reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
oj ja to mam straszne te zachcianki hihi Łukasz się tylko wkurza, że nic ze mną oglądać nie może bo co jedzenie jakieś pokazują to ja "mmmm"i patrzę na niego wymownie , a lody były pyszne czekoladowo- śmietankowe :D
A pisałyście wcześniej o mięsie w diecie :p Z Tosią mnie odrzucało od mięsa, same jarskie potrawy bym jadła, w ogóle wtedy dziwnie miałam, bo np na przystankach śmierdziało mi zupą mleczną :p A teraz ? Lolek chyba lubi wszystkie smaki poznawac bo jem dosłownie wszystko. No jedynie nie mogę się przekonac do wspomnianego przez Ciebie mikoto szpinaku i do czosnku, ale czosnku to ja chyba nigdy nie tknę :p
 
Ostatnia edycja:
_anula ja też długo nie mogłam się przekonać, ale spróbowałam pierwszy raz bardzo dobrze przyrządzonego szpinaku i tak mi posmakował. Chociaż nie ukrywam, że do tej pory za każdym razem robię go na inny sposób - ale chyba nie będzie idealny, bo ja też nie mogę przekonać się do czosnku, a to czosnkiem powinien być dobrze doprawiony :no:
 
heh ja właśnie wykopałam Artura z sypialni [od soboty spał u mnie, a mąż w drugim pokoju pod nawilżaczem], ale wczoraj młody tak zasiurał łóżko, że do tej pory śmierdzi
i dziś zgodziłam się poczekać aż zaśnie u siebie, leżeliśmy z mężem na materacu i maluszek w brzuchu zaczął fikać, więc położyłam rękę męża na brzuchu i dwa kopniaki dostał :-D
z Arturem było tak jak u was, natychmiast przestawał kopać, jak Adam położył rękę

ech najlepszy sos szpinakowy to z niebieskim serem pleśniowym [czosnek i cebula do tego] no ale to zdecydowanie nie w ciązy
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem
Ja szpinak pod kazda postacią ale w ciązy odrzuciło mnie od czosnku i mięso tez nie bardzo mi smakuje więc jestem wegetarianką z przymusu;-)
Justa ja mam czasem wrażenie, ze dzidzia mnie kopie po szyjce albo, ze mi zaraz noge dołem wystawi, zalezy jak się obróci.

Jesli chodzi o ruchy to z Milą miałam łozysko na przedniej ścianie i długo P nie mógł poczuc, teraz czasem da się wyczuć maluszka jak oczywiście zechce, chociaz spodziewałam się przy 3 tak dużej ciąży będe mocniej czuła ruchy.

Ogólnie mdlości mnie dzis meczą....
Hiacyntka a co twojemu małemu jest. U Milusi podejrzewają jakieś uszkodzenia po sepsie, które powodują refluks moczu bo ma nawracające infekcje.
 
czesc babeczki
u nas tak samo tylko maz przyklada reke mały nie fika....
eh znow Was nie doczytam, taka produkcja;)
nie bedzie mnie kilka dni, jedziemy w gory;) mysle o Was........
 
reklama
WISIEŃKA- u nas Dawidek jak miał cztery miesiące po trzech infek. pęcherza ma zdiagnozowane wysokie odpływy pęcherzowo-moczowodowe 4 st.czyli tak zwany refluks i wodonercze prawej nerki-i tak trochę się z nim mamy bo wyjaz za wyjazdem i badanie za badaniem-ale ogólnie po małym nie widać że choruje,zawsze zadowolony wiercipięta:-)
 
Do góry