reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ostatnia edycja:
reklama
Hej,
u mnie lekarz potwierdził ciążę
:-)
i zgodnie z moimi obserwacjami owu przesunęła się o tydzień i...
termin mam na lipiec :-D no, ale zostaję tutaj, bo myślę, że będę miała cesarkę (skoro na początku 2011 miałam) i termin będę miała jeszcze w czerwcu ;-)
...następna wizyta za 2 tygodnie.
teraz jestem w 5 tygodniu i 4 dniu (a nie jakby wskazywała ostatnia miesiączka 6t i 4d)

A słyszałaś już może serduszko? Ja mam dziś 6t i 1d - obliczony według mnie ;) W środę będzie dokładnie 7 tydzień i idę wtedy na USG, mam nadzieje, że coś już usłyszę :)
 
Pisałam w innym wątku ale tez tutaj się powtórze :-)
Byłam dzisiaj na drugiej wizycie, Dzidziuś rośnie,wszystko z Nim dobrze. Niestety nie wiem ile dokładnie ma bo skonczył się papier w USG i lekarz wydrukował tylko jedno zdjecie, które zabrał do karty.
Położna założyła mi wreszcie kartę, wypisała skierowania na badania. Jedyne co mnie martwi bo według Niej mam za wysokie ciśnienie. :confused:
Następna wizyta za 2 tygodnie, potwierdzony przewidywalny termin porodu 19.06 :happy:
 
Palindromea- mi tez wiem że przedłużą bez gadania umowe i wiem że miejsce dla mnie bedzie nawet jak bym się zdecydowała na wychowawcze.Ja ciągle chodze jak na szpilkach a do wizyty też mam jeszcze sporo czasu (26.11)a do tego jeszcze mnie niepokoja te duszności co od wczoraj dostałam i ten ból w klatce, boje się że na nowo moga mi powrócić problrmy z sercem.Ale mam nadzieje że za kilka dni wszystko minie i będzie w porządku.
A dzisiaj tak mnie naszła ochota na słodkie ale nie na rzadne ciastka czy coś tylko na pączki ale takie swojskiej roboty no i sobie napiekłam, tyle roboty a zjadłam jednego bo mdłości przeszkodziły:-(
ja poproszę przepis na te pączki
 
Pisałam w innym wątku ale tez tutaj się powtórze :-)
Byłam dzisiaj na drugiej wizycie, Dzidziuś rośnie,wszystko z Nim dobrze. Niestety nie wiem ile dokładnie ma bo skonczył się papier w USG i lekarz wydrukował tylko jedno zdjecie, które zabrał do karty.
Położna założyła mi wreszcie kartę, wypisała skierowania na badania. Jedyne co mnie martwi bo według Niej mam za wysokie ciśnienie. :confused:
Następna wizyta za 2 tygodnie, potwierdzony przewidywalny termin porodu 19.06 :happy:


Mnie gin oddaje każde zdjęcie, do tego dostaję opis USG, a do karty wpisuje sobie tylko to co istotne. I tak zawsze mam ze sobą teczuszkę ze wszystkim (zdjęcia, wyniki badań), więc gdyby potrzebowała zawsze może zobaczyć i porównać.
 
A słyszałaś już może serduszko? Ja mam dziś 6t i 1d - obliczony według mnie ;) W środę będzie dokładnie 7 tydzień i idę wtedy na USG, mam nadzieje, że coś już usłyszę :)

Powiem ci, że jak w szpitalu robili mi usg to serduuszko już widziałam w 6t1d. Wczoraj też byłam na wizycie 8t2d i wszystko już było takie piękne.

Ja jak zwykle na nogach już od 5.30. Mała w przedszkolu, mąż w pracy a ja zjadłam bułeczkę, wezmę leki i poleżę :-) Póżniej konkretne śniadanko i cos na obiad przygotuje. Mdłości minęły i nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. W każdym razie czekam już na następną wizytę i uśmiechniętą twarz lekarza mówiącego, że ciąża rozwija się prawidłowo. Widział biedak jak się stresuje.

Dzwoniłam do mamy a jakby ją to wogóle nie interesowało. Przykro mi się zrobiło :( Ona ma jedną wnuczkę(naszą Julcię) która jest dla niej całym światem i najchętniej to by ją wzięła do siebie i wychowała lepiej ode mnie bo przecież Julci nie można niczego zabraniać, nie można zwrócić jej uwagi. Julcia może robić wszystko bo jest malutka itp. Wiecie, że odradzała mi drugie dziecko bo Julci nie będziemy poświęcać już tyle czasu, że pewnie będzie musiała zajmować się maleństwem. No szlag mnie już trafia. A te maleństwo traktuje na zasadzie, że go jeszcze nie ma. No jak nie ma:dry: Jest choć takie maleńkie.
Ona zawsze wyróżniała mnie i siostrę i chyba liczy na to, że ja będę tak samo robić a tak nie będzie
 
Ostatnia edycja:
Witam się porannie:-) Nareszcie piątek.
Czytam o tych macierzynskich dłuższych ,ale nigdzie nie mogę wyczytać czy i nas to obejmie, ja od razu zadeklarowałabym roczny 80% płatny.
Mam nadzieję ,że nas też to będzie dotyczyć.
 
Witajcie dziewczyny.
Trochę się martwie... to moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać ale jak byłam w środę na wizycie to serduszka mojego maleństwa nie było jeszcze słychać. Lekarz powiedział że wszystko jest dobrze i usłysze je następnym razem ale jakoś nie daje mi to spokoju.
 
reklama
część dziewczyny
mi sie wydaję że raczej sie nie załapiemy na ten macierzyński no skoro on wchodzi dopiero we wrześniu a my rodzimy w czerwcu no to jak ???? jak to trzeba dać deklaracje do 2 tyg po porodzie to jest nierealnie żebysmy się załapały jakby wchodziło od 1 czerwca to byłoby super załapią się dopiero wrześniówki 2013 no przynajmniej ja to tak rozumie może się mylę
 
Do góry