mam Twoj wbity :-) nadrobimy cos czuje kochana kawusie tak na żywo :-):-)

Teri ja tez kładę Huberta spac miedzy 19-20 i spi do 9 teraz w ferie i w ciagu dnia ma co najmnie 2 h drzemke. No ale rodzil sie na śpiocha i potem spal i spal :-)

Justa koniecznie wpadnij ! Ja na pewno bede robic imprezke pozegnalna. Di kiedy masz urlop ?

Gosia no bardzo dobrze ze zapraszalas ! Bardzo bym chciala przyleciec do Ciebie ! Moze kiedys sie uda :-) w lozeczky masz caly czas wyjęte szczebelki ? Ja jak Hubi ma spac zamykam bo by wychodzil. Otwieram jak sie obudzi bo lubi sobie wchodzic i sie bawic badz lezakowac w łóżeczku.

Marys i jak zakonczylo sie usypianie ?

Paulunia a co dajesz na katar ? Swietnie ze basen Juli sie udal :-) juz niedlugo wszyscy razem sie wybierzecie. Jak Toni osluchowo bedzie czysty to basen na katar dobrze robi. Teraz jak bylismy to Hubi zakatarzony jechał a dzis juz prawie suchy nas miał.

Mikotko spisz juz ?

Cos jeszcze mialam pisac. ...

Wenusjanko, na kulinarnym masz fajne przepisy bezglutenowe, masz ich wiecej ? Takich obiadowych, kolacyjnych ? A może na jakus dobry pasztet mięsny ?


Jestem juz w lozeczku. Katar mnie dobija i wrocil bol zatok i glowy :-( ciekawe kiedy zadzwonia ze szpitala. Moze bym sie przypomniala ?

Dobranoc kochane :*

Licze na dobra noc bo Hubi ma pelen brzuszek. Jak zawsze wypijal 300-350 ml mleka tak dzis tylko 100 :-)
 
Robaczku Daria dziś spała od 14 do 17 :what::what:a o 21.10 już spała i raczej pobudki przed 8 nie przewiduje ;)czasem jak zalapie spanie w dzień to bite 3 godziny śpi :what: nie narzekam Nie
Marys Karina śpi? ?
No a ja jeszcze nie śpię i co się dziwić że rano wstać się nie chce :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robaczku mam caly czas wyjete bo u mnie sa takie listewki jako szczebelki i nie wyciagaja sie, musze rozkrecac aby je wyjac. Tymekmod jakiego czasu nie zasypia sam (plakal strasznie jak go zostawialam ) wiec ktos przy nim jest. Choc dzis wyszlam, zamknelam drzwi (aby nie wylazl) i zasnal sam slicznie nie wychodząc , a ja uwielbiam jak wstaje i sam przybiega sie przytulić ;)
 
Do góry