reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia cudna Laurka :-) Lol to by sie darl o te rekawiczki w ogole hahaha wiecie :p on uwielbia sie ubierac, az dziwne. Jak widzi ze sie szykujemy gdzies to buty przynosi albo siada w przedpokoju i wciska na nozki, potem pokazuje raczki zeby mu ubrac rekawiczki, po czym pokazuje na wieszak z kurtkami, jak juz kurtka ubrana lapie sie za glowe i stoi pod szafka, jak czapka ubrana to szuka szalika :p a jak wyjdziemy z domu to albo biegnie pod winde albo do barierki przy schodach ;-) Pilnuje tez zebysmy i my byli dokladnie opatuleni. A jak wychodzimy codziennie rano tu do Filipa, musimy wyjsc tylko jedno pietro - wtedy tez musi byc czapa przynajmniej ubrana :-)
Mikoto nieeee to nie ta ciocia :p idziemy ba wigilie do siostry mojego taty :-) beda trzy pokolenia - ok 30 osob. A co do cioci z Ameryki ahhhh czekam na fotki tegorocznego wystroju jej domu. Bo u niej co roku jak z katalogu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mikoto pytałaś mnie jeszcze o poprzednią pracę. Tak w starostwie troche pracowałam.
Gratuluje Zosi kolejnego ząbka! Jeszcze tylko jeden :-)
Gosiaczku tak ojciec wyjechał do Niemiec a dalej dyryguje nami :wściekła/y: szkoda gadać... jak dzieciaczki?
Anula u nas wieczna awantura o rękawiczki. To już są Laury trzecie :dry: pierwsze ma z h&m w komplecie do czapki - nie znosi ich. Drugie na sznureczku tak je targała aż urwała sznurek i jedną zgubiła. W ogóle byłą wściekła że są na sznurku i nie może ich wyrzucić.
Te są trzecie i toleruje je tylko dlatego że są milutkie jak "cici". Ale dłużej niż 5 minut na rączkach nie były... :sorry2:

Jeszcze Wam pokaże moją strojnisie w koralach :-) całe dnie w nich chodzi. Zdjęcie1206.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie1206.jpg
    Zdjęcie1206.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Anula - najwaznijesze ze wigilia u cioci, a tych kilka godzin (obu 2-trzy) z tesciowa wysiedzisz. Chcialabym miec taki "klopot" jak Ty ...a tak sami E do pracy, wiec nie wiem ile sama zrobie. Pozniej bedzie az do poniedzialku w domku, w poniedzilek do pracy i potem mysli aby juz do 2 stycznia byc z nami. .. ciesze sie, ale chcialbym kogos miec na swita. Siosta nawet przez chwile myslala, ze przyleca, ale bilety dla ich trojki ponad trzy tys. wiec to nie ma sensu :-(my z checia bysmy pojechali do Polski ale z psiakiem nie mamy co zrobic, a do hoteliku go nie oddam - za wiekowy na takie stresy. W sumie jedni blizsi znajomi stad, wlasnie w tym czasie beda w Szecinie, bo 27.12 sie pobieraja, inni w sumie juz dalsi swiat nie bardzo obchodza, a jeszcze inni co roku ze swoja lepsza paczka spedzaja swieta. I ot tak zostajemy sami. Anula az tyle osob !!! super wigilia sie szykuje !!!

Co do zabkow to ja nawet nie mam 100 % pewnosci. Niby dziaselka sa nabrzmiale i widac takie napulchnienie tam, ale zabkow jeszcze nie. Plauszki non stop ma w buzi...

Nayaa- i tak Was podziwiam ze beirzecie maluchy bez wozka !!! no ja z mala teraz sobie tego nie wyobrazam. Tymek dzis na spacerze tez dal popalic...ryk byl o wszystko, az wrocilam szybciej, bo po pierwsze sluchac juz nie moglam i cierpliwosc mi sie konczyla, a po drugie tak krzyczal, ze na tym zimnie gardlo zaltwione szybko by bylo, jak juz nie jest

Kinia - Laura pieknie rosnie, sliczna z niej dziewczynka :* Ciasto jogurtowe jest super (robilas to Mikotkowe ?? )

U nas rekawiczek jeszcze brak, ale juz jutro beda jechac do nas :-D tutaj nie moglam w rzadnym h&m znalezc czapy ktora upatrzylam z rekawiczkami i mama w Szczecinie ostatnio duzo wyszukala w sklepie :-D ciekawa jestem czy da sobie zalozyc , ale raczki mu marzna juz. Dorobie tylko sznureczek na szydelku i nie zgubi :tak:

Oki dzieci spia lece ogarniac bo w czarnej pupci jestem ze wszystkim ;-)
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Mikotku jak Zosia? Obiad zjadla? U nas tez dzisiaj zupka buraczana. Malej zostala ostatnia 5 do przebicia?! Matko ile sie nacierpiala ostatnio,przeciez ekspresowo jej zaczely wychodzic:( ukochaj bidulke.
U nas przy trojkach zgrubienia dziasel,pokazuje,ze boli,paluszki w buzi.

Cholerka jakby cudowne ozdrowienie u nas,zero splywajacych smarkow..sporadyczne suche kichniecia..no mam nadzieje,ze katar tak blyskawicznie i mocno nie zgestnial,poki co nie slysze,zeby tam cos zalegalo i furczalo.

Kingusia no cudna masz modnisie w domu:) Chyba z Darunia od Teri maja wspolne upodobania:)

Gosiak ja tez bez wozka ani rusz,szczegolnie w sklepie musi byc. Chyba,ze jest maz to wtedy za nia biega a ja robie zakupy.

Chyba czas wyjac gruby spiwor do wozka...
 
Kingusia alez Laura urosła! Piekny sweterek :tak:Jak ciasto? Udało się?


Anula właśnie te zdjęcia zapadły mi w pamięć, amerykański przepych świąteczny :-Dale piękny był wystrój. To szykują się gwarne święta.



Gosiak , Kingusia Zosia z kolei uwielbia rękawiczki :cool2:



Gosika, Nayaa, Emka jeżeli jadę do Biedronki czy innego marketu nie zabieram wózka, ZOsia jedzi w tym sklepowym. Jeżeli do galerii, wózek obowiązkowo, choćby po to, bym mogła gdzie zawiesić zakupy. Zosia uwielbia te wózki autka. W castoramie i Mrówce mogę się rozglądać do woli :-p


Emcia tak, ostatnia piatka do przebicia została. Zosia naprawdę błyskawicznie ząbkuje, ale niestety bardzo objawowo. Katar może wystąpić też przy zębach, także może obejrzyj dokładnie dziąsła Niny.




Zosia wstała o 13, zdążyłam zaledwie poprać tapicerkę krzeseł w kuchni, poprasować poszewki na poduszki, już swiateczne, przystroić doniczkę z kwiatkiem u Zosi, postawić dekorację na stole w kuchni, sprzatnać w kuchni i odnaleźć pudełko z dekoracjami! Hura! Nareszcie! Wynisołam je do spiżarni :no:
 
Ufff zgruszba ogarniete, ale w ekspresowym tempie... zostalo odkurzyc ale to jak Tymek wstanie...bedzie picowac na blysk jak ktos z chetnym do kupienia bedzie mial przyjsc, dzis tylko wstepna wycena ;-)

emka
- no my na wieksze zakupy tylko razem i poki co Tymek siedzi w sklepowym wozku wiec tragedii nie ma choc i tak czasem juz mu sie to nie podoba

Mikotku - oby i Tyemk polubli rekawiczki , bedzie na sile nosic bo sa fajowe :-p

Ja sie wlasnie zastanwiam jaka bedzie reakcja naszych maluchow na choinke. Zosia Mikotkowa pewnie grzecznie poslucha mamusi i nie bedzie przy niej broic... Tymek na pewno bedzie chcial ja wachac :-D ale pytanie czy bedzie sciagal ozdoby :confused:
 
witam
kolejny krok w stronę świąt zrobiony poprzesuwałam wszystkie meble i umyłam pod nimi podłogę troche sie tam nazbierało :zawstydzona/y:i pare zabawek Darii się znalazło :sorry2:
jakby tak nie wiało wziełabym się za okna no ale przy takim wichrze nie ma mowy wiatr u nas nie odpuszcza :-(

Kingusia super modelka z Laury i chyba mają teraz podobne fryzury z Darią :-p

Emka super że katarek znikł !! Darunia lubi sie stroić ale nie nosi korali jak Laurusia ;-)nie za bardzo lubi mieć coś zawieszonego na szyi ;)
Mikoto plany ... ciąg dalszy porządków ;-)Darunia też uwielbia rękawiczki często chodzi w nich po domu ;-)u Ciebie już świątecznie wowo ja też już mam światecznie renifery na poduszkach ale ozdoby jeszcze schowane jej już tylko jedna 5 trzymaj się dzielnie Zosi już prawie koniec ...
no ciekawe z tą choinką myślę że nie będzie tak zle ;-)

właśnie mówili że wybudzili tego chłopca i wszystko wskazuje na to że jest dobrze :tak:

Mikoto pytałaś o rajstopki tak kupiłam te czarne brokatowe najbardziej mi się komponują z tą sukienką i zamówiłam jeszcze idealnie pasującą opaskę czerwono - czarną na specialnie zamówienie ;) oby tylko sukienka nie była za duża bo wziełam 92 bo np bluzki czy spodnie ze smyka na 86 sa juz małe wiec mam nadzieję że sukienka będzie pasować jesli nie to do świąt jeszcze zdążę wymieć na mniejszą bo już wysyłka w drodze ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja do biedronki nie mam daleko (z 500-600m) wiec nie chciało mi sie znosić i wnosić wozka :) po osiedlu jak robie zakupy to bez wozka. Do galerii obowiązkowo. A w marketach albo autka albo we wózek sklepowy(ale zazwyczaj w kosz a noe w siedzisko)

Laurka cudnie sie prezentuje w sweterku:)
Gosia z jednej strony współczuje takiej samotni w święta z drugiej strony w tym roku mamy u nnie jakas niechęć do łazenia gdziekolwiek. Na szczescie wigilii nie będziemy musieli spędzać z mojej mamy siostra i jej psychicznym mężem,co sie znowu przekłada ze bez babci bedzie,ale trudno...
 
reklama
No Mikotku, masz racje, Laura urosłą. Sweterek roz 92 :szok: Cisto wyszło jakieś dziwne, gumowate, choć w smaku dobre. Muszę poszukać jakiegoś innego przepisu.
Teri Laura ma z przodu proste włoski a z tyłu jej się kręcą takie małe sprężynki :-p poza tym zrobiły jej się z tyłu takie gęste.
A co do tych korali to Laura uwielbia korale, bransoletki, szaliki, apaszki itp

Gosiak jak poszła wycena?
 
Do góry