reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Kingusia,powiem Ci że tak z ciekawości wpisałam w wujku Google o plamieniach i w sumie to może być owulacyjne. Trzeba myśleć pozytywnie!

Natis, a ja na Twoim miejscu to już przerażona bym latała..Wystarczy,że coś w gaciach poczuję to od razu majtki w dół i sprawdzam. Tak panikuję. Ale może faktycznie to od dźwigania :( Chociaż zawsze lepiej się upewnić.

Agu. Wstyd się przyznać,ale..nic nie robię. Leżę. Jeszcze do niedawna czytałam książki,ale już mi się pokończyły :p A mam ich tutaj ze sobą 6. Jak byłam z wizytą w Pl,to sprzątałam,ciekałam po mieście,do znajomych,a tutaj nie mam nikogo..Jedynie koleżankę która mieszka w drugim końcu Amsterdamu.Tak to niestety na codzień obcuję z facetami ;/ Rano jest masakra,bo wszyscy wstają o 6 więc jak to bydło hałasują..później do 19 spokój..i od nowa..Ja nawet już tutaj nie sprzątam chyba,że w moim królestwie,bo ile razy jeździłam na szmacie,wypucowałam wsjo na błysk to świnie przyszły i nachlewiły.Niektórzy to nawet wody w kiblu nie potrafią po sobie spuścić ;/ Taka głupiego robota.Ale niestety z takimi ludźmi mieszkam..na szczęście jeszcze tylko 2 tygodnie bo później już na stałe wracam do Pl. Do pracy narazie nie chodzę bo projekty dopiero się kończą więc nie ma co robić.. NUDY NUUUDY. Laptop jest moim BFF :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ariena czytając to,to zaczęłam się w duchu śmiać(o kolejkę chodzi).Ostatnio jak byłam u internisty to byłam świadkiem jak wszystkie emerytki/rencistki na huuura naskoczyły na bidnego młodego chłopaka bo lekarz mu kazał wejść.Oczywiście niektóre w ogóle nie trzymały się listy wywieszonej heh..

co do faceta...Ja swojemu na wieczór takiego focha zapuściłam,zjebutałam jak należy i dzisiaj ciąg dalszy rozmowy nas czeka... Ale przeprosił.. Ja czasami zastanawiam się czy ten siewczy naród to ma patologię emocjonalną czy co :crazy:

Ja nerwuska trochę jestem, i jak coś ma być o danej godzinie, na daną chwilę, to tak ma być. Tego w pracy ode mnie wymagali i nie było zmiłuj. Także się trochę nasiedziałam jak kwoka, co jajko zaraz zniesie a nie ma komu o tym nagderać haha :D
?
a mój z tych, co nie przeprasza, a ja już się nauczyłam pierwsza nie odzywać - niby z jakiej racji? dzisiaj w nocy z tego focha nawet spał na podłodze - i dobrze mu tak :-D
ale coś czuję, że dzisiaj będzie "widowisko" - odwiedzi koleżkę, u którego wizyty nigdy nie kończy "trzeźwym"... :crazy:
 
Cały czas nie daje mi to spokoju... Mam do Was pytanie dziwczyny... Jak lekarz Wam robi usg ? Przez brzuch czy przezpochwowo?
Bo np. mój chcial ostatnio zrobic przez brzuch to dal mi do zrozumienia ze mam troche za duzo tłuszczyku na brzuchu i nic nie bylo widac... Ej no helołł nie jestem otyła waże 61 i mam 170 cm wzrostu... Lekarz umie zdolowac...
 
KINGUSIA - przystopuj, nic nie rób, poleż. Napewno szybko miną plamienia. A gdyby - odpukać - utrzymywały się dłużej to idź dla świętego spokoju do gina. Tak bym ja zrobiła...

AGU - USG różnie robią. Czasem wydaje się, że przez brzuch będzie lepiej widać, ale maluch się tak ułoży, że niewiele widać i trzeba dopochwowo. Ja akurat należę do tych z chudym brzuchem (niestety tylko brzuchem) i ostatnio też nie dojrzał tego co chciał przez brzuch i musiał ponownie zrobić dopochwowo.
 
Ostatnia edycja:
Nayaa wiem cos o swiniach w domu co robią gnój. Przepraszam za wyrażenia hehe. Mieszkam ze swoim facetem i jego kolegą niemco/ukraińcem... Nie sprzata po sobie to chleb powszedni ale potrafi sie nie myc tydzien haha jak zostawi otwarty pokój to idzie pawia puścić... Dobrze ze nie mam mdlosci ciążowych bo by byl dopiero syf w domu hehe :p
 
Cały czas nie daje mi to spokoju... Mam do Was pytanie dziwczyny... Jak lekarz Wam robi usg ? Przez brzuch czy przezpochwowo?
Bo np. mój chcial ostatnio zrobic przez brzuch to dal mi do zrozumienia ze mam troche za duzo tłuszczyku na brzuchu i nic nie bylo widac... Ej no helołł nie jestem otyła waże 61 i mam 170 cm wzrostu... Lekarz umie zdolowac...

Ja pierwsze usg nie miałam przez brzuch, i nawet dobrze, bo wyszło to rozwarstwienie itd.
Ale serduszko piękne widziałam :)

Nie powiem, wrażenia podczas takiego badania, no i już na sam koniec :)-D) co najmniej dziwne :p
 
Agu ja mialam dopochwowo. Raz mi pojeździł przez brzuch ale niewiele było widać.Bo za mały Bobek był.a przez pochwę niby wyraźniej widać... Ale lekarz Ci się trafił :szok: Ja wzrostowo mam podobnie a wagowo kilka kg więcej..O matko,chyba bym się zdrzaźniła jakby tak mi powiedział :angry:
Co do mycia..mamy jednego agenta..Mareczka :D Wierzcie mi..była sytuacja co walnął tekst,że "jutro sobota to w końcu się wykąpię"... Myślałam,że żywcem zejdę.. i faktycznie z obserwacji (mam pokój obok łazienki),liczby trzaśnięć drzwiami (buahahah) czy ogólnym zapachem można wywnioskować,że niektórzy mają spory problem żeby zaprzyjaźnić się z wodą i mydłem.
Co do badania dopochwowego,to mi póki co jakoś bardziej pasuje :p ile razy miałam na brzuchu robione usg-ten żel taki ziiiiiiimny,tak dociskają :p a jak byłam u gina żeby dziecko pooglądać to no kobiety....hormony buzują,facet 1200 km ode mnie :p:-D takie dildo,to... :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
no ja nie mam kaloryfera na brzuchu ale tez nie wisi mi po kolana... no taka seee mała oponka, ale mam wielki kompleks na jej punkcie... A po ciazy to dopiero bede miec kompleks. Ale wtedy to juz chyba bedzie mi to obojetne jak bedzie dzidzia:)
 
reklama
Do góry