reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Smile - -tak od razu to nie, wiec wroce na troche tak mysle ze jak Tymek bedzie mial 10-12 m-cy :-p tu l4 ni ma od razu na macierzynski z wymowieniem bym szla .Franiu super wyglada, tez ostanio wsadzilam Tymka ale to bylo w zeszlym tyg. i jeszcze nie siedzial pewnie wiec tylko przymiarka byla :laugh2:

Zamorduje za te spotkania !!!!!

Tez musze dzis meza pochwalic bo super sie Tymkiem zajomwal, az serce sie radowalo jak maly sie zacieszal :rofl2:

Tak po krotce , ale wazne ze cos :-p
 
reklama
Kochan Moje Czerwcóweczki!

Termin spotkania to sobota 15 lutego Jędrzejów - będziemy dzwoniły do restauracji. Będą:
Mikoto
Bona
Morenka
Sara
Teri
Anula
Smile
Madzia
Zaraz wyslę info do Natis

Kto jeszcze? kto? ujawniać się, pisać!

Smile
Franek cudnie wygląda w tym wózku!!!! jestem zachwycona, napatrzeć się nie mogę! wszystkiego najlepszego Kochany! Rosnij zdrowo!

Marys dziękuję, miód na me serce, że to nasze Dziewczę podobne chociaż trochę do mnie :-D

Aśka toż to kucharz rośnie z Tymka!

Madziu ja dostałam pod choinkę Sony Xperia Z1 - jestem zadowolona :-) Twój się spisał!

Anulka Tosia to mądra dziewczynka!
 
Ostatnia edycja:
mikoto: ja piorę w dziecięcym proszku... Jeszcze się napiorę w zwykłym, a Adaś niech jeszcze ma tę odrobinę luksusu. Lubię ten zapach dzieciecego proszku i płynu...
wenusjanka: zabiłaś mnie tekstem babci o facetach :-D:-D:-D
gosiak/; mąż konkretnie z pytaniem wyleciał. ;-) oni to jednak kawa na ławę....
 
ANULA pieknie Tosia sie zachowala :) bardzo madra z Niej dziewczynka :*
A Tu Loliku wracaj nam szybciutko do zdrowia (i Gabuni tez o tym przypomnij :) )

SMILE cudny Franus :* i wszystkiego naj naj naj dla Maluszka :)

MADZIA super, ze przedstawienie udane :) potrzeba Ci bylo takiego wyjscia bez Tymcia, a M ro w koncu Jego Tata i musi dawac rade zajmowac sie Nim przez dluzszy czas.
Z telefonem za wiele nie pomoge... moze uda Ci sie do kwietnia przetrwac z Matiego?

Gabunie obudzilam mizianiem po buzce bo spala jak zabita.
Zjadla duzy sloik dyni z indykiem i w trakcie zaczela kupolic... pampek nie ogarnal :D twraz cala zadowolona jezdzi po podlodze :D

MADZIA, SMILE i NATIS alez super by bylo gdybyscie sie pojawily ze swoimi Maluszkami :) :) :)

GOSIAK i Twoj M sie spisal :) Super!
 
noo to to ja rozumiem, jest co poczytać, rano zajrzałam a teraz miałam co czytać :-D

Kingusia gratulujemy ząbków !!! my nadal szczerbulce :-p
Aśka ja mam fajny przepis na ciasto do pierogów, bez podsypywania mąką, i szybko się je robi :tak:
FRANIO STO LAT !

Jak ja wam zazdroszczę tych spotkań......:-:)-(
 
Sa_raa rozpiskę, instrukcję, listę zakupów... ale szczerze, nie miałam czasu jeszcze tego poczytać więc jutro Ci dokładnie dam znać co tam jest :p

Madziu spoko spoko, może się uda nawet moim autem :)) zobaczymy. Chociaż widzę, że Mikoto już nas wpisała na listę:D
Tak jak Sa_raa polecam iphona :)))

_anula brawa dla Tosi :)))

Morenko fakt, byłoby bosko:) postaramy się!

lecę na film!
 
Gosiak, Sara chyba każdej z nas tak się serce raduje, jak widzi swoim mężczyzn opiekujących się/bawiących/karmiących dzieci :-) Ja uwielbiam ten widok i kocham to uczucie, to ciepło, które rozlewa się wokół mojego serca :blink:

Anilek
co u Was? Pisz!

Morena
ciekawe, o której dzisiaj pójdzie Gabi spac?


Asiulka poproszę przepis, co u Was? Jak chłopcy?

Smile
ba! już jesteście na liscie! Także musicie być!
 
reklama
O tak serce si raduje i to bardzo, ja stwierdzilam, ze wtracac sie nie bede, bo zawsze cos mowilam, ze nie tak...a przeciez lrzywdy Malemu nie zrobi. I nawet pierwszy raz nakarmil do lyzeczka :-p och 15 lutego powidacie.....:confused:

sprawdzilam az loty do Krakowa ale dorog strsznie praktycznie 300 funtow:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry