reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Teri to jest straszne ze przez taki powód odebrała sobie życie. To chyba najgorsze gdy rodzice przezywają smierć własnego dziecka.


Mikoto przepraszam od 24ego beda czapki. Nic specjalnego ale zawsze mi sie podobały:)

A rower... Zadzwoniłam do teściowej to ponoć położyła folie na podloge(bo druga warstwę lakieru trzeb położyć) i postawiła rower obok kaloryfera. Bo tacie noe po drodze było tam jechac,z rana mam jechac

ImageUploadedByForum BabyBoom1416599188.973317.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416599188.973317.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416599188.973317.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Z psem w sumie chyba nie jest zle...sam wet nie wie co mu dokladnie jest, dal jakies tabletki. Co najsmiesznijesze wraca E i pytam czy lekarz cos mu dal (zastrzyk, tabletke), bo patrze na psa a pysk wyglada normalnie... smiejemy sie, ze pies tak reaguje na gabinet. Niestety ma wielki uraz po operacjach i wszytsch zastrzykach w tamtym roku. Poki co nie puchnie znowu :confused:

Tymek slicznie zasnal bez jekniecia !!! dzis nauczyl sie tulic misia, wiec wcisnelam mu go niosac do lozeczka i go tulil :-p
 
A co tu taka cisza??

Ja właśnie niedawno położyłam Laure i smaże naleśniki. Nasza nocka ciężka. Laura co troche się budziła a mnie męczył kaszel.
Jutro mamy z M. rocznice, 5 lat razem ;-)
Ale jedziemy do mojej siostry bo w poniedziałek ma urodziny. Dzisiaj robi imprezę dla kolegów i koleżanek a my jesteśmy zaproszeni na jutro :-p
Ciekawe czy jej się spodoba prezent. Kupiłam jej 2 książkę Ani Starmach, bo pierwszą już ma i kubek z wąsami :-p

A to mój komplecik Zdjęcie1198.jpg ma jeszcze złota nitkę której nie widać na zdjęciu. Laura szaleje za tym pomponem i mówi że to jest miaał i cici :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie1198.jpg
    Zdjęcie1198.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 34
Witam się z kawką!

Moi śpią, dom wysprzątany, obiad w lodówce, gotowy do wstawienia do piekarnika. W laptopie gra RMF święta, kawa obok, chwilo trwaj!:-D


Nayaa świetne te czapy, pewnie rozejdą się w mig. Co dzisiaj porabiacie? Jak Wojtus?


Gosiak mam to samo, co Wasz pies :-pwchodzę do dentysty i już żaden ząb mi nie dokucza :-pJak noc?



Kingusia i u nas ciężak noc. Już kolejna, kiedy Zosia budzi się w okolicy północy i 2 godziny nie może zasnąć :confused2: Siostra na pewno się ucieszy! Ja pod choinką chcę znaleźć książkę ZOsi Cudny z przepisami, a wczoraj w Claudii była karta promocyjna :na zakupy za 50 zł w Empiku dostaje się rabat 10 zł mniej :-D super! mam nadzieje, ze Mój Osobisty Mikołaj skorzysta z tej promo :-p:laugh2: Ależ świetny ten komplet :-) były inne kolory? jaka cena?
 
Kingusia współczuję nocki! U nas nie lepiej :baffled: Ładny komplecik

Nayaa ja jestem zupełnie antyczapkowa, mam jeden komplet zrobiony przez naszego Dmuchawca :-D

Gosiak brawa dla Tymcia!! jak ja bym chciała, żeby mój tulił misie a nie je gryzł :-p

Mikoto należał Ci się relaks! ciągle na wysokich obrotach jesteście

Teri ja tego nie rozumiem, jakie nieszczęście musi spotkać człowieka, żeby pokonać chęć życia :-(
 
O kurcze co to za ciężka noc :confused: Mikoto, Madziu co dokuczało Waszym dzieciaczkom?
Laura właśnie przebudziła się z płaczem, cała spocona :baffled: wystraszyłam się że już po spaniu ale jest cisza to chyba jeszcze przysnęła.
Tuli kota i kocyk - śpi ;-)

Mikoto były jeszcze z granatem i szarości. Ten mi świetnie pasuje kolorystycznie do botków :-p cena 49zł.
 
Madziu ja z kolei czapkowa, szalikowa, rajtuzowa, skarpetowa, ogolnie ciepłolubna :-pCo dzisiaj macie w planach?


Kingusia gdybym to ja wiedziała :eek: nie płakała, tylko usnać nie mogła :-(chyba po kilku tygoniach przespanych nocy sytuacja się odwraca :zawstydzona/y: komplet super, i cena przyjemna :tak:
 
Mikoto ja też z kawką przy laptopie. Tymcio usypia, popłakuje, ale nie wchodzę do pokoju, bo to tylko spotęguje płacz.. u mnie RMF POLSKI ROCK-ostatnio non stop słucham :-D Co pysznego masz na obiad?
Jak Tymcio wstanie, jedziemy do mojej mamy na obiad.
Kingusia u nas chyba wszystko na raz przeszkadza w spokojnej nocy :baffled: Została nam jedna trójka, męczy nas katar i kaszel, a dodatkowo Tymek 2 dni nie robił kupy.. Dziś na szczęście jedną złapałam do nocnika, ale z drugą, już tyle szczęścia nie miałam - wyszła z pieluchy
 
Laura jakoś ciężko oddycha :dry: mam nadzieję że nic jej nie pobiera...
Madzia biedny Tymuś. Wszystko na raz go męczy. U nas trójki idą idą i dalej ich nie widać...
Mikoto może u Was idą piątki?
 
reklama
Witam
Tylko się odmeldowuje, że jestem, jeszcze w w dwupaku, z nadzieją, że to juz lada chwila. Przepraszam, ale na pisanie weny brak...
Miłej soboty wszystkim :-*
 
Do góry