reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Mikotku - Twoja choinka to Mistrzostwo PIEKNA !!!!


Ech naczytalam sie wlasnie odnosnie mojego psiaka - caly czas chodzi opuchniety, raz bardziej raz mniej, ale teraz ma spuchniete podgardle :-( i u wielu psow byl to czasem jedyny objaw chloniaka ...juz siedze i placze :-( jutro E ma dzwonic do naszej wet (a ona tylko do 18.12 tu pracuje) i pojedziemy, aby biopsje tego zrobila :-(
 
reklama
Dzień dobry.
Dzieci śpią, chwila relaksu, bo przy niedzieli nie wypada urabiac się po łokcie ;-)

Mikoto, narobilas mi smaka i dziś na śniadanie były racuchy :p niby ne robilam dużo, ze wyszło tyle, ze chyba jeszcze i jutro jeść będziemy. Nocka spokojna. Choinka cudowna!!!

Gosiak cieszę się, ze wózek juz u Was. Oby się dobrze spisywał. Ale akcja z kluczami. Ja tez ostatnio zrobiłam numer. Wrocilismy ze spaceru, usypiamy dzieci - dzwonek do drzwi. Zdziwieni, Aro otwiera, a sąsiadka z gory nam oddaje moje klucze. WTF? Oczywiście tak zajęta dziećmi zapomniałam i zostawiłam klucze w drzwiach, a Aro wniósł wózki i nie zauważył. Jednak dobrych mamy sąsiadów. Ktoś podejrzany to by sobie je zabrał i wykorzystał pod naszą nieobecność.
Biedny psiak, ale to może nie oznacza najgorszego? Myśl pozytywnie.

Marys, fajnie pospaliscie. Jak komp? Juz ok?
Tez juz myślałam, ze to może z przejedzenia i w czasie posiłku robię jej nawet przerwy. Chciałam też ją ustawić na co 3 godziny, ale ona pluje skoczkiem jak chce mleka, piekli się i koniec. W nocy ładnie trzyma odstępy, w dzień różnie. Ale np od wczoraj odbijała ładnie, nawet nie zdążyłam jej podnieść. Ech, za prosto być nie może.

Anula, dobrze, że to nie złamanie. No u nas pępowina gruba twarda. Już widać, że niewiele brakuje.

Pogoda byś do południa przepiękna. Poszlismy na spacer. Na targu odbywał się jakiś maleńki festyn dla dzieci, przedszkolaki z różnych placówek śpiewały piosenki, Święty rozdawał cukierki i zakladki do książek. Było i stoisko wojska. Na każdej imprezie czestują grochówka, a dziś mieli kapuste z grzybami. Zapach roznosil się po całym targu, a miałam ochotę wyc. Żeby nie Krysia chyba bym z kilka misek wciągnęła, ponoć pyszna była. Ech, Miki tylko spróbował, ale nie bardzo mu pasowała, zjadł 2 kromki suchego chleba i popijał barszczykiem. Za rok mam nadzieje, ze znów będzie to sobie odbije, a nawet zapasmzabiore do domu, zamrożenie i będę miała na Wigilię, a co :p ;-) :p ;-) :p ;-)
 
Witam,
Czekam na rodzicow, mam farbowac mame, tata przyniesie jakies kosci i miecho do zamrazalnika. Ogarnelam dzisiaj troche, okno balkonowe i u Mlodej umyte, w lazience zostaly tylko kafelki i podloga, szafki w kuchni umyte, lodowka tez, firanki sie piora, kwaitki podlane. Został jeszcze pokoj Mlodej, u nas szafki i przedpokoj i dwa okna. Mialam jeszcze ciacho robic ale zabraklo mi maki :-/
Mikoto M niezgadza sie zeby wczesniej ubrac bo to sie robi w wigilię.. ale w tym tyg ma druga zmiane wiec w piatek planuje ja ubrac :-D wpadlam tez na pomysl jak udekorowac troche mieszkanie, ale potrzebne mi wiecej lampek, lancuchy i ktos baaaardzo wysoki. Chce obwiazac lancuchy lampkami i poprzyczepiac dookola pokoju na scianach, ale chyba nie dam rady, a M vedzie narzekal ze wymyslam :-/ a choinke masz przecudna! Swieta u Ciebie pelna geba! slicznie to wszystko wygląda!
Anula alez piekne zdjecia! Jak namalowane :-D dobrze, ze z noga nic powaznego siw nie stalo. A sasiadka moze czepliwa poprostu. Czasem sie niestety zdarzaja.
Gosiak trzymam kciuki za psiaka! Oby nic powaznego nie bylo!
Palin komp na razie dziala, i mam nadzieje, ze tak zostanie. Dobrze, ze jeszcze tacy ludzie sa na tym swiecie, pozazdroscic sasiadiw ;-) a w przyszlym roku sobie odbijesz jak nie na rynku to na wigilii ;-)
 
Witam się wieczornie :-)
Taka zima jak dla mnie może być. Nie trzeba się w puchowe kurtki ubierać i przyjemnie się spaceruje :-)

Marys Ty torpedo! Zgrzeszyłaś tak sprzątając w niedzielę hihi ;-) Ja miałam do wczoraj skończyć ale jeszcze została lodówka i ubrania Matta do przegrzebania. Może jutro się uda?
Ładnie pospałaś. Zazdroszczę! Widzę że "trudnisz" się w farbowaniu-szkoda że mam do Ciebie tak daleko :(

Gosiak kciuki za psiaka, żeby nie sprawdziło się najgorsze! Czekam na zdjęcie ze spacerku!
Ale przygoda-uratowani dzięki magnezowi ;-)

Palin dobrych sąsiadów macie. Ja ostatnio tezt zapukałam jak widziałam klucze w drzwiach. Może nawet złodzieje mają sumienie i swoim sąsiadom krzywdy nie robią :p
Następna i racuchy.. chyba w końcu muszę je zrobić bo nawet jak o nich zapominam to pojawiają się na bb ;-)

Mikoto miszczu mój-jak już będę miała swój domek to zatrudniam Cię w doborze dodatków i ozdób!! Szczękę zbieram z podłogi :-)
Mikoto nasze nocki ostatnio kończą się między 4 a 5 z powodu kupy. Na szczęście na nocnik.. ale chodzę nie wyspana, ziewam cały dzień a teraz gdyby nie telefon w ręce już bym miała zamknięte oczy :-/

Anula szybkiego powrotu do zdrowia, dobrze że to nie złamanie!
Co to za ciotka? Super fotki!!!


Teri kiedy będziesz miała zdjęcia z sesji?
 
Niedziela minela nam leniwie. Noga dalej boli, przy dzieciach nie da sie jej oszczedzac...
mikoto - szczena mi opadla, cudna choinka, och ale bym chciala zobaczyc Twoj dom
Madzia - To ciotka z Ameryki haha a tak serio, to chrzestna mojego brata, zaraz po studiach wyjechala do Stanow, tam poznala meza, Wlocha. Od tamtej pory spelnia swoj amerykanski sen... zagraniczne wakacja dwa razy w roku, luksusowy samochod, przepiekny dom pelen przepychu i blichtru.
 
Anula i gdzie tu sprawiedliwość.. jedni mogą pozwolić sobie na wszystko a inni liczą każdy grosik :-/ Dziś byliśmy na zakupach odzieżowo-przedświątecznych.. skąd te ceny? Skąd Ci ludzie na to mają kasę.. Każdy szedł z kilkoma siatami :-/

Tymek śpi. Idziemy z Mattem do pierniczków-coś nam się ciasto klei :-/
 
Dokladnie Madzia. Ja to sie smieje, bo ona co roku przyjezdzajac daje mojemu bratu 100 dolarow. Hahah od 15 lat :p ok liczy sie gest, ale jakbym ja miala taka sytuacje materialna to wstyd mi by bylo dac tyle, raz ze dolar troche stracil na wartosci, dwa ona tyle na manicure wydaje :p
A ciasto podsyp maka :-)
 
Gosia dziękuję :-* o matko, obu Twoje podejrzenia się nie sprawdziły! Biedna psina :-(



Palin dziękuję :-* hi hi super! U nas tez ostatnio racuchy królują. Zosia i mój dzidziuś je uwielbiają. A ten przepis, który wstawiłam jest naprawdę super ;-) dobrze, że sąsiadka interweniowała. Doskonale CIE rozumiem.z wyrzeczeniami w czasie karmienia.


Marys my zawsze ubieralusmy w Wigilię, ale od 3 lat ubieram wcześniej. Nie wyobrażam.sobie robić tego w biegu, a tak wygląda.kilka dni przed Wigilia u mnie. Ciągle coś. Poza tym.kocham te święta. Uwielbiam.ich klimat. Szkoda, że Twój M. Jest taki zasadniczy i tak.obstaje przy swoim :-( dziękuję :-* nie proznowalas dzisiaj :-o tyle zrobiłaś! Brawo! Kładz się spać razem z Karina. Odpoczywaj. Należy Ci się.


Madzia polecam racuchy i dziękuję za tyle miłych słów :-* jeszcze będziesz piekła teraz? Szacun!


Anula jejku, dziękuję :-* kochana, jesteś :-* wiele bym teraz zmieniła, ale kiedyś, gdy będziemy remontowali dół, to wiem.juz jak chce mieć :p a te zdjęcia to tylko wycinki dekoracji ;-) Twoja Ciocia jak mój Wujek :p ale mnie to już śmieszy niż smuci ;-)


Madziu, Anula zgadzam się! Ceny są tak wywindowane ze głowa mała :-o :-( zazwyczaj kupuje na wyprzedażach, ale teraz chyba zrobiłam.sir bardzo wybredna, bo.nic mi.się nie podoba :-/ kiepska.jakość za wygórowanaą cenę :-/



Zosia.dzisiaj nie spala :-/ właśnie zasypia.
 
Anula Dziękuję za radę z mąką.
Mikoto piekę właśnie pierniczki-siedząc tu z Wami.. a w kuchni
 

Załączniki

  • 1418583917832.jpg
    1418583917832.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Czesc dziewczynki,

Moj m. pokombinowal i przyjechal caly tydzien wczesniej :)
Wieczorki bede musiala oddać jemu wiec prosze o wyrozumialosc ;)
U mnie przedświątecznych przygotowan ciąg dalszy. Dol juz nareszcie skonczony, od zyrandoli po listwy przypodłogowe, wszystko wypucowane ;) gora juz tez zaczeta, pojdzie na szczescie juz duzo szybciej, bo pilnie musze stworzyc liste zakupow na potrawy swiateczne zeby potem nie przepychac sie wsrod tlumow.
U mnie juz od lat w menu zupa pieczarkowa (poki dzieci male bo tak to zawsze robilam z prawdziwych lesnych) ziemniaczki z ryba (dorsz albo losos) do tego kapusta z grzybami, pierogi z kapusta i grzybami, karpie w zalewie octowej i na deser dwa ciasta. W tym roku po latach znowu sernik z pierniczkami i jakis przekladaniec, jeszcze nie zdecydowalam.

Gosiak biedna psinka mam nadzieje ze najgorsze obawy jednak sie nie potwierdza. Ale mieliscie przygode z kluczami dobrxe ze sasiedzi pomogli :)
Mikoto padam do Twych stop, piekna choinka i dekoracje! Kochana, u mnie podobnie z ta robota, jedno zadanie zmazuje z tablicy a wpisuje 3 dodatkowe... no ale ja tez taki typ co w miejscu nie usiedzi i sobie robote wyszukuje ;) ja generalnie lubie byc w ruchu. Jak spedze caly dzien bezczynnie to jestem chora ;)
Palin fajnie ze jest juz poprawa z odbijaniem. Moze zoladeczek dojrzeje i bedzie juz lepiej
Marys szkoda ze twoj m. tak kiepsko współpracuje. Ale fajnie, ze po dniu spędzonym w pracy myslisz jeszcze o stworzeniu swiatecznej atmosfery i dekorowaniu domku.

Kochane, dzieciaki spia wiec pedze do mężusia sie wyprzytulac bo wczoraj byl wymeczony a dzis nie mielismy zbytnio czasu dla siebie ;)

Spokojnych nocek :*
 
Do góry