reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Cześć i czołem!!!

Widzę, że BB zaczęło tętnić życiem :) (Mikotku Ty to umiesz zagonić leniuszków :* )

Nie byłam w stanie nadrobić za dużo, bo ciągle coś. Właśnie kuzyn pojechał, wpadł do Gabrysi się pobawić. Pech chciał, że Pindka śpi jak suseł :p

Dmuchawcu Kochana wpadłaś normalnie w szał szydełkowania :D Sypiasz w ogóle? :p A prezenty szydełkowe na pewno wszystkich zachwycą - cudeńka wychodzą spod Twojej ręki :)

Teri na pewno z nie nacka wpadnie Ci w oko idealny prezent dla Dawidka :)

Mikotku co nakupowałaś fajnego, że na kuriera czekasz? Chwal się Kochana :)

Korbuś ale Ci fajnie, że Zochna umie się sama sobą zająć w ciągu dnia. Moja Gabi tylko "żywe" zabawki :D za długo sama nie poleży. Najlepiej do Niej gadać, gugać, chichrać :D Wtedy jest w 7 niebie :)

Wenusjanka jaki superowy pajacyk!!! :) Córcia Sliczniocha :) Trzymam &&& za dobre wyniki

Madzia podziwiam za zacięcie na spacery...

Palin hahah wyobraziłam sobie Mikiego rzucającego się na tętnicę :D Widzę, że i Ty postanowiłaś szydełkować. Kurka ależ czerwcowe Mamy to zdolniachy :) A wierszyki superowe :)

Robaczku kciukasy mocno zaciśnięte za wyniki Hubisia! Bardzo się cieszę, że mogliście wrócić całkowicie do \cycowania. I Ty wydajesz się dużo szczęśliwsza :)

Anula wow ale fajny wierszyk!!!
No i więcej nie popiszę, bo Gabi wstała i trzeba do niej porozmawiać :D Postaram się ponadrabiać i jeszcze coś skrobnąć :)
 
O matko kochane !!!!!!KOCHAM WAS KOCHAM WAS !!!!!KOCHAM WAS !!!!!!!!!!!!!!

Anula
dziękuję !!!!Cudne, chyba wydrukuję i sobie powieszę i Hubertowi będę czytać :)

Mikotko a Ty to jeszcze odpowiednie emo wstawiasz

Korba i Ty mnie zawstydzasz bo u mnie z rymami to ciężko :)

Brak słów, zamurowało mnie !
 
Ale dałyście czadu kobietki !!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
super !!!!!!!!!!!!!!
hi hi hi
:-D
A Mikoto połączyła wierszowanki z obrazeczkami :-D
I precz poszedł listopadowy nastrój :tak::tak::tak:
 
Palin z zeszłym tygodniu dała cynk, czym tez jednocześnie zarządziła grupowe oglądanie Zbuntowanego Anioła
tiiiwiiiji9.gif
popcorn.gif
Od rana bojczę z Wami, także dobrze się składa, że w czeluściach lodówki znalazłam
tantrumsmiley.gif
jakieś włoskie danie z pierożkami, szpinakiem i czyms jeszcze, bo przeca ne wyrobię się już z gotowaniem
niewiem.gif
a reklama za krótka, by zdążyć
tardi.gif


Morenko
butelki i smoczki dla Zosi
bebe1.GIF
Już dwa dni zamawiam kosze na jej rzeczy i do tej pory się nie zdecydowałam
wstydek1.gif



Wiadomość z ostatniej chwili! mam gazetkę o szydełkowaniu
feta2.gif
Siostra kupiła, ostro walczyła
pojedynek2kd3.gif
w dwóch salonach prasowych pozostało echo po gazecie, w trzecim się udało - teraz czekam na dostawę
brawo2.gif
 
Ostatnia edycja:
Morena, o tak jestem o 200 % szczęśliwsza jak mogę bez butli przystawić małego do cyca. Wiem, tylko nieliczne to skumają :D:DD: Karmienie u mnie jest jak nałóg i to nie Hubi uzależniony a ja :)

Do tego właśnie przyszły mi ciuszki z cbcc, śliczniuchne :)
i się uspokoiłam, już Anuli pisałam, wylicytowałam ponad tydzień temu stolik do kawy, na który dzielnie dziergam serwetkę i nie było ani stoliczka ani kontaktu do gościa. ale ufff, przed chwilą mi napisał, że przeprasza i że stolik wyslany :)

MatkaEwa, dawno Cię nie czytałam, jak Jasio ? Dalej tak ładnie rośnie i siedzi na rączkach ? Hubi przez te wszystkie ceregiele z karmieniem zatrzymał się na wadze 7990 i od 11 dni ani drgnie.

Mikotko, ja przez otwarte bb na kompie tez jestem ze wszsytkim do tylu :(
 
Ależ BB tętni życiem od rana! Jak za dawnych czasów :-)
Dmuchawcu, Palin, Aula, Mikotku ależ z Was poetki :tak:
Mikoto prawie takie same zaproszenia jak Wy na chrzest to my mielismy ślubne tylko że kremowe z bordową wstążką ;-)
Robaczku super że znowu Hubercik cyca :-) trzymam kciuki za dobre wyniki badań ;-)

Tyle nadrukowałyście że nie wiem co której odpisać :-p
Mój mężul ma dzisiaj wolne, nawet śniadanie zrobił ;-)Do południa byliśmy na mieście i na spacerku. Kupiliśmy Lauruni sukienkę :-)
Teraz M. pojechał do taty do szpitala a ja bujam Laurę w leżaczku to chwile pośpi :-p jak tatuś wróci to się zajmie córusią a ja nasmażę naleśników i zrobie krokiety z parówką i serem :-)
Dmuchawcu też kupie ten kubeczek skoro tak polecasz :tak: butelki mamy TT i jestem zadowolona. Tylko nie wiem co Laura będzie pić z tego kubeczka jak ona ani herbatek ani soczków nie chce :sorry:
Musze jej miseczkę jakąś kupić ale nie mogę się zdecydować jaka... jakie macie?

Miłego popołudnia kochane :*
 
no dziewczyny ale dałyście czadu dziś !!!!!! nawet mikotka wzieło hihhi :-D

ciągle lejeeeeeeeeeeeee :baffled: a ja wywietrzyłam mieszkanie a nie wiedziałam że dziś coś grzejniki nie grzeją nie wiem czy jakaś awaria bo odkręcam a tu nic zimno i woda zimna w kranie .. no i teraz marzniemy :baffled::zawstydzona/y::baffled:

Daria bujała się w huśtawce a mama nasmażyła 2 talerze nalesników jeden na słodko drugi jak pisałam ze szpiankiem
korba pytałaś o przepis kurcze nie mam przepisu tylko taki standard ciasto wiadomo jak zrobic każdy wie tylko do tych ze szpiankiem nie daje wogule cukru a szpinak to taki standard ale taki lubie najbardziej więc z czosnkiem i serem i tyle zawijam to w nalesnika i gotowe najlepiej smakuje na ciepło :tak: teraz poszła na popołudniową drzemkę zaraz Dawido wróci ze szkoły więc mam chwilę dla siebie :sorry:no i dla Was :happy:

dmuchawiec
przez ten kubeczek straciłam dzisiaj stówe hih bo zamówiłam tam jeszcze silikonowy gryzak do podawania pokarmu bo podobno jest bardziej higieniczny niz ten siateczkowy łyżeczki z czujnikiem ciepła i piankową myszke miki nad łóżeczko Darii :-D

kingusia męzu zrobił śniadanko to chyba trosze lepiej już co ?????? pochwal sie sukienusią Lauruni :tak:a miseczkę mam z canpolbabies taką zwykłą z kotkiem były raz w promocji cały komplet miseczka talerzyk kubeczek i sztuce za 19,99 to wziełam Daria miała ze 2 miesiace wtedy no i teraz sa jak znalazł :-D kubeczek i widelczyk bedzie na puzniej z reszty korzystamy :tak:
 
dziękuję Kochane - nie zanudziłam się w przychodni, tylko Was dzielnie podczytywałam :-D razem z Tymciem, który siedział mi na kolanach i czytał na głos :-D
przy szczepieniu (2 wkłucia) też nie zapłakał. waży już 7,5kg

uciekam robić obiad na szybko, bo ja głodna.. zaraz mąż głodny wróci i Mateusz :-p dziś znów spaghetti - wczoraj było z piersią z kurczaka i pieczarkami, a dziś z mielonym :-p:-p
 
reklama
Mikotku, jestem! Dopiero teraz, bo od rana sporo spraw (lekarz, zakupy, odwiezienie mamy do pracy, odbiór samochodu od mechanika i sprzątanie). Niedawno wróciłam, szybki obiadek (makaron, pierś gotowana, ser żółty i pesto) i zasiadłam do nadrabiania zaległości :tak: Przypominają się czasy ciąży :tak:

Ale fantastyczne wierszyki piszecie, a Mikoto jeszcze dodaje obrazki - no po prostu REWELACJA!!!

Robaczku, super, że cyc wrócił do łask :tak:

Więcej nie pamiętam... Ale nadrobię wieczorem, obiecuję!!!
 
Do góry