reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Czosnek na pewno obniża ciśnienie, więc nie jest wskazane za dyzo, ale chyba głównie jedzonego na surowo. A parę łyczków piwa czy wina raz na czas też nie szkodzi, nie mówię żeby pić ale po kilku łykach nawet w krwi go nie będzie. Myślę że w gotowej żywności, rożnych cudach z proszku jest więcej szkodliwej chemii.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcysiowa, ale suuuper - bliźniaki!!! Ja mam brata i siostrę z bliźniaków, super sprawa!!! :-D
Natis, ja też normalnie ubóstwiam czosnek ale w tej ciąży póki co tak mi się mdłości dały we znaki, ża ani cibulka, ani czosnek mi nie służy ...:no:
Palindromea.. może małe bezakoholowe to byłoby coś? Mi też się raz strasznie chciało, wysłałam mężusia, kupił, przywiózł, wypiłam i pomogło :tak:
 
Ja nie przepadam za piwem ale ostatnio też mnie tak naszło że wysłałam męża po bezalkoholowe wypiłam pół i poszłam spać :-D
Ja tez mialam ochote niedawno. Otwarlam bezalkoholowe, popatrzylam, popatrzylam.....i wylalam. Na drugi dzien znow mnie naszlo;-) Wiec sobie otworzylam....popatrzylam, popatrzylam i wylalam... Juz tak trzy piwa skasowalam ;> nie wiem o co chodzi z tymi moimi zachciankami
 
hmmm czosnek czosnek, ja nie przepadam, a to że w ciąży trzeba na niego uważać to dla mnie idealna wymówka :p Czosnek toleruje jedynie w sosie tzatziki :p Ostatnio jak Tosia i Łuka byli przeziębieni to zrobili sobie mleko z miodem i czosnkiem, a ja przez ten zapach spędziłam pół dnia w toalecie heh A co do sosu tzatziki to polecam super przepis gdzie idealnie ten sos pasuje - dodaje na wątku kulinarnym :)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mialam ochote niedawno. Otwarlam bezalkoholowe, popatrzylam, popatrzylam.....i wylalam. Na drugi dzien znow mnie naszlo;-) Wiec sobie otworzylam....popatrzylam, popatrzylam i wylalam... Juz tak trzy piwa skasowalam ;> nie wiem o co chodzi z tymi moimi zachciankami

Ale się uśmiałam :D Ja przedwczoraj piłam Lecha Free ;) Koleżanka przyszła do nas i ona Warke Radler, bo samochodem była :p Więc tylko 2% :p Ja bezalkoholowe i mój J. warkę :)

A czosnek i ja baaardzo lubię :) Żadnych sosów nie lubię, a czosnkowy uwielbiam :)
 
Marcysiowa dziękuję za wysłanie danych:)
Ja na razie nie mam żadnych zachcianek, chociaż jak nie wiedziałam, że spodziewam się dziecka, to z piwnicy ubyło trochę słoików z ogórkami kiszonymi :D Ale odkąd wiem, to zachcianki przeszły jak ręką odjął :)
 
reklama
Wy piwko, a mnie to ciągnie na Malibu z mlekiem, tak bardzo spienionym - od samego początku ciąży. I tylko sobie butelkę oglądam. Czasami to mam ochotę sobie zrobić choć z pół kieliszeczka z mleczkiem, tak tylko dla smaku ale boję się, bo jak nie daj Boże coś się stanie to sobie nie wybaczę nigdy.

Na czosnek też mnie jednego dnia ciągnęło i zrobiłam sobie tzatzyki z 3 ząbkami czosnku - zjadłam od przyłożenia. Było mi potem tak strasznie niedobrze, że teraz na samą myśl o czosnku wszystko mam w gardle.
Zresztą nawet nie wiem na co mam ochotę, chyba na nic. O wczoraj na śliwki - mężuś kochany pobiegł do sklepu :) Trudno mi nawet obiady wymyślać bo nie mam na żaden ochoty - i dziś znów mam problem co ugotować:-(
 
Do góry