reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hahaha Madziu, bosko :) Z grzebieniem zamiast przytulanki :) I dlaczego z pampersem na wierzchu ? Czyżby wentylacja ? hihihihihi Lubię te piżamki z odpinającą pupą :) Teraz ma drzemke ? w domku dziś go masz ? Hubi od pół godz zasypia, śpiewa ale aż strach zajrzeć co powyprawiał w okół siebie.

Mikotko ja mam białe i brązowe , właściwie bialo szare i brązowo szare , heheheh :) Wycieram jak świeci słońce :D Zresztą wiesz, że orządki to u mnie na szarym końcu są, dbam tylko o podłogi bby dzieciaki po brudzie nie chodzili. Aczkolwiek ja to pikuś przy jednej mojej szwagierce ( zresztą i tak ulubionej ). Byliśmy raz u niej na odwiedzinach - w niedziele ( ja w niedziele mam zawsze najczyściej ). Seweryn usiadł na podłogę i do mnie " mamo zobacz jaka brudna podłoga" hihi. Faktycznie było brudno, plamy, okruszki, masakra. :D Ale dziecko to szczere :D

A co do choinki to tez zaczynam ją obcinać i palić - na rozpałkę ją biorę :D Sypie się niemiłosiernie i wszędzie igły mam. A ja lubię mieć długo choinkę a tym razem nawet kolędy nie doczeka, w połowie stycznie mamy chyba.
 
reklama
Madziu haha to ulubiona pozycja Darii ona tak śpi całe noce :what:Ale odzież Tymcia przy tej pozycji wymiata i ten grzebień :D kochana szukaj białej sukni ja brałam kameralny ślub w tygodniu (poniedziałek Wielkanocny :p)było może 20 osób ale nie zakładasz białej sukni dla ludzi tylko dla siebie ja o tym marzyłam i na pewno bym zalowwala gdybym nie założyła A też mieliśmy zdjęcia a w białej sukni każda panna młoda wygląda pięknie! !!! Tymys pewnie chce się nacieszyć mamą dlatego tak pilnuje

Robaczek nie ma Co podziwiać dni w tyg tak lecą że nawet się nie obejrzę jak M jest już w domu wtedy cały weekend poświęca nam jak pracował na miejscu to i tak to prawie nie było bo praca pochlaniala cały jego czas i uwagę ja wolę tak jak jest
Co do biznesu to jest już wynajęty lokal wszystkie potrzebne sprzęty i kilenci czekają już w kolejce szukamy dobrej księgowej która to pociągnie sprawy papierowe i można działać

Gosia cudna Nela k ciuksm za wybór domku

Zapowiedzieli się jutro goście trzeba coś przygotować tylko co :what:
 
Tymek śpi w pizamkach - spodenki + koszulka. A zasnął z grzebykiem bo dorwał się do przyborów w kieszeni łóżeczka-w nogach ma patyczki do uszu i jakieś kremy na odparzenia :-D
Zasypia sam więc musi sobie czymś czas zająć. Ja mam dziś ostatni dzień wolnego więc i on nie siedlisko do żłobka.. tylko wczoraj robiąc gulasz zapomnialam o tym i od rana kombinuje co mu dać na obiad-i wymyśliłam: mam zamrożone pierogi ruskie :-D
Ja też dbam o podłogi-odkurzam je co drugi/trzeci dzień. Kurze staram się ścierać codziennie.. z różnym skutkiem ale ostatnio robię to częściej bo z drugą szmatką zasuwa Tymcio ;-)

Aaa idę na randkę-mąż zabiera mnie do kina na Hobbita 3 :-D Tymcio odwiedzi babcię bo i tak miał u niej być jak pojedziemy w góry a tak to będzie krócej :p

Teri może masz rację z tą suknia.. i sesją potem. Zobaczymy :-) A może pozycze od kogoś sukienkę? Można czy to na pecha?
Widzę że ten biznes już otwarty prawie.. ale na szukanie dobrej księgowej warto poświęcić więcej czasu, bo to odpowiedzialne zajęcie! U nas też taka zależność że jak Ł wraca z delegacji to jest w101% dla nas a po normalnym dniu w pracy wraca zmęczony i snuje się po mieszkaniu.. :-/
 
Ostatnia edycja:
Palin wiem, ze u doroslych moze byc od zebow, bo nie leczone czy cos tam, ale u malych dzieco to juz nie wiem :-( moze faktycznoe od zabkow? No chyba bede musiala tak zrobic :p wezme kluczyki i potrenuje najwyzej w garazu ;-) Karina jest przykryta tylko jak zasypiq, ale i tak zaraz sie odkrywa :p haha my tez pozdrawiamy Mikiego ;-)
Mikoto tule! Kiedy teraz Mikotkowy bedzie? Loj to sporo wydatkow :-( ja teraz musze zbierac kase na ubezpieczenie auta i wakacje, bo chce w koncu pojechac nad morze..
Teri i Ciebie tule! A to male macie to mieszkanie, w ktorym teraz jestescie?
Wenusjanka jak Ty to robisz? Podziwiam! Ciesze sie. Ze wszy wytepione, oby juz nie wrocily!
Gosiak ciesze sie, ze sie zdecydowalisvir! To teraz kciuki za szybka sprzedaz mieszkanka ;-) slicznie Nelka wyglada! A hustawka pierwsza klasa!
Madzia aaaa jak super Tymek spi! Slodziak! Co do slubu to kameralne bardzo fajne ;-) a suknie mozesz wypozyczyc ;-) moja szwagierka wypozyczyla swoja.;-)

Mloda wstala po 9, ja wracam od dentysty, jeszcze musze urzad zalatwic i do domu, mam tylko nadzieje, ze M jej nie polozyl spac :-/ ehh abja wlasnie sie zalamalam nad finansami... Zaczynam zalowac, ze wykupilam ten kurs :-(
 
Marys dobrze że kupiłaś ten kurs! już dawno o tym myślałaś - fakt może to spory wydatek, ale pomyśl o ile łatwiej Ci będzie po egzaminie!!
Ja się zastanawiam, jak byśmy finansowo dali radę, jakbym nie wróciła do pracy.. :baffled: Albo Ł tak mało zarabia albo tak złą gospodarkę finansową prowadzimy.. nie wiem, ale podziwiam Was, jak utrzymujecie się z jednej pensji!
Tak mamy RNS.. załapaliśmy się, ale kombinowanie było sporo :-p
 
Madziu Tymek jest miszczu! :-D <3 ha ha! :-D randka! Cudownie! Marze o takiej randce z Mikotkowym, kto.wie??? Może kiedyś??? ;-) proponuje założyć zeszyt z wydatkami, będziesz Wiedziała na co najwięcej wydajesz. Ważne abyś zapisywała każda wydana złotówkę.


Robaczku o wow! Moje ulubione kolory! Beze, szarości, kocham! Seweryn szczery do bólu ;-) ale to dobrze, widać że Rodzice dobrze wychowują ;-) hi hi nieźle z ta choinka :-D ja w przyszłym roku będę miała.nareszcie dużą! Wielka! :-D tylko najpierw muszę pomalować salon, zrobić przemeblowanie, marzę o choince w salonie.



Teri to wszystko już pozalatwiane! Gratulacje! :-* pewnie latasz i załatwiasz Torpedo!



Marys absolutnie nie żałuj! twój Mąż kupił sobie nowy komputer, sprzęt! A Ty inwestujesz w siebie! Daj znać czy Karina spala.



Pokroilam, poprcjowalam, pomrozilam warzywa w paczkach do kaszy, ryżu czy kuskusu. Będzie na 8 obiadów. Schodzi trochę nad tym,ale potem.obiad robi się błyskawicznie. A wczoraj kupiłam papryki w promocji, także temat z głowy.
 
Madzia my utrzymujemy sie z dwoch pensji, ale niestety troche zesmy przyszaleli (jak zwykle zresztą) i w zasadzie zostaje nam 650 zl, z czego 300 musze przelac na benzyne M i jeszcze 100 zl na rate karty graficznej :-( wiec zostaje nam 250 zl do konca miesiaca :-/ fakt do kursu z pensjo doplacilam 60 zl, resztę oplacilam z tego co zostala z mojej premii i z tego co mielismy w skarbonce, ale jeszcze teraz wzielam sie za leczenie zebow, probuje ratowac 4 ktora jedna dentystka powiedziala, że jest do usuniecia.. A w lutym musze oddac 170 do osk za badanie i ksiazke, bratu oddac 100 zl, i luty-marzec wydam jakies 300-400zl na ratowanie tego zeba, a gdzie tu jeszcze na egzamin? Ehh... Przez pol roku terqz nic sobie nie kupie albo i dluzej... Zalamalam sie :-(
 
Mikoto jakie warzywa porcjujesz? Muszę teraz schudnąć, by się wcisnąć w ślubną suknię-ah to dopiero motywacja :tak: Będę czerpać z Twoich obiadów. Dwa dni temu jedliśmy kaszę z warzywami z biedronki - kalafior, brokuł, marchewka.. ale jakieś to dziwne w smaku było tzn dla mnie zjadliwe i dla Tymcia, ale reszta domowników nie miała zbyt ciekawej miny :-p
Nie wiem, od kiedy wyznaczyć sobie start z Chodakowską.. dzisiaj? jutro? środa? tak już realnie, a nie przesuwać ciągle - może dziś? :tak:

Marys smutki na bok, bo suma sumarum, będziesz miała prawko!! :-D Poza tym kurs opłaciłaś z premii, a tak to nie wiadomo na co poszłyby te pieniążki
 
Ostatnia edycja:
Madzia na kulinarnym bb wstawialam .przepis kAszy gryczanej z warzywami. W takim woreczku jest :
Marchewka
Pietruszka
Cebula
Papryka czerwona, zielona,żółta
Fasolka szparagowa
Brokuły
Kukurydza

Mroze bo tak.łatwiej to wszystko podzielić na porcje, a potem zrobić szybki obiad. W woreczku jest dwa razy tyle warzyw co w woreczku kaszy gryczanej.
 
reklama
Mikoto wiem, ze M wydaje na kompa i noe patrzy na kase, ale ja tak niestety mam, ze cos kupie dla siebie, a pozniej zaluje ze to kupilam :-( nie wiem, taka juz jestem :-( pyszne obiadki Ci sie szykuja!
Madzia staram sie, ale ciezko mi to idzie... Chyba wieczorem lykne martini na poprawe humoru... A jeszcze czeka mnie rozmowa z M wiec pewnie bedzie sie zaraz wkurzal... Musze sprawdzic na co poszla kasa, bo juz sama nie wiem :-/

Wyliczylam wlasnie ile dziennie kasy misze wydawac zeby starczylo mi do konca miesiaca... Jakies 8 zl... A gdzie tu jeszcze pieluchy? Plakac mi sie chce :-(
 
Do góry