reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witam wieczorem
Lepiej mi a nawet całkiem dobrze. P usypia Antka. Chyba sam zasnął
Robaku
Fajnie że racuchy wyszły
Madziu
Ja gadam z moimi koleżankami z lipcowek a z czerwcowkami pisze. Jakoś tak wyszło. Choć szykuje się zadzwonić do Mikotku
Palin
Fajna ta wasza położna
Marys
Mój P ma,wolne do 14 bo nie wiem jakbym się zorganizowała
 
Marys normalnie mi się ciśnienie podniosło! Zosia po 17 tez juz senna, ale wtedy zazwyczaj wyciągam kredki, uwielbia malować, klocki, auta. Budujemy tory, mosty. Rozbawia się i do 19 spokojnie wytrzyma. Dzisiaj usnela o 19.40. Naprawdę ustal zasady, bo się zamordujesz. A co ważniejsze, Karina ucierpi na tym.najbardziej. Dzieci powinny mieć wyraźny podział, dzień/noc.


Palin super skoczek! Położna.na 102 kobitka! Na moje oko.to kolki. Spróbowałas wykluczyć ze swojej diety produkty mleczne?



Teri wieje i leje! :-o normalnie aż.w.kominie słychać :-o



Wisienka Wy opony, my nagrzewnicę :-/ auto BedIe dopiero jutro po południu, także Siedzimy w domu.


Gosiak jesteś jak szczypiorek! Łóżeczko na pewno wytrzymało. A To Nelka ma dzisiaj zły dzień? Ależ dylematy i.przed Wami. Teraz trudne wybory, potem.Szczęśliwe chwile we własnym domu.



Robaczku uśmiecham.się do Hubiego! Jest cudowny! Niesamowicie Śliczny, thu thu
 
Madziu ja bym mogła non stop rozmawiać przez tel :) Zresztą dużo rozmawiam z klientami. Jak jeszcze byłam na moim pol macierzyńskim to całymi dniami z Korbą nawijałyśmy, albo z Wisienką albo z Anulą albo z Fioletową .... To były czasy ! Jak mi tego brakuje :( :( :( Teraz nikt nie ma czasu :(
Z pisaniem to u mnie gorzej a tel to zawsze ramieniem trzymam i podczas rozmowy coś robię.
 
Madzia ja lubię rozmowy telefoniczne, ale ja papla jestem, Prawda Teri ;-) Bona.tez potwierdzi. Z Wisienka.musimy.się zadzwonić :-*
 
Też chyba chce tak gadać i gadać-szczególnie z Wami!!!! Przemoge się bo rzeczywiście te minuty mi przepadają..
Wy tak wszystkie ze sobą gadacie.. oj nie-też chcem!!!
Robaczku ja też na telefonie dużo w pracy siedzę jak na obsługę klienta przystało ;-)

Właśnie odbyłam rozmowę ze starszakiem o prawach i obowiązkach w Nowym Roku. Pozytywnie zaskoczona jestem.. oby na gadaniu się nie skończyło ;-)
 
Madzia nie jesteś sama ależ mamy dużo wspólnego też nie przepadam za rozmowami tel musimy się zadzwonić ::p no może nie tyle nie lubię co nie mam kiedy jak Daria śpi to nie chce tracić czasu na rozmowy bo wiadomo jak zlapiesz temat to można i godzinę u więcej gadać prawda Mikotku :p;) znów jak Daria nie śpi to zaraz ona też chcę robić halo albo wymyśla cuda żeby zwróć na Nią uwagę do siostry zbierałam się 2 tyg żeby zadzwonić :what:
A mam nielimitowane rozmowy i zastanawiam się po co :what:
Mikoto musimy się zadzwonić zatesknilam za Tobą :rolleyes:U nas to samo wiatr i deszcz pogoda nie zimowa na spacer nie ma jak wyjść :(
Madzia też przekładam tę ćwiczenia usprawiedliwiam się świętami teraz jestem przed @więc znów mam usprawiedliwienia jak tak dalej pójdzie to zacznę w lutym :(:o

Śliczny Hubi super że smakowało takie czasy ze ludzie zabiegami nie mają czasu na nic

Gosia hihi chciałbym Cię zobaczyć w tym łóżeczku :D
 
Ostatnia edycja:
Teri <3 koniecznie! Kiedy L. Jedzie? I u nad tak.strasznie wieje :-o Daria śpi?

Madzia ja,jak RobaczekII, wszystko robie kiedy rozmawiam.przez telefon, trzymam ramieniem ;-)
 
Mikoto w poniedziałek to się zdzwonimy jakoś na pewno po południu ;)nie jeszcze nie śpi urzeduje jeszcze z tatusiem ale już w piżamie do 21 powinna już spać
 
reklama
Hehe gaduly. Ja tez lubie gadac :-D teraz najwiecej to z S nawijamy. Czasem to sie smiejemy ze jak sie rozwiedziemy to z przyzwyczajenia bedziemy do siebie dzwonic :-)

Tez musze sie zebrac ( na odwage ) i do Was zadzwonic a tez nielimitowane mam :-)

A tak w ogole to jestem uzalezniona od tel i netu i kompa. Właśnie siedzę w wannie, pisze na bb i rozmawiam z S
 
Do góry