reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Wisienka super opcja! My ostatnio tak spędziliśmy Sylwestera. W tym roku marzą nam się góry, snowboard, grzane wino i my w 2 ;-)
Kochana ja bym się na Twoim miejscu nie przejmowała kg-pewnie wir codziennych obowiązków szybko spowoduje spadek wagi ;-)
 
DObry wieczor,

dzis dzien w biegu przed 10 pojechalam do maista, a tam tlumy, no ale czego moglam sie spodziewac . Kupilam w sumie Emilowi 2 koszule ,sobie 2 bluzeczki (sa oki tylko oponke trzeba zgubic :-p) i Tymkowi czapeczke na lata z daszkiem ;-) szkod abylo mi nie wziasc jak za 2 funty byla ;-). Potem szybko do domu bo o 1 Emil mial ta sesje, wiec wzielam dzieci na spacer i pospali troche oboje.

Nelka juz spi, choc pewnie zaraz na mleko sie wybudzi . bo zasnela nie zdarzac nic pociagnac z butli. Tymek wlansie z wanny wychodzi na kaszke i bajke, wiecccc doczytam pozniej i odpisze....

Palin - super , ze Aro dostal kontrakt ;-) i wspolczuje nocki. Tez mysle aby zniesc ze strychu turystyczne, bo Nelka wierci sie i czolga przez sen brzuchem

Mikotku
- atmosfera nijaka bo mi teskno za swietami w domu, a tu nie maja tak znaczenia te swieta.. tez planujemy zabrac dzieciaczki do miasta, w sumie bardziej dla Tymka aby naogladal sie swiatelek poki sa

Terii - fajnie, ze Dawidek mial gdzie zostac i spedzic czas z rowiesnikami

Wisienka - -wspolczuje zapaleni spojowek
Justa - widze Filipek twardy zawodnik smoczkowy ;-)

Madzia
- tez w koncu musze zabarc sie za ciwczenia ! nawet hula-hop mam tylko jakos mobilizacji do zaczecia mi brakuje...chyba swoja fotke na lodowke musze przyczepic :-D

ALE PRODUKUJEMCIE !!!!!!

KInia - odpoczywaj jak juz Laura spi

I ZDORWIAAAA dla wszystkich...lece kolacje jakas zjesc bo padalm z glodu ;-)
 
Teri, Wisienka, Kingusia teraz w cubusie można kupić spodnie dla nas po 19 zł ;-) ceny będą spadać, także warto poczekać



Madziu a z kim chłopcy? Macie zarezerwowane juz miejsce?


Gosiak Ty po pierwszej ciąży tez Chodakowska ćwiczyłas pamiętam ze super wyglądałas!



Zosia juz czwarty raz budzi się z płaczem. To będzie chyba ciężka noc :-(
 
Mikoto nie mam cubusa :( Daria też z krzykiem się zerwała i ziaziu krzyczała ewidentnie zęby idą główka ciepła
Ja nawet po chleb w sklepie nie byłam bo mam jeszcze 2 zamrożone a ludzie już takie zakupy po świętach robią
Dziewczyny ja od Nowego Roku też się biorę za siebie będziemy się dopingować żarty sie skończyły :banghead:
Oponka rośnie jak na drożdżach :mad:

Wisienka a jaki rozmiar na Tosia przewidujesz za rok ? Ja tak od zawsze Dawida okupowalam na wyprzedażach i zawsze wszystko pasowało Darii kupiłam w zeszłym roku kurtkę z 5.10.15 za 25 zł z ponad 100 na 98 wczoraj ja założyła i pasuje chciałabym też jej coś upolować za rok ale nie wiem jaki rozmiar brać

Ja z przecenami czekam max po Nowym roku do tygodnia i ruszam potem będzie już poprzebierane i mały wybór

Wisienka Madzia ale Wam zazdroszczę tego sylwestra my jak zwykle na białej sali :banghead::thumbdown:
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - hahahah nie wygladalam dobrze, no na pewno leoiej niz teraz :p ale ja malutko wtedy cwiczylam i krotko bo jakos motywacji nie mialam ;) teraz mam do wakacji chce w stroju kaoielowym JAKOS wyglądać.

Tymus tez juz raz krzyknal przez sen... dziaselko nadl podkrwione
 
Przerwa posiłkowa ;-) aczekam aż Krysia zapadnie w sen i sama tez gonie siebie spać.

Wieczorem chciałam podpisać, zaczęłam czytać i padłam. Masakra, nic wieczorem nie da się zrobić, obejrzeć, nawet z Arem poprzytulac, bo momentalnie chrapię.

Paulunia, zdrówka dla Tosia.

Wisienka, on jest po dwóch kontraktach, czyli 3 lata. Mam nadzieje, ze nic nie po krzyżuje Wam planów sylwestrowych. U nas jak co roku - nasza prywatna domówka. Od 3 lat nie możemy pobalować. 2 razy z rzędu w nowy rok Aro miał służbę, rok temu 1 szedł do szpitala. Tym razem jest Krysia = moja abstynencja, wiec znów na trzeźwo. Pewnie zjemy sobie tylko nieoklepaną kolacje, o północy obejrzymy przez okno fajerbuchy i tyle.

Kingusia, teraz nie wolno się dołować. Wczorajszy dzień "odpowiada" marcowi, oj żeby ten miesiąc nie był dla Ciebie pod znakiem złego nastroju.
My też tak długo mieliśmy. Objawy były, nawet białe "wzory" zębów przez dziąsła było widać, al się nie przebijały. W końcu jednak muszą kiedyś wyleźć.

Teri, biedna ta moja synowa. Oby dolegliwości złagodniały. Dziwnie u Ciebie z tą aplikacją w telefonie. Ja mam normalnie, identycznie jak na tablecie. Jak widać wchodzą spore posty. Może usuń aplikacje i spróbuje jeszcze raz zainstalować?

Madzia, Aro tez chciał po zakupy jechać, ale go powstrzymałam. Dokładnie, żadnych dostaw nie ma, a ludzie jakby przez te dwa dni z tych zapasów co na robili przed świętami nie mieli już nic.

Gosiak, Miki też chwilami popłakuje przez sen, ale Aro od wieczora gra w gre (kupił na święta) i do niego zagląda.

Rety, ale z Was kochające matki, juz myślicie o przyszłym roku. Tez może bym i cos szukała, ale tez kompletnie nie wiem jaki rozmiar brać.

Nie czekam na nowy rok z postanowieniami i juz się wzięłam za ćwiczenie :p co prawda nie jakieś konkretne i solidne, ale codziennie po trochu. Co Krysia ze mnie wyciągnie (a trochę wyciąga i chwała jej za to), to jedno, ale trochę wzmacniania mięśni i zwalania tej fałdy brzusznej się przyda.

Aro kończy grac, Bałda zasnęła. Dobrych snów, Kochane :-*
 
Witam się z łóżka!


Mikotkowy wstał do Zosi. Ja jeszcze mam.chwilę. Noc ciężka. Zosia na spokojnie zasnęła dopiero przed 1, a w nocy kilka razy do niej wstawalam.


Teri jak noc? Daria jeszcze spi? My na święta mieliśmy kupiony jeden chleb, idealnie z ilością trafiliśmy, a nawet zostało jeszcze dla kur u wuja. Koniecznie się dopingujemy. Po pierwsze detoks :-/ kapusta w pierogach wzdyma okropnie :-/ ciasta robią swoje, a najgorsze e tym wszystkim ze gdzie się nie ruszysz , to czestuja :-/ ja kurtek juz na wyrost nie kupię, teraz kupiłam i okazała się za mała. Także zainewestujr w rzeczy bieżące, tera w smyku body i bluzki.po 12 zł. Leginsy Dwupaki 17-25 zł. Sweterki w hm 20 zł. To w wczorajszych obserwacji ;-) Kochana, i my w domu na sylwestra :-/



Wisienka jak Dzieciaki? Nic spokojna?


Kingusia jak samopoczucie? Lepiej?


Paulunia jak Tosiu?



Gosiak wiem jedno, bez ćwiczeń.się nie obejdzie u mnie :-/ moje ciało i kondycja leżą obok siebie i kwicza z rozpaczy :-/ jak noc?



Palin juz ćwiczysz? Wow :-o a powiedz, jak wagowo? Duży spadek?


Pora wstać. Potrzebuje kawyyyyy
 
Juhu! Dopiero wstałam! :-D Miki przyszedł przed 8 do mnie, al wlaczylysmy Dore i ogląda.
Krysia nafutrowała się o 5 i juz nie śpi, ale leży spokojnie w łóżeczku. Chyba czeka na śniadanie ze wszystkimi ;-)

Mikoto, biedna Zosia. Takim cierpieniem okupione te ząbki, muszą się pięknie i zdrowo i długo trzymać.
Nie wiem ile mi ubyło, bo waga czeka na baterie. Ze szpitala wchodzilam -5 kg, czyli bez polowy przybytku. Teraz juz wchodze spokojnie we wszystkie ciuchy sprzed ciąży z Krysią, nawet Aro stwierdził, że zeszczuplałam. Mnie się marzy taki spadek jak u Anuli (u niej to było za dużo, mnie to by było wyjście wreszcie z nadwagi). Daje przyzwolenie Krysi na wysysanie, a ćw głównie w celu usuwania zbędnej skóry i wzmocnienia nico mięśni. Solidnego treningu i tak nie dam rady zrobić, bo i bez tego co wieczór padam ze zmęczenia.
 
reklama
Hej kochane. Nasza nocka koszmarna. Laura nie spała od 1 do 4. Odespała do 8 i broi w najlepsze.
Właśnie mi mama zaproponowała że mogą nas zabrać do Łodzi bo jadą do siostry mojego ojca także ogarniamy sie i jedziemy.
Może upolujemy jakieś butki.
Mikoto jakie te spodnie po 19zł? Są na stronie?
 
Do góry