reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Malibu - nigdy tego nie lubiłam. Zresztą tylko piwo mi z alkoholi chodzi po głowie.
---
Robaczek, ale Ci fajnie - oby więcej takich Dni Smoka Obiboka :D U mnie ślubny też nadrabia za wczoraj. Szykuje mi kolacyjkę. Aż się głodna robię. A przy tym jaki taniec...:baffled:
 
reklama
Korba wpadaj na malibu. Zawsze mozemy postawic flaszke na stol i pic mleko wstrzasniete w shakerze :-D:-D- ja uwielbiam malibu i moj S mi wciaz kupuje. Ostatnie kupil mi z radosci ze bedzie tata calkiem stracil glowe i nie pomyslal ze nie moge ;-:-:-):-)

Fioletowa popieram gotowanie z naturalnymi przyprawami. Ja tez nie uzywam ani kostek ani jakis tam ziarenek smaku za to daje duzo pora selera lisci laurowych i innnych prawdziwych przypraw. Zeby byly jeszce smaczniejsze zalozylam ogrodek :-):-).
Po powrocie do domku polozylam sie i leze do teraz - caly dzien o tym marzylam i dobrze mi teraz . Nawet obuad zamowilismy z baru bym nie musiala tkwic w kuchni..

ja też popieram-ja dużo ziół używam na oknie latem bazylie oregano a i ogródek z warzywami mam-powiem wam taki pomidor który sobie urośnie bez nawozenia bez opylania na słonku i deszczu-poezja smaku
 
podziwiam za zioła :-D Chciałabym tak zdrowo jadać ale ja musze niestety uzywac tych syfów wegetowych bo inaczej nie przejdzie mi przez gardlo... No wybredna jestem i juz.
Ale z was piwosze. Palindromea a ja kocham malibu a nie znosze piwa :-D chyba ze taki reds dobrze slodki :tak:
 
Oki, czosnek stop - trochę czasem, nie codziennie. Dzięki za ostrzeżenie - lepiej wiedzieć wcześniej niż potem pluć sobie w brodę. Zwłaszcza, ze chodzi o Kruszynkę.

Przyznam się też, że strasznie mnie do piwa ciągnie - wiem, nie wolno!! I nie piję, ale jak miło się przytulić do A, jak on jest po jednym... Robię się nienormalna:zawstydzona/y:

oj piwoooooooo mmm....też mam chcicę straszną na Żywca albo chociaż Radlera z Warki :sorry2:
Malibu też strasznie lubię i likiery Baileysa na przykład.

No i tak się rozmarzyłam, że już zapomniałam co miałam napisać :-p
 
Ale mi ochoty narobiłyście :) Napiłabym się Campari z sokiem pomarańczowym albo Martini ze spritem :D A Malibu też lubię ;) A z piw to desperadosa ;):-) Ale pozostaje mi sok z pomarańczy, jabłek i marchewek, przed chwilą znowu zrobiliśmy z moim J. :)
 
Jak już jesteśmy w temacie alkoholi to właśnie mój mężuś przelewał winko z czerwonych winogron własnej roboty. Spróbowaliśmy - ja łyczek, no może dwa ;-). Pychotne wyszło. To był nasz debiut winiarski, ale wyszło superowe. Teraz będzie leżakowało, aż będę mogła pić, czyli najwcześniej za 1,5 roku lub później... :szok::szok::szok: Dobrze, że wino im starsze tym lepsze ;-)
 
Dobry wieczór:)
Chyba pora się przywitać... już od jakiegoś czasu wczytuję się w Wasze forum. Wczoraj byłam u DR...Jak to moja DR powiedziała: "ten Mały Człowiek ma już 1,5 cm" :D i chyba powoli zaczyna do mnie docierać, że moje życie za niedługo zmieni się zupełnie! Nie sądziłam, że "to" tak szybko się stanie! Całe moje dorosłe życie brałam tabletki... w sierpniu postanowiłam je odstawić, a teraz jestem w 8 tc... Piękny* chyba też jest w szoku, że tak się to potoczyło... mamy znajomych którzy od miesięcy starają się o dzieci i nic...

To było kilka słów o mnie, a teraz powiedzcie czy tylko ja się boję? Bóle, plamienia, poronienia... masakra! Kiedy mam mdłości i boli mnie głowa martwię się, kiedy wstaje i nie mam mdłości martwię się jeszcze bardziej, że coś jest nie tak! Ostatnio mi się śniło, że obudziłam się rano cała zakrwawiona... od tego czasu boje się chodzić rano do WC ! wiem, że to chore ale słyszałam, że mózg kobiety w ciąży maleje wprost proporcjonalnie do kg które jej przybywają:p

Też tak macie?

Co do alko.. natis... nie wiem jak wytrzymasz tyle czasu mając pod ręką takie pyszności... ja winko uwielbiam:) ale niestety już 2 miesiące temu się z nim pożegnałam:p

* Piękny - mój facet.... przyszły tatuś:)
 
Mnie do alkoholu nie ciagnie. Co do snow to dzis mi sie snilo ze krwawilam, ale ja mam caly czas takie glupie sny , ze przestalam o nich myslec. Ostatnio snilo mi sie , ze mam dwoch kandydatow na bycie ojcem :D wiec snami w ciazy chyba nie ma co sie przejmowac
 
Dobry wieczór:)
Chyba pora się przywitać... już od jakiegoś czasu wczytuję się w Wasze forum. Wczoraj byłam u DR...Jak to moja DR powiedziała: "ten Mały Człowiek ma już 1,5 cm" :D i chyba powoli zaczyna do mnie docierać, że moje życie za niedługo zmieni się zupełnie! Nie sądziłam, że "to" tak szybko się stanie! Całe moje dorosłe życie brałam tabletki... w sierpniu postanowiłam je odstawić, a teraz jestem w 8 tc... Piękny* chyba też jest w szoku, że tak się to potoczyło... mamy znajomych którzy od miesięcy starają się o dzieci i nic...

To było kilka słów o mnie, a teraz powiedzcie czy tylko ja się boję? Bóle, plamienia, poronienia... masakra! Kiedy mam mdłości i boli mnie głowa martwię się, kiedy wstaje i nie mam mdłości martwię się jeszcze bardziej, że coś jest nie tak! Ostatnio mi się śniło, że obudziłam się rano cała zakrwawiona... od tego czasu boje się chodzić rano do WC ! wiem, że to chore ale słyszałam, że mózg kobiety w ciąży maleje wprost proporcjonalnie do kg które jej przybywają:p

Też tak macie?

Co do alko.. natis... nie wiem jak wytrzymasz tyle czasu mając pod ręką takie pyszności... ja winko uwielbiam:) ale niestety już 2 miesiące temu się z nim pożegnałam:p

* Piękny - mój facet.... przyszły tatuś:)

witAMY ja w 1 ciąży miałam sen co noc ten sam ze idę droga taka piszczystą -nie wiem czemu ale idę wokół mnie pola łąki jakaś rzeka i nikogo totalne pustkowie telefon się rozładowuje zupełnie i ja zaczynam krwawic i z nikad pomocy-budziłam się zlana potem tym bardzej ze 1 dziecko stracxiłam w6 tyg(mój maleńki kochany aniołek)


a tak w ogóle to jesteś z ślaska ? skąd dokładnie?
 
reklama
Wiecie co ostatnio bardzo duzo sie slyszy o poronieniach, czasem mam wrazenie , ze kiedys tak nie bylo, a teraz jak nie to to jskies chorobska
 
Do góry