reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hej dziewczyny

ja znów w niedoczasie, co postanowie częściej na bb bywać to zaraz coś i sruuu 500 stron w plecy, a o nadrobieniu marzyć nie ma co
ostatnio fb też tylko z doskoku
chodzę spać niemal z Filipem, bo góra po 2-3 godzinach zaczyna jęczeć co 5 minut i tylko biegam bez sensu góra dół
miałam zrobić chrześnicy prezent na roczek - sukieneczkę, efekt jest taki że mam 5 cm :-(
 
reklama
Hello wieczornie.

Justa - ja czytam najczęściej w godzinach od 2 do 4, potem jest przerwa na jedzenie Mikołaja i przegląd wieczornego bb/fb, a następnie znów do książki aż zastanie mnie ranek, albo az zasnę :)

Morena - mówię poważnieo tym zdrowiu psychicznym. Kiedys wszystkie stresy dusiłam w sobie i na dobre mi to niewychodziło. A tak się wykłócimy i wszytko ze mnie wyparowuje.

Aro dziś "zaliczał" swoje imieniny - no i zaliczył zgon :p A miał oglądać mecz Ukochanej Barcy (mecz leci, a ten chrapie). Ciekawe jaki będzie rano wynik jego "meczu" z kacem :p
 
Dobry wieczorek . Nadrobiłam zaległości w czytaniu i powiem jedno
Wenusjanka - święte słowa :tak:.
Więc za radą "ciotki dobra rada " wyłączę teraz kompa i idę do mojego znudzonego i chrapiącego na kanapie przed kominkiem mechanizmu z jedną dźwignią :-D:-D:-D Dobranoc .
 
Czesc Kochane,
melduje sie na szybciutko. Dzis caly dzien w biegu i dopiero teraz chwilka na napisanie paru slow. Od rana robilam ciasto, pranie , posprzatalam kuchnie lazienike. Potem szybki zakupy i spacer z Tymkiem. A po poworcie do domku szybkie przygotowania i znajomi przyszli. Dopiero co wyszli a ja pada powoli.

Czytanie nadgonie jutro - obiecuje
 
Dziewczyny obiecane zdjęcia z remontu mojego mieszkanka :laugh2:
SAM_0087.jpgto kafle w kuchni
SAM_0123.jpgto w łazience przymiarki umywalki i lustra :)SAM_0102.jpg łazienka z daleka
SAM_0126.jpga to u NAtalki ale jeszcze nie jest pozrywana folia między pasami no i pasy będą wykończone takimi taśmami WSTĄŻKA TASIEMKA OZDOBNA FALA RED WINE 10mm (3798747617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i takimi: TASIEMKA OZDOBNA DLA DZIECI, WSTĄŻKA RYPSOWA 0,5m (3873951827) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze różne inne . UWAGA !!!! Pytanie do Was :) nie wiem jak mam przykleić do ściany te wstążki.... wikol, klej do tapet, kropelka???? macie jakieś pomysły???SAM_0127.jpg ciąg dalszy...SAM_0128.jpg a z siostrą :)

To na razie na tyle cdn....
 

Załączniki

  • SAM_0087.jpg
    SAM_0087.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 67
  • SAM_0123.jpg
    SAM_0123.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 63
  • SAM_0102.jpg
    SAM_0102.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 54
  • SAM_0126.jpg
    SAM_0126.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 62
  • SAM_0127.jpg
    SAM_0127.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 59
  • SAM_0128.jpg
    SAM_0128.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 58
No po postaram się wrócić. Jakoś wygospodarować więcej czasu.

Trochę dzisiaj nadrobiłam. Napisze więcej jutro bo już mi się oczy zamykają

Spokojnych nocek

KAsia z całych sił &&&&&&&&
 
Nadrabiam jednak dzis, bo chlop nie kwapi sie do rozmowy :baffled:

mamo kubulki
- witaj, witaj i czytaj czytaj

Kinia - -nie dziwi sie , ze czujesz sie zmeczona, caly dom na Twojej glowei a Laura przeciez sama sie nie pobawi...tule mocno

Morena - widze nocny Marek z Gabuni rosnie - chialabym choc raz zastac tak Tymka, Cudny widok !

Miktoku - pprzewaznie piore w proszku dla dzieci tzn. tzw non-bio .... ale czasem zdarzy sie, ze cos trafi z naszym praniem

Wenusjanka - -swiete slowa, dopier co wczoraj na fb dyskutowalysmy o tym...ja tam Tymka nie naciskam, teraz jak laduje na plododze to zawsze na czworaka a co zrobic to od niego zalezy...przewanie sie rozjedzie :-p

Asiulka - -tez bym nie zrobila krzywdy ani nie oskubala

Skalbka - slicznie juzjest !!!!

Korbaaaa- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& postraj sie odzywac, albo informuj RObaczka na bierzaco &&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas nocka dzis tez jakas gorsza, maly sie kreci, wierci, nie spal troche....dzis caly dzien praktycznie na samym mleku (poluzal troche bananka jedynie) i buzka lepiej wyglada.....zobaczymy jutro...stawiam na seler
 
Korbuś Kochana ściskam kciuki z całych sił...!!! będzie dobrze!!! Czekamy na powrót!

Gosiak jak po nocy? ciekawe czy to faktycznie seler...

U nas dzisiaj pierwsza nocka w nowym łóżeczku w swoim pokoju... wszystko super, przed 03:00 obudził mnie płacz... ale chyba tylko dlatego, że nie słyszałam Franka jak wstał i długo nikt się w jego pokoiku nie pojawił. Jak tylko weszłam do pokoju to było już OK, poszła butla, ale resztę nocki Franek przespał już z nami (nie mogę go tak nękać na pierwszy raz) :)
Zobaczymy jak będzie dzisiaj!

Wczoraj zrobiłam spore zakupy zarówno w sklepie jak i na all... w sklepie kupiłam sobie spodnie, a Frankowi skarpetki. Muszę się wybrać do CH w tygodniu najlepiej popołudniu, bo jest mega dużo super promocji, ale jak to w weekend, było też mega dużo ludzi... muszę na spokojnie iść:)
Na All Franiowi kupiłam smoczki, butle, wszystko z Aventu jednak... kurde za 3 smoki i butle 330ml ze smoczkiem i 1 dodatkowy smoczek do butelki zapłaciłam 60 pl... w smyku sama butla 330ml kosztowała 50! a każdy smoczek po 15pln :/ ale kroją w tych sklepach :/

Ok zmykam na śniadanko:) dzisiaj prócz basenu zero planów... relax i lenistwo :)
 
reklama
Dzien Dobry!

BONA super, ze golf sprzedany. Pora rzeczywiscie nieziemska... i gratkiiii dla Michania za zabek! :*

FIOLETOWA kochana odzywaj sie czesciej! Mnie MIKOTEK skutecznie na bb przywolal :) :*

GOSIAK wspolczuje Wam nocki... oby nastepne byly tylko lepsze. Kurka to seler tak uczula? Nie mialam pojecia...

SMILE jak na 1sza nocke to ladnie Franio spal :) kazda nastepna bedzie lepsza :)

KORBA &&&&&&&& zacisniete z calych sil! Odzywaj sie do nas w miare mozliwosci Kochana :*

ASIULKA padlam z tej historii golebiowej :D :D :D

MIKOTKU ja nadal w dziudziusiu i osobno piore Gabuni rzeczy. Nie jest znow tak drogi a pelna pralke Gabi ciuszkow zbieram baaardzo szybko (Brudasek moj <3 )

WENUSJANKA padlam :D :D :D

SKALBKA dopiero faza przygotowawcza a juz jest pieknie :) prosimy o wiecej fotek :)

U nas wiatrzysko i zacinal dopiero deszcz ze sniegiem. Brrr...

Gabunia zjadla 200ml mleka i spi. Wczoraj znow okolicach polnocy poszla spac... mnie si3 oczy zamykaly a ta lala mnie po twarzy. Ma pare powiem wam :D
Dzis bedzie dzien leniwca. Mam zaproszenie na kawe, ale nie pojedziemy chyba....

Mil3j niedzieli Kochane :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry